University of Southern California School of Pharmacy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

120405_SoP_InnovationExcellence.jpg

Odvážně první!

Již více než 100 let slouží USC School of Pharmacy jako maják inovací a excelence ve farmaceutickém vzdělávání, výzkumu a praxi a US News ji již dlouho hodnotí.

USC je domovem jediné lékárnické školy, která pokrývá celé spektrum farmaceutického vývoje a klinické služby - od objevu drogy po regulační přístupy k bezpečnému pohybu léků a zdravotnických prostředků po uvedení na trh, od poskytování péče v různých prostředích až po vyhodnocení dopadu péče o výsledky pacienta a náklady na zdravotní péči. Členové naší klinické fakulty vytvářejí nové cesty a určují osvědčené postupy v celé řadě prostředí péče.

Škola obdržela významné granty od Národních institutů zdraví na rozvoj významných objevů v oblasti rakoviny, Alzheimerovy choroby a cukrovky a od Centra pro medicare a medicaid Innovation pro zajištění bezpečného a optimálního využití léků a pro vývoj inovací pro zlepšení výsledků pacienta při současném snížení nákladů. Škola nabízí tempo magisterských studijních programů, které vybavují pracující profesionály novými dovednostmi, aby vynikali na měnícím se trhu. A naše partnerství v USC Leonard D. Schaeffer Center pro zdravotní politiku a ekonomii přináší výzkum založený na důkazech, který potvrzuje trvalou hodnotu příspěvků lékárníků na spolupráci.

USC School of Pharmacy je jediná soukromá lékárenská škola ve velkém kampusu zdravotnických věd, díky níž jsou naši studenti v těsné blízkosti čtyř hlavních nemocnic.

Studenti USC School of Pharmacy dále profitují z rozsáhlé sítě přidružených společností na přibližně 300 pracovištích a více než 400 dobrovolnických fakult a preceptorů, z nichž mnozí jsou absolventi USC School of Pharmacy. Škola také vlastní a provozuje čtyři komunitní lékárny a speciální lékárnu.

120409_USC_Doheny-e1504207258947.png

Možnosti studia: Vysokoškolský, postgraduální a doktor farmaceutický (PharmD)

Škola poskytuje širokou škálu studijních programů a certifikátů, od největších škol - doktora farmacie (PharmD) a jejích četných společných i duálních studijních příležitostí - po vysoce uznávané magisterské a doktorské programy. Rozsáhlé jsou také možnosti pobytu a stipendia nabízené prostřednictvím školy.

Absolventské programy

Absolvent multidisciplinárního doktorského studia na USC School of Pharmacy a magisterské studijní programy jsou velmi vyhledávány předními institucemi v akademii, průmyslu a vládě. Tyto programy zahrnují jedinečný vědecký rámec od objevování, dodávání a vývoje léčiv až po aplikaci genetiky a genomiky na experimentální a klinický translační výzkum.

Farmaceutický

 • Ph.D. Program
 • MS v molekulární farmakologii
 • MS ve farmaceutických vědách
 • Klinický

Ekonomika zdraví

 • Ph.D. v ekonomii zdraví
 • MS v oboru farmaceutická ekonomie a politika
 • Progresivní MS ve zdravotnictví

Analýza rozhodnutí ve zdravotnictví

 • MS v analýze zdravotnických rozhodnutí
 • MS v biofarmaceutickém marketingu

Regulační věda

 • Doktorát v oboru regulační vědy
 • MS v regulační vědě
 • MS v řízení vývoje léčiv
 • MS v kvalitě léčivých přípravků

120408_Daryl-Davies.jpg

Doktor farmacie (PharmD)

USC School of Pharmacy založila první program PharmD v zemi v roce 1950 a zůstává průkopníkem v inovativním vzdělávání a přípravě budoucích praktikujících lékárníků.

Největší studijní program v rámci Farmaceutické školy, čtyřletý, plný úvazek, program PharmD poskytuje studentům:

 • Unikátní program praxe lékárenské praxe začínající prvním rokem studia, který poskytuje studentům okamžité a progresivně náročné klinické zkušenosti.
 • Rozsáhlá nabídka programů dvojího stupně, společného titulu a certifikátů.
 • Největší síť absolventů lékárníků v regionu, která může poskytnout cennou kariérní podporu absolventům vstupujícím do farmaceutického povolání.

Absolventi programu USD PharmD jsou vyhledávanými zaměstnavateli po celých Spojených státech pro širokou škálu pracovních příležitostí.

Pregraduální bakalářský titul

Vysokoškolské programy USC School of Pharmacy povzbuzují talentované studenty, aby se věnovali kariéře v oboru farmacie a nabídli hlavní obor ve farmakologii a vývoji léčiv a menší ve vědě a řízení biomedicínských terapeutů. Vysokoškolský a menší vysokoškolák je navržen tak, aby lépe připravoval vysokoškoláky zaměřené na předprofesionální, předlékařské a jiné zdravotnické profese.

120407_Keck.jpeg

Kariéra

Absolventi USC School of Pharmacy jsou zaměstnáni v předních farmaceutických společnostech, výzkumných institucích a regulačních agenturách po celém světě. Naše nejnovější absolventi pracují v organizacích, jako je Allergan, Eli Lilly, Biogen, Johns Hopkins School of Medicine, US Food and Drug Administration, Stanford University, Novartis Institute for Biomedical Research, Amgen, Medtronic, Shimadzu Scientific, Harvard University, Merck, Genentech a Facebook.

Mnoho našich stupňů MS je STEM uznávaných pro OPT.

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
University of Southern California 1985 Zonal Avenue
Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké