Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Úspěch začíná zde

V rámci našich vysokých škol a škol se studenti ponoří do transformačního, kariérového vzdělávání napříč liberálním uměním a vědami, výtvarným uměním, obchodem, strojírenstvím, zdravotní péčí, veřejnou bezpečností a veřejnou službou. Nabízíme více než 100 akademických programů, které jsou zakotveny v dlouhodobém závazku k spolupráci, interdisciplinárnímu, projektovému učení.

112670_3.jpg

Zde jsou zkušenosti z učení osobní i pragmatické, vedené uznávanou fakultou, která se hluboce zabývá individuálním úspěchem studenta. Jako lídři ve svých oborech poskytují členové fakulty inspiraci a uznání potřebné pro to, aby studenti mohli naplňovat svůj potenciál a uspět v tom, co se rozhodnou.

Říkáme tomu našim studentům - první filozofii

  • Odborné zaměření a věnování fakulty

Učte se od profesorů, kteří se věnuje podpoře vašeho osobního růstu a profesního rozvoje. Tento neochvějný závazek vedl osobní a profesní úspěch každého studenta po téměř století.

  • Základní vzdělání

Osvědčené, účelné vzdělání, které prostřednictvím odborně zaměřených studijních programů vybavuje studenty kritickými dovednostmi, znalostmi a zkušenostmi nezbytnými pro smysluplnou kariéru a produktivní život.

  • Interdisciplinární kurikulum

Kurikulum, které podporuje interdisciplinární průzkum, vzdělává studenty, kteří uspějí v globální společnosti, a zajistí, že jste dobře připraveni pochopit a navigovat po celém světě.

112671_2.jpg

  • Neomezené možnosti akademických a společných vzdělávacích programů

Široká škála vzdělávacích příležitostí v rámci našich vysokých škol a škol, mimo učebnu a v komunitě, vám umožňuje sledovat svou vášeň - nebo objevovat novou.

  • Vibrující komunitní kampus

Zaměstnaná, živá kampusová komunita - to je správná velikost - dostatečně malá, aby se cítila osobní a zvládnutelná, ale dostatečně velká na to, aby nabídla studentům širokou škálu akademických, obytných, sportovních a vodcovských příležitostí.

  • Vedoucí a dosažení

Silný postgraduální úspěch, udržovaný zapojenou absolventskou sítí více než 57 000 ve všech průmyslových odvětvích. Více než 91 procent absolventů je zaměstnáno nebo absolvuje vysokoškolské vzdělání jeden rok ven a 96 procent uspěje v jejich polích do šesti let od absolvování.

112672_6.jpg

Prohlášení o poslání

University of New Haven je komplexní univerzita zaměřená na studenty s důrazem na excelenci v oblasti liberálního umění a odborného vzdělávání. Naším posláním je připravit naše studenty, aby vedli cílevědomý a naplňující život v globální společnosti poskytováním nejkvalitnějšího vzdělávání prostřednictvím zkušeností, spolupráce a učení založeného na objevu.

112669_1.jpg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of New Haven

Pokud se zvláště těšíte na využití vědeckých informací pro navrhování užitečných produktů pro zlepšení lidského života, můžete začít svou kariéru v biomedicínském inženýr ... [+]

Pokud se zvláště těšíte na využití vědeckých informací pro navrhování užitečných produktů pro zlepšení lidského života, můžete začít svou kariéru v biomedicínském inženýrství. Stručně řečeno, biomedicínské inženýrství je multidisciplinární obor biologických nebo lékařských aplikací zahrnujících inženýrské principy nebo technické vybavení.

Profesně orientované učení

Tato oblast je v rychlém vývojovém stadiu a je plná možností léčby onemocnění. Náš Mistr Biomedicínského Inženýrství program podporuje hands-on, student-orientovaný a kariéru-orientovaný vzdělávací prostředí, které je ideálním výchozím bodem pro vaše vysněné kariéry cesty.... [-]

Spojené státy americké 300
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magistr

University of New Haven

Náš Master of Public Health je jedním z nejinovativnějších programů veřejného zdraví ve Spojených státech. Náš interdisciplinární vzdělávací program vás vybaví dovednostm ... [+]

Náš Master of Public Health je jedním z nejinovativnějších programů veřejného zdraví ve Spojených státech. Náš interdisciplinární vzdělávací program vás vybaví dovednostmi a zkušenostmi, které vám umožní vyniknout ve zdravotnické pracovní síle 21. století, a umožní vám přispět k úsilí o zlepšení zdraví veřejnosti. Veřejné zdraví je víc než jen práce - je to výzva k tomu, aby se něco změnilo.

Pomozte rozvíjet zdravější komunity

Posláním magisterského programu veřejného zdraví University of New Haven (MPH) je připravovat zdravotnické pracovníky, kteří předcházejí nemocem, podporují zdraví a chrání blaho veřejnosti prostřednictvím vzdělávání, praxe, výzkumu a služeb.... [-]

Spojené státy americké 300
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, Spojené státy americké