Přečtěte si oficiální popis

Pacific College orientální medicíny byla založena v roce 1986 s cílem poskytovat orientální lékařské a asijské karoserie terapie vzdělání studentům z celého světa.

Od svého vzniku se škola byla v čele vzdělávání studentů a pracuje ve spojení se zákonodárci a zdravotníků k postupu standardy jak celostní medicíny profese a učební plán akademie.

Pacific College získala ocenění za své akupunktury a orientální medicíny osnov a klinického výcviku, jakož i výzkumných grantů z National Institutes of Health a výsledků výzkumného ústavu na pacienta, mezi ostatními. Naši absolventi pokračovali být úspěšný v této oblasti a jsou v současné době vyhledávaným učitelů i lékařů v USA a zahraničí dnes.

Zveme vás dozvědět se více o každé z areálů Pacific akademie. Jakmile jste se rozhodli, které kampus vás zajímá, kontaktujte nás se dostat do kontaktu s jedním z našich zástupců přijímacího.

Proč Pacific College orientální medicíny (PCOM)?

  1. Educational Excellence

Jako Pacifiku College of Medicine Oriental studenta, dostanete školení v oblasti integrační medicíny přístupu, učení to nejlepší z obou východní a západní medicíny teorie a praxe. Na naší orientální medicíny školy, vaše vzdělání je obohacen o praktické školení a ve své třídě cvičení, které vás připraví na kariéru po promoci. Pacific College, zpětná vazba Student je vítán; mnoho vylepšení v kolegiu jsou výsledkem návrhů.

  1. Profesní stupňů od Associate to, aby Doktorát

Dosáhnout svých cílů vzdělávání a rozvíjet své odborné dovednosti v prostředí naší školy. Z míry by spolupracovníka k doktorátu, naučíte základy orientální medicínu a pokračují v růstu své dovednosti vše na jednom místě.

  1. Hands-on Training

Jako ošetřující stážista, získáte první ruky znalost práce v klinickém prostředí. Máte možnost pracovat jak na našem areálu kliniky stejně jako naše externships off-site, která se nachází v nemocnicích, na klinikách a určených ošetřených ploch. Práce po boku akupunkturistů, lékařů, fyzioterapeutů, poradci a spolužáků, máte možnost k léčbě různých typů pacientů a dát své třídě znalosti v praxi.

  1. Zkušený Fakulta

Těžit a učí z naší pestré akademické obce, jejíž součástí je praktikují akupunkturu, lékaři, maséři, bylinkáři, Chiropraktici, homeopatů, a taoistické praktiky. Dialog s naším odborným týmem na všechno od základů masáže vzdělání (včetně tradiční čínské masáže) a tradiční orientální medicínu na problémy, které mají vliv na pacienty v dnešní moderní kultury.

  1. Účast Společenství

Zapojte se do naší komunity informačních akcí. Po celý rok máte možnost léčit širokou veřejnost při různých zdravotních a wellness akcí včetně čínský Nový rok, Vietnam Veterans Složte zbraně, Great American Smoke-out, a různé veletrhy. Navíc, studenti podílet se na školy a mimo akademickou půdu bez klinik a dalších akcí. V minulosti naši studenti mají léčit přežili 9/11 a evakuované osoby z San Diego požáry z let 2003 a 2007 mimo jiné zaostalých klientelu.

  1. Osobní příležitosti růstu

Naše kurzy zdarma a darování na bázi jógy, tai ji, Tai ji tlačit ruce, meditace, a bojová umění zvýší vaše profesní a osobní život. Každý termín máte možnost vyzkoušet něco nového, jak naše volby třídní změnit termín k termínu.

  1. Mnoho Plánování Možnosti

Zúčastněte se buď plný nebo částečný úvazek s denní, večerní a víkendové kurzy nabízené pomoci vyvážit svou práci a akademické plán.

  1. Finanční pomoc a stipendia

Finanční pomoc je k dispozici pro ty, kteří mají nárok. Jako student, můžete požádat o různé mimo stipendií založených jak na finanční potřeby a akademických výsledcích.

  1. rozvoj kariéry

Absolventi mohou těžit z našich absolventů kariéry služby, možnosti dalšího vzdělávání a pomoc při hledání zaměstnání.

  1. Absolventi Networking

Po dokončení studia, můžete se připojit k naší sítě absolventů a fóra. Interakcí s ostatními absolventy, máte možnost sdílet léčebné protokoly, podnikatelské poradenství, případové studie, a pracovní příležitosti a zároveň vytvoření skutečného společenství léčitelů.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Pacific College of Oriental Medicine

Certifikát masér / Asian nástaveb demonstruje významnou školení pro klienty a potenciální zaměstnavatele. Tento program na Pacific College klade důraz na orientální lékař ... [+]

The Pacific College of Medicine programu orientální masáž terapeut / Asian nástaveb certifikát byl speciálně navržen tak, aby sloučit naše kvalitní vzdělání s pohodlím. Směs odborně poučené třídě a on-line kurzů v asijských karoserie a masážní terapie nabízí možnost vyzkoušet si praktické školení na akademické půdě s naším význačný fakulty, některé z nejlepších výuce na masážních školách v Kalifornii, a přitom některé z vašich kurzu na vašich volném čase a ve svém vlastním prostoru.

The Certifikát masér / Asian nástaveb prokazuje výrazné školení pro klienty a potenciální zaměstnavatele. Tento program na Pacific College klade důraz na orientální lékařskou teorii, Tui Na, jakož i rozvoj schopnosti studenta pochopit příčiny a příznaky onemocnění. Tato schopnost umožní Pacific masáž praktici přizpůsobit jejich masážní terapie individuálním potřebám svých klientů. To je rozhodující pro dosažení optimálního terapeutického účinku. Asian Karoserie Therapy rozrostla do uznávané specialita podporovaný americkou organizací karoserie terapie v Asii a certifikovaný Národní komise pro certifikaci Akupunktura a orientální medicíny. Studenti v tomto programu obdrží úvod do cenných teorií čínské medicíny a specializují se na mnoha asijských karosářských terapií, včetně Tui Na, shiatsu, thajské masáže a další.... [-]

Spojené státy americké San Diego Chicago New York
September 2019
Denní studium
18 měsíců
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista aplikovaných věd

Pacific College of Oriental Medicine

Pacifik akademie spolupracovník programu Applied Science je prvořadá mezi San Diego masážních škol, které nabízejí jedinečné příležitosti k postupu svou kariéru v asijské ... [+]

Pacifik akademie spolupracovník programu Applied Science je prvořadá mezi San Diego masážních škol, které nabízejí jedinečné příležitosti k postupu svou kariéru v asijské celostní masáži s kombinací třídy a on-line vzdělávání. Vedeni našimi odbornými pracovišti, on-line aktivit a ve své třídě zasedání se nyní sloučeny tak, aby studentům flexibilitu kromě význačných hands-on instrukce pro které je Pacific College známých.

Účelem AAS studia programu je rozvíjet studenta do odborně vyškolený těla terapeuta. Důraz je kladen na orientální lékařské teorii s komplexní praktickou a celostní masáž přípravy včetně Tui Na, čínská masážní terapie, shiatsu, thajské masáže a celou řadu dalších asijských karoserií terapií. Širokou škálu volitelných umožňuje studentům studovat konkrétní oblasti zájmu, jako pediatrie, sportovní lékařství, nebo reflexní.... [-]

Spojené státy americké San Diego Chicago New York
September 2019
Denní studium
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Diplomovaný specialista přírodních věd

Pacific College of Oriental Medicine

PCOM je spolupracovník Science programu poskytuje jedinečné příležitosti ke kariéře v asijských celostní medicíně s kombinací třídě a on-line učení na jednom z nejlepších ... [+]

PCOM je spolupracovník Science programu poskytuje jedinečné příležitosti ke kariéře v asijských celostní medicíně s kombinací třídě a on-line učení na jednom z nejlepších masážní terapie školy v Kalifornii. Vedeni našimi odbornými pracovišti, on-line aktivit a ve své třídě zasedání se nyní sloučeny tak, aby studentům flexibilitu kromě význačných hands-on instrukce pro které je Pacific College známých.

The Associate of Science (Masážní terapie / asijské karoserie) Studijní program demonstruje významnou školení pro masážní klienty a potenciálními zaměstnavateli. Absolventi Associate of Science budou připraveni vstoupit kariéru v masážní terapie buď v soukromé praxi, nebo v zaměstnání jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka, jako je například akupunkturistovi, lázeňské majitele, nebo v kanceláři chiropraktika je. Kromě toho program nabízí všeobecné vzdělávací kurzy, aby sloužil jako základ pro celoživotní učení. Tyto třídy pomůže připravit studenty pro vysokoškolské vzdělávání a kariéry, které vyžadují schopnost samostatně uvažovat, kriticky zhodnotit a aplikovat písemné a číselné informace, současný Cogent písemné a ústní komunikace a kriticky uvažovat o vlivech umění a filozofie.... [-]

Spojené státy americké San Diego Chicago New York
September 2019
Kombinované
30 měsíců
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

MSc

Pacific College of Oriental Medicine

Ovlivňující ostatní k lepšímu byla vždy důležitá pro vás. Není to o odchodu značku, je to o zlepšení pohody. Zkoumat, co je praktik čínské medicíny pro vás znamená. S nám ... [+]

Ovlivňující ostatní k lepšímu byla vždy důležitá pro vás. Není to o odchodu značku, je to o zlepšení pohody. Zkoumat, co je praktik čínské medicíny pro vás znamená. S námi se můžete dozvědět od odborníků a zdokonalovat své řemeslo v něčem starobylé a také na špici současného zdravotnictví. Vždycky jsi byl léčitel na srdce - dejte nám ukázat vám cestu k stát se jedním v praxi.

Cílem magisterského titulu v tradiční čínské medicíně je vyškolit praktiky orientální medicínu a umožnit jim, že by fungovaly jako primární, nezávislých poskytovatelů zdravotní péče, a co je nejdůležitější, aby se stal nedílnou součástí moderního systému zdravotní péče. V návaznosti vizí "East meets West" prostředí, studenti se učí a použít to nejlepší z asijské medicíny s pevným základem v západní medicíně. Program se skládá ze tří akademických fází, které kladou důraz na praktičnost jak v teorii a klinické praxi. ... [-]

Spojené státy americké San Diego Chicago New York
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

PhD

Pacific College of Oriental Medicine

Víš, že každý pacient potřebuje něco jiného. Posílení své dovednosti-set a posílení Váš tradiční čínské medicíny školení v našem programu vám pomůže doručit správné léčby ... [+]

Víš, že každý pacient potřebuje něco jiného. Posílení své dovednosti-set a posílení Váš tradiční čínské medicíny školení v našem programu vám pomůže doručit správné léčby pro každou osobu, která prochází dveřmi. Vždycky jsi byl léčitel - pokračovat na své cestě jako jeden s námi. Pokud jste hledali postgraduálního doktorského programu v San Diegu, zvláště postgraduální akupunkturních programů, pak se vaše hledání zde končí u Pacific College orientální medicíny.

Účelem doktora orientální medicíny a akupunktury vzdělávacího programu je podpořit nezávislého učení a kritické myšlení v rámci tradiční čínské medicíny do okamžiku, kdy se stanou určující charakteristika profesionality absolventa, snaží se rozšířit a prohloubit praktikujícího znalosti a dovednosti v péči o pacienta. Vzhledem k tomu, post-absolvent doktorát z akupunktury není vyžadován pro udělení licence, tento program poskytuje pokročilou vzdělání, kultivovat studenty do vůdců profese. Absolventi použít postgraduální doktorát zvýšit svou kariéru jako odborníci v této oblasti, neboť přispívají k rozvoji medicíny.... [-]

Spojené státy americké San Diego Chicago New York
September 2019
Denní studium
Kombinované
48 měsíců
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Pacific College of Oriental Medicine

Pacific College navrhl on-line stezku PCOM MSAC a MSTOM absolventy pro upgrade na entry-level doktor Akupunktura (DAC) nebo doktor Akupunktura a orientální medicíny (DAOM ... [+]

Pacific College navrhl on-line stezku PCOM MSAC a MSTOM absolventy pro upgrade na entry-level Lékař Akupunktura (DAC) nebo doktor Akupunktura a orientální medicíny (DAOM). PCOM magisterských absolventů, z velké části již splňují požadavky na doktorát, ale potřebujeme nějaké další školení v těchto oblastech stanovit ekvivalenci vzhledem k doktorátu entry-level. Jedná se o požadované dodatečné kurzy:

Evidence-informoval praxi Systémy-based medicine Collaborative péče Advanced integrativní diagnostika Praxe na bázi learning

Kdo může žádat? Jsem v současné době v programu MSAC / MSTOM. Pokud beru dalších 15 kreditů DAC / DAOM programu (EL) teď, budu dokončili DAC / DAOM (EL)? ... [-]
Spojené státy americké San Diego Chicago New York
September 2019
Kombinované
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

An Inside Look at the Pacific College of Oriental Medicine Clinic