Washburn University

Úvod

Read the Official Description

Washburn univerzita Je veřejná instituce s více než 7500 studenty a 1 000 fakultami a zaměstnanci zapojenými do více než 200 akademických programů. Naše programy vedou k certifikaci, spolupracovníkovi, bakalářskému, magisterskému, doktorovi ošetřovatelské praxe a právním doktorům.

Všechny naše programy jsou nabízeny prostřednictvím Vysoké školy umění a věd a škol Aplikovaných studií, obchodu, práva a ošetřovatelství na 160 akrovém obytném kampusu v srdci Topeky, Kan.

Široce založené liberální umění a profesionální programy jsou obohaceny dlouhodobým interaktivním vztahem mezi školním areálem a komunitou hlavního města Kansasu.

Je snadné se zapojit

Kromě široké škály akademických možností se studenti mohou účastnit více než 100 klubů a organizací v areálu kampusu - od skupiny The Bod Squad, která podporuje atletické programy programu Washcourse NCAA divize II, studentům a dalším studentům. Studenti, fakulty a zaměstnanci také mohou využívat mnoho dobrovolnických, kulturních a rekreačních příležitostí v celém kampusu a komunitě Topeka.

Ve Washburnu je kvalitní vzdělání cenově dostupné

Od svého založení v roce 1865 poskytuje Washburn studentům ze všech oblastí života místo, kde si mohou uvědomit své sny. Dnes naše dědictví dostupného a kvalitního vzdělávání pro všechny pokračuje.

 • Washburn je každoročně hodnocen jako jedna z nejlepších vysokých škol na Středozápadě americkou zprávou a světovou zprávou.
 • Více než 70 milionů dolarů ve finanční podpoře je studentům k dispozici každý rok.
 • Stipendia z univerzitních zdrojů činí 7,9 milionu dolarů.
 • Obyvatelé Colorada, Missouri, Nebraska, Oklahoma a Texas platí výuku rezidentů v Kansasu.

Vize

Washburnova univerzita je přední veřejná regionální pedagogická instituce středozápadu uznávaná jako komunitní lídr v poskytování špičkových studijních zkušeností zaměřených na výuku, připravuje absolventy na úspěch ve zvoleném oboru a stimuluje ekonomickou vitalitu.

Poslání

Washburnova univerzita obohacuje životy studentů tím, že jim poskytuje příležitost rozvíjet a realizovat svůj intelektuální, akademický a profesionální potenciál, což vede k tomu, že se stane produktivním a odpovědným občanem. Zavázali jsme se k dokonalosti ve výuce, vědecké práci, kvalitním akademickým a profesionálním programům a vysokému stupni interakce mezi fakultami a studenty. Rozvíjíme a zapojíme do vztahů, abychom zlepšili vzdělávací zkušenosti a naši komunitu.

Základní hodnoty

 • Integrita: jednat čestným, spravedlivým a etickým způsobem, vytvářet kulturu důvěry, která je zjevná ve všech činnostech a rozhodování univerzity.
 • Excelence: slouží naší vědecké komunitě tím, že poskytuje konzistentně vysoce kvalitní programy, výuku, služby a stipendium.
 • Zodpovědnost: zajištění akademické, programové a fiskální integrity a hodnoty prostřednictvím obezřetného řízení zdrojů svěřených univerzitě.
 • Respekt: ​​rozvíjení rozmanitosti a kolegiální zacházení s ostatními, otevřeností a profesionalitou ve všech interakcích, činnostech a rozhodování.
 • Spolupráce: pracovat na společných cílech s ostatními na univerzitě a ve společnosti, přičemž oceňuje týmovou práci, účast a rozmanitost nápadů a perspektiv.
 • Inovace: povzbuzovat, zvažovat a podporovat rozvoj myšlenek podporou individuální vynalézavosti a kreativity a vytvářením prostředí s příležitostmi růstu a změn.

Naše programy jsou plně akreditovány Komisí pro vyšší vzdělávání.


Washburnova univerzita je schopna nabídnout programy distančního vzdělávání v řadě států prostřednictvím našeho členství v SARA - Národní radě pro dohody o vzájemném uznávání státních povolení. SARA je dobrovolná dohoda mezi jejími členskými státy a územími USA, která stanoví srovnatelné národní standardy pro mezištátní nabízení postsekundárních distančních vzdělávacích kurzů a programů. Podle této smlouvy je společnost Washburn oprávněna nabízet programy ve všech státech kromě Kalifornie, Floridy a Massachusetts, které nejsou členy SARA.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Health Certificates » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář vědy o zdraví

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let August 2019 Spojené státy americké Topeka + 1 více

Allied Health Department nabízí online bakalářské studium vědy o zdraví (BHS). Tento čtyřletý bakalářský studijní program je navržen tak, aby poskytoval absolventům znalosti a dovednosti v oblasti řízení a vedení zdravotní péče. [+]

Allied Health Department nabízí online titul Bachelor of Health Science (BHS). Tento čtyřletý program je navržen tak, aby poskytl zdravotnickým pracovníkům znalosti a dovednosti v oblasti řízení a vedení. Studenti bez zdravotní péče mohou rozšířit příležitosti v oblasti zdravotní péče nebo se připravit na absolventský program prostřednictvím dokončení míry Washburn BHS.

Studenti si mohou vybrat ze tří velikostí:

1. Správa zdravotnických služeb, BHS-HA

V oblasti zdravotní péče existuje potřeba kvalifikovaných manažerů. Otázky regulace, politiky, technologie a finanční otázky se neustále mění v rámci zdravotní péče. Studenti, kteří sledují bakalářský titul ve zdravotnických službách, absolvují pokročilé kurzy v oblasti řízení zdravotní péče a souvisejících zdravotnických otázkách, které zvyšují jejich prodejnost pro administrativní pozice při maturitě.... [-]


Certificate

Pokročilý certifikát v diagnostice lékařské sonografie

Online forma Online & Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2019 Spojené státy americké Topeka + 1 více

Sonografie lze použít ke zkoumání mnoha částí těla, jako jsou břicho, prsa, ženský reprodukční systém, prostata, srdce a krevní cévy. Sonografie se stále častěji používá při detekci a léčbě srdečních onemocnění, srdečního infarktu a vaskulárních onemocnění, které mohou vést k mrtvici. [+]

Co je DMS?

Sonografie lze použít ke zkoumání mnoha částí těla, jako jsou břicho, prsa, ženský reprodukční systém, prostata, srdce a krevní cévy. Sonografie se stále častěji používá při detekci a léčbě srdečních onemocnění, srdečního infarktu a vaskulárních onemocnění, které mohou vést k mrtvici.

Společnost pro diagnostiku lékařské sonografie (SDMS) definuje sonografii jako diagnostickou lékařskou proceduru, která využívá vysokofrekvenční zvukové vlny (ultrazvuk) pro vytváření dynamických vizuálních obrazů orgánů, tkání nebo průtok krve uvnitř těla. Tento typ postupu se často označuje jako sonogram nebo ultrazvukové vyšetření.... [-]


Pokročilý certifikát v oblasti zobrazování pomocí magnetické rezonance

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2019 Spojené státy americké Topeka + 1 více

Magnetická rezonance (MR) nebo magnetická rezonance (MRI) je postup, který využívá impulsy energie rádiových vln spolu s magnetickým polem pro zobrazení konkrétní oblasti těla. Struktura a funkce těla jsou pak prezentovány jako průřezové anatomické obrazy. MR má větší kontrast měkkých tkání než CT, čímž vytváří detailní obrazy. Technologové pracující v oblasti zobrazování pomocí magnetické rezonance mohou pracovat v nemocnicích, zobrazovacích centrech. Podle příručky Ocupational Outlook Handbook mohou být technici s certifikací ve více než jedné diagnostické oblasti, jako je MR, obchodovatelnější. [+]

Magnetická rezonance (MR) nebo magnetická rezonance (MRI) je postup, který využívá impulsy energie rádiových vln spolu s magnetickým polem pro zobrazení konkrétní oblasti těla. Struktura a funkce těla jsou pak prezentovány jako průřezové anatomické obrazy. MR má větší kontrast měkkých tkání než CT, čímž vytváří detailní obrazy.

Technologové pracující v oblasti zobrazování pomocí magnetické rezonance mohou pracovat v nemocnicích, zobrazovacích centrech. Podle příručky Ocupational Outlook Handbook mohou být technici s certifikací ve více než jedné diagnostické oblasti, jako je MR, obchodovatelnější.

Vstupní předpoklad

Přijímání do programu MR se řídí pokyny ARRT pro certifikaci post-primární certifikace . Žadatel může být v současné době zapsán do příslušného programu zobrazovacího vzdělávání, jako je například radiologie. Žadatel musí však dosáhnout registračního statusu prostřednictvím ARRT v příslušné oblasti před zahájením programu MR (v polovině srpna). Další cestou k přijetí je držet aktuální registraci v radiografii, radiační terapii, sonografii nebo nukleární medicíně. Registrace sonografie může být provedena buď pomocí ARRT nebo ARDMS. Registrace jaderného léčiva se může konat buď s ARRT nebo NMTCB.... [-]


Magistr

Magistr zdravotnictví

Online forma Denní studium Kombinované 21 - 42 měsíců August 2019 Spojené státy americké Topeka + 1 více

Mistr zdravotnické vědy (MHS) v oblasti výchovy ke zdravotní péči je připravit stávající odborníky na zdravotní péči, aby byli efektivními učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v rámci zdravotnických organizací a spojeneckých zdravotnických studijních programů. [+]

The Master of Health Science (MHS) ve zdravotnictví Mise je připravit stávající odborníky v oblasti zdravotní péče, aby byli účinnými učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v organizacích zdravotní péče a aliančním zdravotnickým studijním programům.

Program MHS je navržen tak, aby poskytoval instrukce pro malé kohorty v 8 týdenních třídách, jeden předmět najednou, umožňující odborným zdravotníkům na plný úvazek dokončit magisterský titul při práci na plný úvazek. Kohorty začínají každý pád. Program je plně online a asynchronní.

MHS kritéria přijetí

Chcete-li mít nárok na program MHS, musíte mít: 1. Absolvoval bakalářský titul a 2 roky odborné pracovní zkušenosti v oblasti zdravotní péče. Profesní zkušenosti zahrnují, ale nejsou omezeny na:... [-]


Contact

Washburn University

Adresa, 1. řádek 1700 SW College Ave,
66621 Topeka, Kansas, Spojené státy americké
Website http://www.washburn.edu/
Telefonní číslo +1 785-670-1010