Beppu Mizobe Gakuen College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Odbory a Kurzy na Beppu Mizobe Gakuen vysoká škola Beppu Mizobe Gaken vysoká škola má čtyři oddělení, podle nichž existují různé 2-leté kurzy. Dva z oddělení, oddělení současného života designu a oddělení potravin a výživy, vymysleli speciální kurzy pro zahraniční studenty, jak je popsáno níže. Pojďte zkušenosti, vše, co máme nabídnout, a investovat do vaší budoucnosti na Mizobe!

Ústav pro soudobé Life Design: Naplnění dvou leté program s bohatým obsahem učebních osnov v kombinaci s "rukama na" zkušenosti a silnou podporou fakulty jako studenti pracovat na získání certifikace ve svých oborech. Studenti jsou schopni mít třídy, která je zajímají od jiných kurzu osnov, které umožní jim získat odborné informace v jejich vlastní kurz, ale také studovat širokou škálu témat.

Oddělení potravin a výživy: Toto oddělení se zaměřuje na výrobu kulinářské odborníky a odborníky na výživu, kteří jsou dobře vzdělávali v odborných znalostí, pokud jde o výživu, potraviny a příprava potravin a zdraví. Studenti jsou schopni získat různé certifikáty a dovednosti, které jsou prospěšné při hledání zaměstnání, zatímco oni jsou zapsáni bez jakýchkoliv dodatečných nákladů mimo určeným školného plateb, který je s největší pravděpodobností v souvislosti s, proč se míra zaměstnanosti absolventů tohoto oddělení je vyšší než 90% každý rok. Je tam jeden "Mezinárodní studentský Course" v tomto oddělení.

Oddělení vzdělávání v raném dětstvíJedná se o dvouletý program školení pro studenty, jejichž cílem je stát se instruktoři zařízení denní péče nebo mateřských škol. Existují i ​​další certifikáty a licence, které studenti mohou získat prostřednictvím svých studií, jako je například "Rekreace instruktorů" a "Peer pomocníků."

Oddělení péče certifikovaných pracovníkůToto oddělení slouží k posílení pracovníky certifikované péče, kteří jsou schopni plynule komunikovat se seniory a zdravotně postižené a kteří mají schopnosti poskytovat domácí práce a každodenní podporu života při respektování práva jednotlivce.

Mezinárodní výměna a aktivity pro zahraniční studenty Beppu Mizobe Gakuen vysoká škola je relativně malý junior vysoká škola, ale my jsme si uvědomil, že je důležité rozšířit na celém světě a vychutnat živost, že mezinárodní studenti přinášejí do našeho areálu. Přestože zahraniční studenti mohou mít potíže zprvu se svými japonskými studií a dalších akademiků, tam je bohatá podpora od fakulty a personál, který napomůže v překonání počátečních problémů.

Odbornost v japonštině je samozřejmě důležité, zejména pokud jde o hledání zaměstnání v Japonsku. Nicméně, znalost japonské kultury a etikety, je stejně důležité. Přes přísnosti akademiků, Beppu Mizobe Gakuen vysoká škola chce také zahraniční studenty se pobavit a poskytuje mnoho aktivit a zkušenosti, které jim umožní sledovat a vyzkoušet své vlastní ruce na japonských tradičních umění, jako aranžování květin, čajový obřad, oblékání v kimono , japonština vaření, a mnoho dalších. Tam jsou exkurze po celý rok, návštěvy japonských základních škol, účast na místních festivalech, zapojení do dobrovolné práce, a mnoho příležitostí pro výměnu s místními lidmi. Tam jsou studentské provozovány kulturní kluby (čajový obřad Club, čínské kulturní klub, atd.), Sportovní kluby (japonská lukostřelba, plavání, basketbal, atd.), Na akademické půdě, že mezinárodní studenti jsou srdečně zváni.

Umístění Beppu Mizobe Gakuen vysoká škola areál se nachází v Kyushu, nejjižnějším ostrovem ze čtyř ostrovů, které tvoří Japonsko. Chcete-li být konkrétnější, Beppu Mizobe Gakuen vysoká škola se nachází v Beppu City v prefektuře Oita. Beppu City je střední velikosti město zhruba 120.000 a sousední město Oita prefektury hlavního města Oita City. Beppu je známý pro jeho horké prameny, zhruba 2700 pružiny v Beppu sám a jeho "horké jarní turistiky", která přináší mnoho lidí do tohoto města každoročně k relaxaci a užít si krásné přírodní okolí této oblasti.

Mnoho mezinárodních studentů fotografie větších městech Tokiu nebo v Osace, když se obraz Japonsko v jejich myslích, ale jsme hrdí, jelikož je schopen nabídnout studentům to, co tato města nemohou - letmý pohled na "skutečné" v Japonsku. Kyushu je obzvláště známý pro držení na japonské tradice a místní varianta, která může být těžší najít v městských centrech v zemi.

Beppu je bezpečným prostředím a levné životní náklady kromě své poloze a blízkosti jiných asijských zemí, z něj činí ideální místo pro zahraniční studenty začít svůj život v Japonsku.

Místa

Beppu

Adresa, 1. řádek
Yubinbango 874-8567
Beppu, Oita Prefecture Kamegawachuo cho 29-10

Beppu, Prefektura ectureita, Japonsko