Southwest University at El Paso

Úvod

Read the Official Description

Posláním Jihozápadní univerzity v El Pasu je poskytovat mimořádnou kariérovou a technickou přípravu, podporovat intelektuální růst, kritické zkoumání a informované porozumění prostřednictvím všeobecného vzdělávání a závazek ke špičkové kvalitě v oblasti vzdělávání, který je posílen kvalitou výuky, pozitivním vzdělávacím prostředím a integrací nově vznikajících technologií umožnit studentům dosáhnout svého potenciálu, účastnit se nových pracovních příležitostí a pokračovat v celoživotním učení.

Mnoho aspektů vaší zkušenosti z oblasti Southwest University El Paso bude velmi podobné tomu, co byste očekávali na každé vysoké škole.

Budete navštěvovat hodiny, studovat, plnit úkoly a provádět testy. Když se stanete studentem na jihozápadní univerzitě, fakulta a zaměstnanci se okamžitě zaměří na to, aby vám pomohli. Než začnete, začnete se orientovat, abyste se zapojili do všeho, co naše instituce nabízí.

Nyní víte, co od nás můžete očekávat ... kvalitní učení a silný podpůrný systém, který vám pomůže získat a zůstat na správné cestě. Ale nemůžeme to udělat sama.

Proto žádáme svůj závazek na oplátku. Závazek pracovat tvrdě, zůstat soustředěný a požádat o pomoc, když ji potřebujete. Určitě chodit do školy není snadné. Ale s vaším závazkem jihozápadní univerzita El Paso to umožňuje.

59062_SouthwestPicture1.jpg

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health BScs » Vidět Health Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

Bachelor of Science in Nursing

Online forma Denní studium 14 měsíců September 2019 Spojené státy americké El Paso

Tento program je určen pro přípravu registrovaných zdravotních sester s přiděleným titrem v ošetřovatelství, aby se vyvíjeli v ošetřovatelské kariéře a byli schopni se účastnit různých úrovní vedení v rámci ošetřovatelské praxe a jako součást týmu zdravotní péče. [+]

[-]

Bakalář vědy v oblasti radiologického řízení

Online forma Denní studium 14 měsíců September 2019 Spojené státy americké El Paso

[+]

Přijímací požadavky:

[-]

Certificate

Certifikát v počítačové tomografii (online)

Online forma Denní studium 9 měsíců September 2019 Spojené státy americké El Paso

Tento program je navržen tak, aby připravoval registrovaného radiologického technologa (RT) v oblasti radiologie, aby pokročil ve své kariéře a byl schopen se účastnit jiné modality v rámci své profese. Tento certifikát bude sloužit jako odborný pokrok v radiologii z titulu Associates Degree in Radiology až po certifikaci v počítačové tomografii. Důrazem programu je kurzový materiál, který se specializuje na počítačovou tomografii, jako jsou: CT anatomie, CT, CT a CT. [+]

Tento program je navržen tak, aby připravoval registrovaného radiologického technologa (RT) v oblasti radiologie, aby pokročil ve své kariéře a byl schopen se účastnit jiné modality v rámci své profese. Tento certifikát bude sloužit jako odborný pokrok v radiologii z titulu Associates Degree in Radiology až po certifikaci v počítačové tomografii.

Přijímací požadavky:

Pro přijetí do programu je požadován vysokoškolský diplom nebo jeho rovnocennost; Úspěšný rozhovor s přijímáním (přijímání) poradce; a

[-]