Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Jižní Floridy (USF) Je velká, veřejná čtyřletá univerzita nabízející vysokoškolské, postgraduální, specializované a doktorské vzdělání. Systém USF zahrnuje tři samostatně akreditované instituce: USF; USF St. Petersburg; A USF Sarasota-Manatee. Ve službách více než 49 000 studentů má systém USF roční rozpočet ve výši 1,6 miliardy dolarů a je zařazen do 41. místa v celém státě pro výzkumné výdaje mezi všemi univerzitami, veřejnými nebo soukromými. USF se pyšní tím, že je univerzitní výzkumnou univerzitou s vysokým dopadem a věnuje se úspěchu studentů.

USF College of Pharmacy (COP) Je jedním ze 14 vysokých škol v rámci systému USF. USF COP je součástí společnosti USF Health, která je partnerem USF Health je partnerství University of South Florida Morsani College of Medicine, College of Nursing, College of Public Health, College of Pharmacy, School Biomedicínských věd a Fakulty fyzikální a rehabilitační; A lékaři USF zdraví. USF Health je nedílnou součástí univerzity na jižní Floridě, univerzitní univerzitní univerzitní univerzitní univerzitní univerzita, která se věnuje úspěchu studentů.

V souladu s posláním COP USF, jehož cílem je "revoluce zdraví", USF COP založil Úřad postgraduálních programů (OGP). Vize pro absolventské vzdělávání na COP zahrnuje vývoj špičkových výzkumných školení a vzdělávání včetně didaktických (on-line a face-to face) studijních prací ve více oblastech farmacie, vytváření rozmanitého učebního prostředí pro studenty a fakulty a vytváření pokročilých Learningových příležitostí s využitím nových technologií.

Mezi strategické cíle OGP patří:

 • K posílení domácího a mezinárodního náboru, zápisu a uchování absolventů studentů, které odráží rozmanitost
 • Usilovat o zvýšení akademických zkušeností a kvality života absolventů
 • Usilovat o financování výzkumu a provádět a publikovat výzkum, který vede k příležitostem pro úspěch absolventa
 • Spolupracovat s ostatními institucemi USF College a SUS, aby rozvíjely tvůrčí iniciativy, které podporují výzkum studentů postgraduálního studia
 • Aby sloužil jako lídr v podpoře interdisciplinárních postgraduálních programů.

Mezi nabízené vzdělávací programy patří absolventské certifikáty a magisterské studium v ​​oblasti farmaceutické nanotechnologie. Doktor filozofie (PhD) je nedostatečně rozvinutý. Body hrdosti:

 • Dr. Shyam Mohapatra, zakládající spolupracovník děkana USF COP Office Graduate Programs, je inductee FL Inventors síně slávy. Byl jedním ze šesti vynálezců, kteří byli při inauguračním indukčním ceremoniálu uvedeni pro své příspěvky do biomedicínské nanotechnologie. Tato indukce ho umisťuje po řadách vynálezce klimatizace a chlazení, vynálezce Gatorade a Thomas Edison.
 • Systém USF získal rekordních 458,5 milionu dolarů ve smlouvách a grantech ve fiskálním roce 2016.
 • Systém USF se v rané řadě řadí mezi 9. místo v národě mezi veřejnými vysokými školami a 21. světovou jedničkou za udělené patenty USA mezi všemi univerzitami podle sdružení vlastníků duševního vlastnictví / NAI (2015).
 • USF Tampa byla jmenována jednou z nejlepších 100 nejlepších hodnot ve veřejných kolejích (# 66) osobních financí Kiplingera pro rok 2016.
 • Systém univerzity jižní Floridy je domovem studentského orgánu téměř 50 000 studentů, kteří zastupují více než 130 různých zemí.
 • US News a World Report (USNWR) zařadil USF Tampu jako nejlepší akademii pro veterány (2016).
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

University of South Florida College of Pharmacy

Nanofarmacie a nanomedicína jsou jedinečné interdisciplinární vědy, která integruje znalosti přírodních věd a inženýrství s lékárnou a medicínou k vývoji nanofarmak. ... [+]

Nanofarmacie a nanomedicína jsou jedinečné interdisciplinární vědy, která integruje znalosti přírodních věd a inženýrství s lékárnou a medicínou k vývoji nanofarmak. Nanotechnologie je rostoucí oblastí s plánovaným nárůstem 13-19% mezi lety 2012 a 2022 a vytvořením 5 400 nových pracovních míst. Platy se pohybují od $ 50K do 80K s titulem MS.

Master of Science ve farmaceutické nanotechnologii (MSPN) je navržen tak, aby školení studenty v dovednosti, které budou potřebovat pochopit rostoucí technologický pokrok ve vědě na nanoscale a jak nové nanomateriály a procesy mohou být aplikovány na dodávku léků, diagnostiku, sledování léčby, regenerace tkání, personalizovaná medicína a další. Cílem tohoto programu je překlenout propast mezi nanotechnologií a lékařstvím a poskytnout studentům pokročilé znalosti, dovednosti a praktické zkušenosti v rámci zásad, technologií a aplikací v této vzrušující a inovativní oblasti. Program nyní nabízí dvě volitelné akademické koncentrace:... [-]

Spojené státy americké Tampa
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

USF Health Professor Shyam Mohapatra Named to Florida Inventors Hall of Fame

Welcome to the University of South Florida

USF Health Video