Přečtěte si oficiální popis

založení Filozofie

Jižní Baylo univerzita je nejstarší a větší akupunktura škola v zemi, a to bylo založeno na třech hlavních cílů: Hodnota, míru a profesionality.

David J. Park, Ph.D., zakladatel, Jižní Baylo University

Dr. David J. Park, zakladatel jižní Baylo University, se v průběhu let exceloval a to jak v oblasti obchodu a ekonomiky. Jeho akademická příprava zahrnuje bakalářský titul v oboru podnikání a veřejné správy z Claremont McKenna College a magisterské a doktorské tituly z ekonomie na University of Southern California.

Již více než tři desetiletí, až do konce 90. let, Dr. Park byl profesorem ekonomie na La Verne University, University of Maryland a Kalifornské státní polytechnické univerzity. Na jaře roku 1977 založil jižní Baylo University, který byl včleněn jako nezisková obecně prospěšnou společnost v roce 1980.

Jako zakladatel největší vzdělávací instituce AOM ve Spojených státech, Dr. Park kloubové zakládajícího filozofii Jižní Baylo univerzitě vymezuje tři hlavní cíle: Hodnota, mír a profesionalitu.

Hodnota

Univerzita podporuje kritické zkoumání něčích vlastních rozsudků hodnotu a objevení skutečných hodnot, na kterých je získávání znalostí založených. Výchovné hodnoty Jižní Baylo univerzity spočívat na vedení studenta objevit tyto hodnoty a jejich využívat při získávání znalostí.

Mír

Univerzita přijala politiku dělat sama místem setkávání různých kultur a hodnot. Tímto způsobem může dojít k vzájemné porozumění a spolupráce. Z tohoto důvodu univerzita podporuje zápis zahraničních studentů, kteří aspirují na poznávání různých kultur a porozumění přesvědčení druhých. vzdělávací programy univerzity nabízejí prostředí, kde kultury míchat dohromady, aby vytvořily mezinárodně uznávané vzdělávací zkušenost.

Profesionalismus

Univerzity se snaží pomoci svým studentům dosáhnout vynikající úrovně odborné způsobilosti tím, že nabízí vysoce specializovaných kurzů v Allied oblastech zdravotní péče. Univerzita nabízí příležitost k profesnímu růstu, šancí na dosažení vynikající úrovně odborné způsobilosti a zemní práce pro stanovení uspokojující profesní život angažovanosti a přínosu pro společnost.

SBU History

Jižní Baylo univerzita byla založena v roce 1977 v hlavním městě Los Angeles jako post-sekundární vzdělávací instituce. Univerzita zahrnoval dvě školy: Škola of Akupunktura a orientální medicíny a School of Business Administration. Univerzita se stěhoval do Garden Grove, Kalifornie na jaře 1982 jako nezisková, příspěvková organizace a na podzim 1994 se stěhoval opět do jeho umístění daru v Anaheim, Kalifornie. Pak v roce 1997, školy odděleny a každý se stala nezávislou školu. Jako volně stojící, akreditované školy akupunktury a orientální medicíny, SBU nadále rostla a stala se jedním z největších a nejprestižnějších AOM školách v USA.

Jako lídr v asijské medicíně, SBU poskytuje studentů střed vzdělávání a školení založený na základní hodnoty harmonie. Harmonie tělesných funkcí, harmonii těla a mysli, a harmonie života a přírody jsou skutečným základem Akupunktura a orientální medicíny.

Poslání, hodnoty a účel

Jižní Baylo University je instituce oddaná postupující Akupunktura a orientální medicíny (AOM) prostřednictvím podpory vysoce kvalitní učení, objev nových znalostí a vynikající výsledky v klinické použití AOM vzdělávání ve prospěch různých komunit, včetně našich studentům AOM profese, u pacientů a veřejnost. Snažíme se přijímají studenty výjimečného charakteru a akademického úspěchu pro vzdělávání a odbornou přípravu pro získání kompetentní a pečovatelských lékařů primární zdravotní péče AOM, vědců a učitelů.

Prohlášení Jižní Baylo univerzity Poslání

Mise jižní Baylo University je rozšířit profesní, klinické a vědecké poznatky o orientální medicíny a celostní zdravotní péče mezi studenty, fakulty, zaměstnanců, jakož i široké veřejnosti prostřednictvím efektivní výuky a vědecké činnosti a kvality péče o pacienty.

Jižní Baylo University Value

Hodnota jižní Baylo univerzity je pro zobrazení Harmony jako svou význačnou hodnotu, jsou příkladem harmonie tělesných funkcí, harmonii těla a mysli, a harmonii lidského života a přírody. Jsou považovány základem akupunktury a orientální medicíny (AOM)

Jižní Baylo University Účel

Účelem jižní Baylo univerzity je podporovat dobré zdraví a wellness prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a praxe AOM.

Vzdělávací Cíle:

Za účelem splnění svého poslání, Jižní Baylo University se zavázala k těmto cílům:

Pro přípravu studentům znalosti a dovednosti k úspěchu v dnešním zdravotnictví životní prostředí a přispět ke komunitě s jejich vedením, obchodní vhledu a odborných dovedností. Na podporu excelence ve vědecké výuky, efektivní vzdělávání studentů, vynikající orientální medicíny a celostní zdravotní programy. Poskytovat účinnou péči o pacienty prostřednictvím orientální medicíně a dalších holistický přístup. Stimulovat a podporovat výzkum a vědecké aktivity a profesní rozvoj. Chcete-li vytvořit příležitosti a prostředí pro studenty získat zkušenosti v akademických a klinických dovedností. Poskytovat a podporovat včasné a vhodné vzdělávací příležitosti k posílení kompetencí těch, kteří vstupují do kariéry v akupunktury a orientální medicíny a jejích přidružených zdravotnických oblastech. Chcete-li připravit studenty, aby se kompetentní a úspěšný pracovní zdravotníci.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

South Baylo University

South Baylo University (SBU) nabízí kurzy Akupunktura a orientální medicíny (AOM), vedoucí k titulu v Master of Science v Akupunktura a orientální medicíny (MSAOM). MSAOM ... [+]

South Baylo University (SBU) nabízí kurzy Akupunktura a orientální medicíny (AOM), vedoucí k titulu v Master of Science v Akupunktura a orientální medicíny (MSAOM). MSAOM studijní program připravuje studenty pro profesionální život jako licencované a poskytovatele primární zdravotní péče v AOM. SBU podporuje studenty a schopnost vyniknout akademicky ve rodinu a podpůrném prostředí.

Program Výsledky

Jižní Baylo University zřídila výsledky programů pro Master of Science v Akupunktura a orientální medicíny (MSAOM) studijního programu. Tyto výsledky představují znalosti, postoje, hodnoty a dovednosti každý absolvent musí mít i prokázat. Každý student dosažení těchto výsledků programu po úspěšném absolvování povinných předmětů, laboratoř, klinických zkušeností a při projíždění komplexního kompetenční zkouška (CCE) I & II.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Kontaktuj školu
Angličtina,čínština,Korejština
Denní studium
Kombinované
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

PhD

South Baylo University

South Baylo University (SBU) nabízí kurzy a stáže školení pro doktorském studijním programu. SBU podporuje studenty a schopnost vyniknout akademicky ve rodinu a podpůrném ... [+]

South Baylo University (SBU) nabízí kurzy a stáže školení pro doktorském studijním programu. SBU podporuje studenty a schopnost vyniknout akademicky ve rodinu a podpůrném prostředí.

Doktorský studijní program Cíle a kompetence

V zákrytu s Jižní Baylo University (SBU) poslání, tyto cíle byly navrženy tak, aby bylo dosaženo cílů programu a kompetencí. Absolventi DAOM programu na SBU bude schopen:

Prokazují pokročilé znalosti o posuzování pacienta a diagnóza

Po promoci budou doktorandi být schopen prokázat, prohloubit a rozšířit znalosti o:

Interpretace klasických textů AOM posouzení pacienta a diagnózu; Integrace obou Biomedical lékařské diagnózy; Posouzení pacienta a diagnostické schopnosti různých zdravotních stavů, které jsou běžně vidět v AOM klinické praxi. ... [-]
Spojené státy americké Los Angeles
Kontaktuj školu
Angličtina,čínština,Korejština
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

South Baylo University on The Best of Southern California

South Baylo University