Welch College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Welch College je vlastněna a provozována společností National Association of novokřtěnců svobodné vůle a je řízen správní radou volených tohoto sdružení. Vysoká škola souhlasí s víry a praxe uvedenými v svobodná vůle Baptist Pojednání.

Národní sdružení novokřtěnců svobodné vůle založila školu jako svobodná vůle Baptist Bible College v roce 1942. Pedagogická rada Národní asociace vybral Nashville jako ideální místo pro nové školy, centrálně umístěný mezi hlavními centry denominační obyvatelstva v jihovýchodní, jihozápadní a Midwest.

Pedagogická rada zvolena Georgia nativní Linton C. Johnson jako první prezident vysoké školy, kterou zastával za 34 let. Ministerstvo dr Johnson a jeho manželka Ruth byla singulární vlivu na utváření charakteru vysoké školy, její sponzorské označení, a jeho teologické vyjádření ve dvacátém století. Pod jeho vedením se škola přestěhovala z rodící biblickou školu ke komplexnímu, akreditované Bible vysoká škola s mnoha nových budov a studijních programů.

Vysoká škola zakoupit jednu budovu na Richland Avenue v historické čtvrti Richland-West End, který se později stal známý jako Davidson Hall. Osm studentů tam shromáždili v roce 1942, který zahrnuje původní studentský sbor. Původní fakulty a zaměstnance číslované čtyři, včetně takových osobnosti jako Laura Belle Barnard, JR Davidson, a Henry Melvin. Původně dvouletý instituce, vysoká škola přidal třetí ročník v roce 1949 a čtvrtý rok v roce 1950 a stal jejím prvním bakalářské tituly na pět seniory v roce 1951.

V roce 2012 škola změnila svůj název na Welch College znamenat její vývoj do komplexnější křesťanské koleji. Vysoká škola je jmenována pro Johna L Welch a jeho manželky Marie. Welch byl vůdčí postava v sdružující východní a západní novokřtěnců svobodné vůle ke stanovení Národní sdružení novokřtěnců svobodné vůle v roce 1935 poté, co sloužil jako první moderátor a sekretářka vzdělání tohoto sdružení.

Kromě Dr. LC Johnson, Welch College byla vedl o čtyři prezidenty: LR Ennis (1944-1947), Dr. Charles A. Thigpen (1979-1990), Dr. C. Thomas Malone (1990-2002), a Dr. J. Matthew Pinson (2002-dosud). Dnes College zapíše asi 315 studentů ročně z přibližně 22 států a několika mezinárodních zemích.

studentský život Společenství - Jsme lépe spolupracovat Je to vzrušující čas, aby se na Welch College, kde vzdělávání se skládá z více než kurzů a učebnic. Ačkoli většina studentů bude mít opustil rodinu, když sem bude uzavřenou komunitou kolegia umožnit jim, aby se cítili jako doma. Fakulta a zaměstnanci jsou přátelští a přístupný, a četné studentské organizace-včetně různých ministerstev skupin, spolků, intramurálními činnosti, dramatických a hudebních skupin a další, poskytnout studentům mnoho příležitostí k rozvoji smysluplné vztahy, které vydrží po celý život.

Na Campus Aktivity Block Party Block Party je vysoká škola rodinný piknik, který se koná v pátek ve druhém úplném týdnu každého zimního semestru. Piknik následuje campus klubu průvodu, her a zábavy.

Rush Noční Rush noc se stane v pátek třetího celý týden každého zimního semestru. Čtyři pánské kluby (APHA Chi Omega Society, John Bunyan Society, Pi Gamma Chi společnost, a William Jennings Bryan Society), čtyři ženské kluby (Christina Rossetti Society, Elizabeth Barrett Browning Society, Louisa Mae Alcott společnost, a Charlotte Bronte Society) a Rada Commuter soutěžili od začátku semestru pro členy. Noc je plná videa komedií vytvořenými kluby, kteří dělají poslední pokus přesvědčit nové studenty se připojit k jejich organizaci. Událost končí v posilovně, kdy jsou noví studenti umístěny v polovině soudu a vzhledem k tomu dvě minuty na "horečky" na jejich zvolené klubu. Každý student se očekává, že připojí jeden z klubů, které bude členem, zatímco oni navštěvují Welch College. Tyto kluby pomoci dát každému člověku smysl pro sociální místo, účelu a sounáležitosti na naší škole.

Film Festival Welch Welch filmový festival je každoroční událost, která byla zahájena v roce 2008 jako prostředek na podporu rozvoje a zhodnocení videography jako umělecká forma a ministerstvo nástroj. Festival je otevřen i na zápisy ze skupin církevní mládeže, absolventy a členové rodiny Welch College. Ceny jsou uvedeny za nejlepší film, nejlepší výkon, Best in technickou hodnotu a ostatních kategorií podle uvážení rozhodčích. Kliknutím na název festivalu výše pro více informací.

Junior / Senior Banquet Každý rok třída junior organizuje formální banket a zábavu na počest Senior třídu. Tam je poplatek zúčastnit.

Service Společenství krevní pohony Dvakrát nebo třikrát ročně naši schopnost, osazenstva, a studentský sbor podílet se na on-kampusu v krvi pohony. Červený kříž pošle mobilní tým přímo na místě u těchto událostí. Welch College má pověst v Nashvillu jako jeden z nejlepších na obyvatele dávání univerzitách.

Super Bowl of Caring Každý rok před Super Bowl, naší škole kluby soutěžit o to, kdo může sbírat co nejvíce plechovek jídla. Ve spolupráci s Super Bowl péče organizace, oni jsou pak věnovány na druhé sklizně, které mají být distribuovány potřebným rodinám v naší komunitě.

projekt dýně Projekt dýně se koná 31. října každého roku, není-li den je neděle. Jako dosah ke komunitě, studentský sbor pořádá mini-karneval jako festival alternativu pro všechny děti, které mohou chtít zúčastnit. Campus kluby fungují stánky. Stovky místních církevní mládeže a sousedství děti i dospělé obvykle docházejí.

Duchovní formace Dny Prayer Jedinečnou charakteristikou Welch College je správa, schopnost, osazenstva, a studentský sbor, který vyčleňuje další aktivity jeden den každého semestru, aby se modlil. I když jsme své srdce obrátili k Bohu víc než jednou za semestr, my nyní den modliteb za čas soustředit se na požehnání Páně a požádat o jeho intervenci v našich životech.

Uvidíme se na pólu Naviděnou na pólu (SYATP) je každoroční setkání křesťanské studenty všech věkových kategorií na stožáru před jejich místní školy modlitby, bible četby a kostelní písně zpěvu během časných ranních hodinách před začátkem školy. K této události dochází každou čtvrtou středu v září.

Studentské Probuzení Typicky, Rada Student bude plánovat události, jako je oživení služeb studenta-vedl, období modlitbu a půst nebo koncerty modlitby, aby naléhala na sobě směrem k větší angažovanosti k Božímu vedení a poslušnost Jeho Slovu.

Vývoj Vedení Leadership Training Rezidentní asistenti, členové studentské rady, studentské mentory a vedoucí SpirituaLife za sebou týden brzy na zimním semestru po dobu intenzivní trénink. Mají také příležitost k praktické aplikaci těchto služebník-leader dovedností, které pomohou nové studenty během prváku orientace, týden před zahájením vysokoškoláků. Brush-up školení pak pokračovat po celý rok.

Tennessee meziuniverzitní státní legislatura (TISL) Welch College podporuje Tennessee State meziuniverzitní Legislature (TISL) o obeslání z studentské rady na svých výročních deliberativní zasedání o legislativním patře státní kapitál. Náš zástupce vyhrál "Nejlepší senátora" ocenění na podzim roku 2011.

Online Learning Vydělejte si titul odkudkoliv Jste schopni vážně uvažovat o přemístění ke studiu jako areálu studenta Welch College? Žádný problém! Welch College může přijít na místo, kde jste, pokud máte dobré připojení k internetu.

To je ideální program pro dospělé, kteří se ocitnou již péči o rodinu, kostel, zaměstnání nebo kariéru. Mohou pracovat na stát účinnější církevní nebo obchodních pracovníky, aniž by bylo nutné přerušit své současné povinnosti.

Pokud máte stejný závazek věrnosti, dokonalost a služby ve všech věcech, pak bychom měli mluvit! Náš program je akreditován, stejně jako program areálu. Věrnost Božímu slovu ve všech věcech, ve všech kurzech, mezi všemi studenty a všechny fakulty. To je Welch College, na akademické půdě nebo online.

Místa

Nashville

Adresa, 1. řádek
3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205
37205 Nashville, Tennessee, Spojené státy americké
Telefonní číslo
undefined