University of Southern Indiana

Úvod

Read the Official Description


Společnost byla založena v roce 1965, University of Southern Indiana zapsá téměř 9500 studentů vysokých a postgraduálních studií v 80 oborech. Veřejná vysoká škola, která se nachází na krásném kampusu o rozloze 1400 akrů v Evansville, Indiana, nabízí programy USI prostřednictvím Vysoké školy liberálních umění, Romain College of Business, College of Nursing and Health Professions a Pott College of Science, Engineering, a vzdělávání. USI je Carnegie Foundation Community Engaged University a nabízí další vzdělávání a speciální programy více než 15 000 účastníků ročně prostřednictvím Outreach a Engagement.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

O University of Southern Indiana

Univerzita nabízí studijní příležitosti ve více než 60 zemích a je hostitelem zahraničních studentů z celého světa. Konkurenční člen divize II NCAA a konference Great Lakes Valley, USI nabízí 17 mezivládních mužských a ženských sportů. Prezidentka Linda LM Bennettová je třetí prezidentkou společnosti USI a byla slavnostně otevřena v roce 2009. Pod její vedením pokračuje univerzita v tradici cenově dostupné dokonalosti pro studenty a zároveň pokračuje strategickým plánem k dosažení dokonalosti prostřednictvím inovace a angažovanosti a postavení USI jako vrcholu možnost volby pro vysokoškoláky v celém státě a regionu a přilákání studentů z nejrůznějších zemí z celého světa i celého světa.

67518_cover.JPG

Globální velvyslanci v globálním společenství

USI je komunita zapojená do učení, která rozšiřuje vzdělání a znalosti, zvyšuje občanské a kulturní povědomí a podporuje partnerství prostřednictvím rozsáhlých informačních programů. Připravujeme jednotlivce, aby moudře žili v rozmanité a globální komunitě.

Rychlá fakta

Zápis: 9,364 Podávání studentů z 89 okresů Indiana, 36 dalších států a 51 dalších národů. 86,2% nedávných stupňů USI pracuje ve svém oboru nebo v uspokojivém oboru. Ženy: 62% Muži: 38% Minorita: 9% Absolventi: 36 000 Přibližně 74% absolventů USI zůstává v Indii. Více než 130 studentských organizací na akademické půdě. Evansville je snadné jízdy od Indianapolis, Louisville, Nashville a St. Louis

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health Bakalář » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář zdravotních služeb

Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Evansville

Americký systém zdravotní péče se rychle mění a vy můžete zůstat před křivkou dokončením bakalářského studia ve zdravotnictví na USI. Očekává se, že zaměstnanost ve zdravotnictví bude růst rychleji než průměr pro všechna povolání, neboť průmysl se stále rozšiřuje a diverzifikuje.

[+]

Mnoho bohatých a pestrých příležitostí je k dispozici ve zdravotnictví, zejména u USI.

Americký systém zdravotní péče se rychle mění a vy můžete zůstat před křivkou dokončením bakalářského studia ve zdravotnictví na USI. Očekává se, že zaměstnanost ve zdravotnictví bude růst rychleji než průměr pro všechna povolání, neboť průmysl se stále rozšiřuje a diverzifikuje. Absolventi našeho programu zdravotních služeb mají vynikající rekord v zaměstnání a téměř dokonalou míru přijatelnosti pro absolventskou školu.

Žádný jiný program vysokoškolské zdravotní péče v Indianu nemá obdobný přehled o výsledcích kariéry. Naši studenti získají široké pochopení systému zdravotní péče prostřednictvím průzkumu témat a otázek, které ovlivňují zdraví společnosti a samotných jedinců. Kromě toho žádný jiný program zdravotní péče Indiana pro vysokoškoláky nemůže odpovídat kombinaci praktické zkušenosti, výzkumných příležitostí, praktických zkušeností a kariérové ​​specializace. Program zdravotnických služeb na USI nabízí vynikající akademické zkušenosti, které připraví studenty na komplexní role, které budou při formulování budoucnosti zdravotní péče ve Spojených státech. Jedinečné příležitosti vám poskytují výhodu na trhu práce se zdravotní péčí.... [-]


Videos

Welcome to the University of Southern Indiana

University of Southern Indiana

Knowledge for Life

Contact

University of Southern Indiana

Adresa, 1. řádek 8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Spojené státy americké
Website http://www.usi.edu/international/admissions
Telefonní číslo +1 812-464-1768