Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Ukrajina

National Technical University Of Ukraine

Bakalář Ukrajina Kyiv September 2018

O univerzitěZaložena v roce 1898 Kyjevský polytechnický institut (Igor Sikorsky KPI) - je jednou z nejstarších technických univerzit Ukrajiny, Evropy a světa.V současné době je Igor Sikorsky KPI národní autonomní státní vysokoškolskou institucí výzkumného typu.Rychlé faktyIgor Sikorsky KPI vzdělává studenty v různých oblastech ekonomie a sociální sféry, 118 specialit obecně.Igor Sikorsky KPI trénuje kandidáty (Ph.D.) a lékaře (D.Sc.) v prioritních oblastech: energetiky, inženýrství… [+] , informačních technologií, informační bezpečnosti, elektroniky, telekomunikací, vesmírných systémů, chemických technologií a biotechnologie.Trénink probíhá zkušenými učiteli a známými vědci NASU.Igor Sikorsky KPI zahrnovalo 19 fakult, 10 ústavů a ​​152 oddělení.Více než 21 000 studentů absolvuje školení v KPI Igor Sikorsky.260 tisíc absolventů bylo vyškoleno v průběhu své historie 117 let. [-]