Přečtěte si oficiální popis

popis

Hirosaki University byla založena v bývalém zámeckém města Hirosaki v roce 1949. Je to národní univerzita a nachází se v prefektuře Aomori, která se nachází na severním konci ostrova Honšú.

Hirosaki University je střední velikosti univerzita s fakultami humanitních, školství, lékařství, vědy a technologie, a zemědělství & Life Science. Těchto pět Fakulty pokrývají širokou a ucelenou řadu vysokoškolských akademických disciplín. Univerzita je také domov pro sedm programů absolventa, včetně nezávislého a interdisciplinárního doktorského samozřejmě v regionálních studií.

popis
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Japonský

Tato škola dále nabízí:

PhD

Hirosaki University

Hlavním cílem v magisterském studijním programu je naučit a výzkum akademické teorie a jejich aplikace v oblasti medicíny. Cílem tohoto programu je přispívat k rozvoji ku ... [+]

Advanced vzdělávání a výzkum v lékařské vědě

Hlavním cílem v magisterském studijním programu je naučit a výzkum akademické teorie a jejich aplikace v oblasti medicíny. Cílem tohoto programu je přispívat k rozvoji kultury obecně podporou hlubší porozumění medicíny.

Prostřednictvím kurzu budou studenti rozšíří tělo akademických znalostí v oblasti jejich koncentraci s cílem získat vysoce rozvinuté výzkumné dovednosti, které jim připraví vykonávat nezávislou výzkumnou činnost jako v lékařském výzkumu, a provádět další vysoce specializované pracovní povinnosti po dokončení studia.

Lékařské vědy

Základní Medicine ... [-]

Japonsko Hirosaki
Duben 2020
Angličtina,Japonský
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině