St. Ambrose University

Úvod

Read the Official Description

O St. Ambrose University

Dynamický život v kampusu

Nabízíme více než 60 velkých společností s flexibilitou pro mixování velkých společností, nezletilých a volitelných předmětů, které odpovídají vašim zájmům. A co víc, naše spirituální komunita je známá svou atletikou, speciálními událostmi a vynikajícími rezidenčními sály.

Studenti SAU jsou inspirováni naší katolickou intelektuální tradicí a oddaností sociální spravedlnosti. Ve skutečnosti se každoročně dobrovolně nabízejí tisíce servisních hodin - a více než 150 000 hodin v minulém roce!

Na první pohled

26. místo (kravata) US News

V jiných kategoriích, US News

Naše Umístění

Přímo uprostřed kdekoli chcete jít!

St. Ambrose University se nachází v Davenportu v Iowě, část Quad Cities - bi-state (Iowa a Illinois) metropolitní oblast ležící na jediném hlavním úseku řeky Mississippi, která vede od východu k západu.

Proč SAU

Najděte svůj větší smysl života v St. Ambrose University

Někteří studenti se raději ztrácejí v davu na velkých univerzitách. Jako jedna osoba v moři tváří mohou vstoupit do světa, aniž by věděli, kdo jsou nebo jaký je život.

Ale vy jste jiný. Chcete mít kvalitní vzdělání na menší škole, kde vás profesoři vědí jménem, ​​kde můžete ve svém prvním roce skutečně provádět výzkum a kde vaše víra a odhodlání sloužit druhým poskytují vám a vašim přátelům větší záměr v životě. Pokud jste takový student, chceme se s vámi setkat!

Akademické zdroje státní školy, přívětivost malé školy

Získejte to nejlepší z obou světů

St. Ambrose nabízí desítky velkých a stejných špičkových akademiků, kteří se nacházejí na větších univerzitách a vysokých školách v Iowě. Ve skutečnosti, akademické příležitosti v Ambrose - stáže, výzkum, praktické učení - jdou nad rámec mnoha našich státních a soukromých školních konkurentů.

Ale co nás odlišuje od našich malých tříd a přístupných profesorů, kteří vás poznávají a jsou věnováni vaší výuce a poskytují vám příležitosti, které byste nemuseli přijímat na jiných vysokých školách v Quad Cities nebo jinde.

Ambrosijské hodnoty jsou základem pro budování úspěchu

SAU je pro vás to pravé

Naše ambrosijské hodnoty akademické dokonalosti a závazek k liberálnímu umění, sociální spravedlnosti a komunitním službám pomáhají položit základy vašeho úspěchu jako studenta, vaší kariéry a dělat svět lepšího místa.

130 let silný

Budeme nadále prospívat a vy můžete také.

Od svého založení sv. Ambrose přivítal studenty ze všech náboženských vyznání, etnického původu a ekonomických poměrů - otevřenost neobvyklá pro katolické školy v té době.

Tento důraz na programy kariérové ​​přípravy vyučované v kontextu katolických a liberálních uměleckých tradic zůstává pro instituci dodnes až do současnosti. Po celou dobu se tradice, jako je úzké spojení mezi fakultou a studenty a osobní pozornost studentských cílů, bezpečnost, oddanost služeb a katolická identita, zakořenily a žijí dnes.

Areál kampusu se v posledních desetiletích výrazně rozrostl a díky tomu poskytuje služby a podporu, aby naši studenti, fakulty a zaměstnanci měli nejlepší prostředí, ve kterém se mohou učit, žít a pracovat. Naše práce a závazek k dokonalosti ve vzdělávání pokračuje.

Připojte se ke komunitě různých studentů

Mise

St. Ambrose University nezávislá, diecézní a katolická - umožňuje svým studentům rozvíjet intelektuálně, duchovně, eticky, společensky, umělecky a fyzicky obohacovat svůj vlastní život a životy druhých.

Vidění

St. Ambrose bude uznán jako přední středozápadní univerzita zakořeněná v diecézním dědictví a katolickou intelektuální tradicí. Ambrosijci se zavázali k akademické excelence, liberálním uměním, sociální spravedlnosti a službě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MSc »

Contact

Adresa, 1. řádek 518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Spojené státy americké