Přečtěte si oficiální popis

O ŠKOLE MEDICÍNY

Hodnocena jako jedna z top 50 amerických lékařských škol pro výzkum US News

Lékařská škola podporuje rozvoj lékařských studentů, rezidentů lékařů a vědců v klinických a základních vědách a podporuje šíření výzkumných záměrů ve prospěch společnosti.

Fakta o fakultě medicíny

 • Každoročně škola vzdělává více než 400 studentů lékařů a školí více než 600 obyvatel a spolupracovníků v UC Irvine Medical Center a přidružených institucích.
 • Na výuce, poskytování lékařské péče a provádění výzkumu zdravotních problémů, jimž čelí 21. století, se podílí školní 560 zaměstnanců a 1 300 dobrovolníků.
 • Škola má 26 oddělení, od základního vědeckého výzkumu až po klinické lékařské a chirurgické speciality. Má výzkumné, klinické a výukové vztahy s VA Long Beach Healthcare System a Long Beach Memorial Medical Center.
 • Škola nabízí titul MD, kombinovaný MD / Ph.D. lékařský obor v oblasti genetického poradenství, kombinovaný program MD / MBA s Paul Merage School of Business a jedinečný kombinovaný MD / magisterský program s názvem Program pro medicínskou výchovu pro komunitu Latino (PRIME-LC).

UC Irvine Medical Center je hlavním klinickým zařízením pro UC Irvine Health a učební a výzkumné programy UC Irvine Health School of Medicine. Již 16 let se zdravotní středisko řadí mezi nejlepších nemocnic národa americkou novinkou

Začátkem roku 2009 zahájila společnost UC Irvine Health otevřenou nemocnici UC Irvine Douglas, moderní zařízení pro vedení nejnovějšího lékařského výzkumu a výcviku budoucích a praktických lékařů. Sedmipodlažní nemocnice má prostorné, většinou soukromé pokoje a 15 nejmodernějších operačních sálů. Kromě toho poskytuje nemocnice prostředí pro translační výzkum - což umožňuje více příležitostí pro výzkumníky a klinické lékaře spolupracovat na péči o pacienty.

Lékařské centrum je také domovem komplexního Cancer Center společnosti UC Irvine Health Chao Family, jediného Centra pro onkologické onemocnění určeného pro komplexní rakovinu v Orange County a jednoho z 48 takových center na vysoké úrovni v zemi.

Klíčovým výzkumem, klinickým a učebním vztahem lékařské školy s lékařským centrem pomohl postavení našeho klinického podniku jako regionálního a národního lídra v oblasti translační medicíny. UC Irvine Health využívá nejnovější klinický výzkum, včetně studií průkopnických výzkumnými pracovníky, aby poskytl pacientům nejpokročilejší terapie a léčby.

Ústav farmakologie

UC Irvine Lékařská fakulta Katedra farmakologie je domovem výzkumu a výuky v oblasti:

 • Molekulární farmakologie
 • Buněčná regulace
 • Neurofarmakologie
 • Kardiovaskulární biologie
 • Behaviorální farmakologie
 • Vývoj léčiv

Důraz je kladen na studie účinku neurotransmiterů a neuropeptidů in vitro a in vivo a objev nových signalizačních Pathways a jejich fyziologických rolí.

Naše mise

Posláním katedry je rozvíjet směry výzkumu, které se promítnou do terapeutických aplikací a poradit nové generaci vědců věnovaných farmaceutickému objevu.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

School of Medicine - University of California Irvine

Program MSP je silně sladěn s posláním, účelem a strategickým plánem Kalifornské univerzity, University of California, Irvine (UCI), Lékařské fakulty UCI a oddělení farma ... [+]

Přehled

Master of Science in Pharmacology (MSP) je dvouletý, online studijní program zaměřený na výuku studentů:

Základní principy farmakologieMechanismy působení lékůAktuální témata v objevování lékůStrategie, techniky a dovednosti kritického myšlení potřebné pro výzkum drog

Program je určen pro pracující profesionály, kteří mají zájem o zlepšení jejich kariéry nebo zvýšení jejich konkurenceschopnosti pro přijetí do jiných studijních programů.

Online formát programu MSP umožňuje větší flexibilitu a snadnou účast bez ohledu na zeměpisnou polohu.

O společnosti UCI

Farmakologická fakulta UCI patří k nejlepším v oboru, uznávaném na národní i mezinárodní úrovni pro svůj vědecký výzkum a publikace. Několik fakult pracovalo a / nebo založilo farmaceutické společnosti a drželo patenty ve vztahu k objevům léků, které učinili.... [-]

Spojené státy americké Irvine
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
School of Medicine - University of California Irvine