Sacramento City College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1916, Sacramento městská kolej poskytla vynikající akademické a odborné vzdělání, a může se pochlubit 212 studijní a programy certifikátu. S hlavním areálu se nachází v centru města Sacramento, a vysoké školy kontaktních center v Davis a West Sacramento, vysoká škola zaregistruje pestré společenství téměř 22.000 studentů a nabízí multikulturní aktivity v průběhu akademického roku. Za téměř 100 let, SCC je nadále odhodlána k podpoře studijní komunity, která oslavuje rozmanitost, živí osobní růst a inspiruje akademické a ekonomické vedení.

Ačkoli SCC zůstává věrný své historii a tradici, kolej pokročila v každé oblasti výuky, učení a technologických inovací. Vysoká škola hrdě nabízí širokou škálu příležitostí pro studenty všech prostředí, včetně on-line kurzů a služeb, umístění dosah centra a specializované úspěch programů podpory studentů z čeho vybírat.

SCC má také mnoho nově zrekonstruovaný a modernizovaný výukové zařízení, včetně ekologicky šetrných Davis Center, stavu techniky Performing Arts Center, a kultovní Hughes Stadium. Na hlavním kampusu se dobře uznávané architektonické prvky, jako jsou oblouky, sloupců a cihel byly zachovány přes renovace k udržení kolegiátní a prestižní vzhled a pocit.

SCC je nabízet programy a vysokoškolské prostředí, které podporují přístupnost pro řadu studentů. Za tímto účelem jsou kontaktní centra hrají důležitou roli jako alternativních lokalit pro přístup do kurzů, studentské služby a komunitních zdrojů pro komunity v Davis a West Sacramento. Oba kolej kontaktních center jsou dostupné autobusem, na kole, autem, nebo regionální dopravy. Navíc SCC studenti obdrží vynikající zvýhodněnou sazbu pro regionální tranzit podpořit využití šetrné k životnímu prostředí a ekonomicky výhodné a praktické přepravy. A pro ty, kteří nemohou dělat to na kteroukoli ze tří SCC areálech, vysoká škola vedlo k výraznému zvýšení jeho vzdálenost vzdělávací nabídky v on-line a hybridních kurzů splnit řadu akademických potřebám.

Rozmanitost je významným zdrojem pýchy pro SCC v mnoha ohledech. Student populace SCC je jedním z nejrozmanitějších v regionu, a příležitosti pro zapojení do různých činností zaměřených na kulturní přetékají. Akademicky, vysoká škola nabízí celou řadu studijních a osvědčení kurzů, stejně jako obecně vzdělávací kurzy pro ty, kteří plánují převést na 4-leté institucí. Tímto způsobem SCC akademické programy poskytují podporu a příležitost pro studenty k dosažení úspěchu, bez ohledu na jejich cíle. Mimo vyučování, studenti mají přístup k podpůrné služby pro splnění různých potřeb. SCC je hrdý na to, nabídnout služby studenta programů pro doučování, finanční pomoc, pracovní studie, studenti se zdravotním postižením, veteráni a mnoho dalšího.

Věrný své historii, Sacramento městská kolej pokračuje požár stezky v každém aspektu vysokoškolského vzdělávání. Zatímco vysoká škola zachovala svou dlouhodobou tradici kvality, inovace a dostupnosti, ale statečně razí cestu vpřed v nových hranic, jako jsou environmentální a sociální odpovědnosti a sociálních médií a on-line komunikaci. Bez ohledu na obzoru, SCC zahrnuje nové výzvy a příležitosti na každém kroku se zaměřením na úspěch studentů přispět k intelektuální, kulturní a ekonomickou životaschopnost komunity.

Poslání, vize a hodnoty

Naše poslání

Sacramento městská kolej je volně přístupný, komplexní Community College, kde se podává různorodou studentskou populaci. Nabízíme širokou škálu vzdělávacích příležitostí a podpůrných služeb vedoucích k převodu, kariérní postup, rozvoje základních dovedností, stupeň a dosaženého certifikátu a osobního obohacení. Náš závazek k neustálému zlepšování přes výsledek naváděné posuzování, plánování a vyhodnocování podporuje učení žáků. Prostřednictvím těchto snah, přispíváme k intelektuální, kulturní a ekonomickou životaschopnost komunity.

Naše vize

Sacramento městská kolej snaží se vytvořit studijní komunity, která oslavuje rozmanitost, živí osobní růst, a inspiruje akademické a ekonomické vedení.

Naše hodnoty

Pracovat spolu

pokračování Excellence

inspirující úspěch

Místa

Sacramento

Adresa, 1. řádek
3835 Freeport Boulevard
95822 Sacramento, Kalifornie, Spojené státy americké