Union University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na Union University , přeměňte se

Učte se prostřednictvím přísných akademiků. Prosperujte v komunitě zaměřené na Krista. Úspěch ve svém životě a kariéře.

Na Union University , přeměňte se.

Sledujte své sny spolu se studenty z celého státu a z celého světa. Studujte na fakultě, která přináší nejlepší akademickou přípravu a křesťanské stipendium.

Union nabízí více než 100 studijních programů na svém hlavním kampusu v Jacksonu, Tennessee, USA, kromě několika postgraduálních studijních programů a studijních programů pro dospělé, z nichž mnohé lze dokončit zcela online.

Naše mise

Union University poskytuje vzdělávání zaměřené na Krista, které podporuje excelenci a rozvoj charakteru ve službách církve a společnosti.

Naše základní hodnoty

  • Vynikající kvalita
  • Kristus-centrovaný
  • Zaměřeno na lidi
  • Směrování do budoucnosti

Akademická excelence zaměřená na Krista

Chápeme, že se nejen chcete učit nové dovednosti a znalosti, ale také být vynikající a změnit svět. Chceme dělat vše pro Boží slávu - ať už je to akademik nebo služba. Protože Bůh se stará o naši práci a je zapojen do všeho, co děláme, nebudeme spokojeni s průměrností.

Bez ohledu na to, jaký program si vyberete, pochopíte svou roli v této oblasti v kontextu biblické víry. Unie integruje špičkové akademiky s křesťanskou vírou do každého studijního programu.

Blízká pletená komunita

Chápeme, že potřeby každého studenta jsou odlišné a jsme odhodláni k vašemu úspěchu a duchovní, intelektuální a fyzické pohodě. V Unionu si vážíme jeden druhého a ukazujeme to prostřednictvím svých slov a jednání.

Profesoři a zaměstnanci vás znají jménem a starají se o vaši budoucnost. Jste podporováni zdravotními a poradenskými službami a možnostmi společného učení. Trávit smysluplný čas s ostatními studenty as členy fakulty mimo učebnu.

Kariérní příprava

Ve společnosti Union budete připraveni na trvalý úspěch. Absolventi odborů vynikají na špičkových postgraduálních školách a profesích po celém světě. Máme skvělou historii a dědictví, které sahá téměř 200 let, ale nadále se zaměřujeme na budoucnost.

117680_UUataglance.jpg

Místa

Jackson

Adresa, 1. řádek
Union University Drive,1050
38305 Jackson, Tennessee, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium