Sherman College of Chiropractic

Úvod

Read the Official Description

Chiropraxe vzdělání pro celý svět: Sherman College

Sherman College nabízí integrovaný chiropraxe vzdělávací program. Naši absolventi jsou připraveni nabídnout chiropraxe péči svých komunitách, která je účinná, bezpečná, cenově dostupné a rodinu orientované. Chiropraxe roste, jak stále více lidí chce celostní zdravotní péči. Lékař Chiropractic dělá rozdíl v životech pacientů a v širším společenství.

Chiropraxe slouží druhým zlepšit své zdraví od narození až do konce života. S přirozeným, preventivní přístup ke zdravotní péči, chiropraktiků nepoužívají invazivní drogy nebo chirurgický zákrok, ale pomáhají pacientům dosáhnout dobrého zdraví a funkci celého těla přírodních hojivých procesů tak, aby mohli hrát na jejich optimální výkon.

"Rozhodnutí zúčastnit chiropraxe vysoké školy může být život mění," říká Sherman College President Edwin Cordero, DC "Tato dynamická videa byly vytvořeny pro potenciální studenty, aby mohli sami přesvědčit, co dělá Shermana jednou z největších chiropraxe vysoké školy na světě."

Představa Sherman College

Úprava svět pro lepší budoucnost

Mise

Poslání Sherman College of Chiropractic je vzdělávat a připravovat studenty, aby se lékaři z chiropraxe.

Tato mise je založen na základních hodnotách akademie a je dosaženo prostřednictvím aktivit v oblasti vzdělávání, výzkumu a služby:

Vzdělání:

Studenti se učí a učit se od většiny současných znalostech a pochopení filosofie chiropraxe, v základním a klinickém vědy, výzkumu a vědy obratle subluxace a v klinické praxi chiropraxe tak oni mohou vykonávat pracovní povinnosti z primárního zdraví poskytovateli péče s kompetencí, soucitu a integrity.

Výzkum:

Pracovníci fakulty se zapojily do výzkumných a vědeckých aktivit, které přispívají k tělu pedagogických a klinické znalosti, které napomáhají chiropraxe vzdělávání a chiropraxe profesi.

Servis:

Vysoká škola slouží povolání tím, že nabízí programy dalšího vzdělávání, aby lékaři chiropraxe a účastí na odborných a vzdělávacích organizací. Vysoká škola slouží komunitu tím, že poskytuje kvalitní chiropraxe péče a spolupracuje s občanskými organizacemi.

Základní hodnoty

Integrita a etické chování jsou velmi důležité pro všechny aspekty operací vysoké školy a k udržení profesionální vztahy s složek včetně studentů, pacientů, zaměstnanců, profese a veřejnosti. Zdravotní potřeby pacientů jsou nejvyšším a centrální k lékaři z chiropraxe programu a rozhodující pro nastolení důvěry mezi lékařem a pacientem. Klinická praxe chiropraxe se zaměřuje na umístění, analýzu a nápravu páteře subluxace. Vysoká škola ctí své dlouhé-držel tradice, které učí respektu k vrozené inteligence těla a neoddělitelné a synergické povahy filozofie, vědy a umění chiropraxe. Vysoká škola komunity aktivně vyhledává a podporuje pokročilé učení a zkoumání myšlenek vzhledem k vysoké školy mise v prostředí respektu a akademické svobody.

institucionální Cíle

Rozvíjet a udržovat akreditovaný odborný studijní program a fyzické rostlin, schopnost, osazenstva a správu schopnou plnit poslání instituce.

Připravit studenty se kvalifikovat pro chiropraxe udělení licence v amerických licenčních jurisdikcích.

Učit filozofii, vědu a umění chiropraxe By:

Rozvoj ve všem studentům znalosti, dovednosti a smysl pro zodpovědnost připravit je, aby sloužil lidstvu jako poskytovatelé primární péče, kteří se specializují na umístění, analýzy a korekci páteře subluxace. O zřízení blaho pacienta jako základu pro všechny úvahy, politik a rozhodnutí. Vzdělávání studentů ve vztahu k filozofii chiropraxe na současné praxi chiropraxe. Výuka a další rozvoj vědy a umění lokalizace, analýzu a nápravu obratle subluxace. Pokračování vědeckých výzkumů týkajících se charakteristik umístění, analýzu a nápravu obratlů subluxace a charakteristik a zlepšení chiropraxe vzdělání. Nabízí diverzifikované vzdělání v základních vědách poskytnout studentům pochopení vědy o chiropraxe a jeho vztahu k lidské fyziologie a zdraví. Zdůrazňuje význam komunikace jako nástroj, jímž informovat jednotlivé pacienty a komunit o chiropraxe péče a možností zdravého životního stylu. Vštěpoval studentů smysl obětavosti a odpovědnosti k vysokému etickému standardu praxe vůči pacientům, kolegů a komunity. Výuka vedení praxe a kancelářské postupy použitelné k rozvoji úspěšné praxe. Nabízí programy dalšího vzdělávání pro polní praktiky. Přijímání a splnění všech povinností sloužit studenta, povolání a veřejnosti v souladu s posláním a vysoké školy akreditačních standardů Dirigování a podpůrné činnosti ve službě profese a komunity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health PhDs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Lékař Chiropractic

Campus forma Denní studium 42 měsíců September 2019 Spojené státy americké Boiling Springs

Sherman College nabízí první profesionální lékaře chiropraxe stupně (DC). Studentům připravit se na chiropraxe udělení licence jako plně kvalifikovaní, poskytovatelů primární zdravotní péče, kteří se specializují v oblasti obratlů subluxací přes dosažení osnov a programu studentských výsledků učení akademie. [+]

Najít cestu ke kariéře v chiropraxe na Sherman College Sherman College nabízí první profesionální lékaře chiropraxe stupně (DC). Studentům připravit se na chiropraxe udělení licence jako plně kvalifikovaní, poskytovatelů primární zdravotní péče, kteří se specializují v oblasti obratlů subluxací přes dosažení osnov a programu studentských výsledků učení akademie.

Tento program je velmi náročná, včetně 4,824 hodin hodin v nastaveném kurzu sledu více než 14 čtvrtí nebo tři a půl kalendářních letech se studenti učí z naší vášnivé, expert fakulty v hands-on, vysoce individualizované vzdělávací prostředí, které přispívá k mimořádným úspěchem mezi Naši absolventi.... [-]