National University of Health Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O národní univerzitě zdravotnických věd

Společnost National Health Sciences byla založena v roce 1906 a je lídrem v rostoucím oboru integrativní medicíny a je uznávána po celém světě za úspěch při vyrovnávání léčebných umění a vědy, která kombinuje širokou škálu integrující medicíny s péčí zaměřenou na pacienta.

Národní univerzita stanovuje standard ve výcviku pro kariéru v oblasti zdravotní péče a poskytuje dynamickou atmosféru, v níž studenti, fakulty a lékaři různých doplňkových a alternativních zdravotnických profesí spolupracují v integračním prostředí. Národní univerzita nabízí několik programů, mezi které patří: doktor chiropraxe (DC) a doktor přírodovědecké medicíny (ND) a magisterské studium v ​​oboru akupunktura (MSAc) a orientální medicína (MSOM). K dispozici je přidružený titul a certifikát v masážní terapii a bakalářský titul v biomedicínských vědách .

Národní univerzita je uznávaným šampionem v oblasti výzkumu, vysokých škol, akreditací a akademické kvality pro své profese. To je důvod, proč studenti z celého světa volí NUHS, aby absolvovali vyšší vzdělání v oblasti zdravotní péče.

S areály kampusu v Illinois i na Floridě , NUHS vytváří nové cesty ve světě zdravotní péče založené na porozumění a spolupráci s lékařskými profesionály ze všech oborů.

Proč národní?

Národní univerzita zdravotnických věd je národní přednostní institucí pro vzdělávání v oblasti zdravotnictví. Zde najdete vynikající přípravu v integračních zdravotnických profesích, jako jsou chiropraktická a naturopatická medicína, akupunktura a orientální medicína, masážní terapie, biomedicínské vědy a další.

NAŠE FILOZOFIE

Na národní univerzitě začíná vynikající zdravotní výchova:

  • Evidence based medicine: Diagnostické a léčebné modality založené na zvukové vědě a klinickém výzkumu
  • Širokopásmový učební plán: Vyhodnocení celkového obrazu zdraví pacienta a využití široké škály léčebných modalit
  • Péče zaměřená na pacienta: diagnostiku a léčbu pacientů na základě důkladného zhodnocení jejich individuálního zdravotního profilu a historie
  • Integrativní medicína: Znát lepší výsledky pacientů je možné, když spolupracují profesionálové z různých lékařských oborů

Naše akademická nadřazenost

Akademický program Národní univerzity je přísný, nekompromisní a vybudován na solidním základě v základních vědách. Pro naše studenty dodržujeme vysoké standardy pro přijetí; například NUHS je jediným chiropraktickým studijním programem, který vyžaduje bakalářský titul. Studenti v programu přírodního lékařství musí také získat titul bakalářského studia. Následkem toho je studentský orgán na národní univerzitě vyššího akademického ráže a naši studenti dosahují vysokých výsledků nad národními průměry na požadovaných zkouškách palubních a licenčních zkoušek. Často se stávají lídry ve svých profesích a uznávají národní univerzitu za důvod jejich důvěry a úspěchu.

Naše příprava kariéry

Vzhledem k tomu, že svět zdravotnictví se pohybuje směrem k integrační medicíně, pro doplňující a alternativní poskytovatele zdravotní péče v nemocnicích, v armádě, v pečovatelských zařízeních a na integračních léčebnách rostou nové příležitosti. Naši absolventi jsou pro tyto kariérní příležitosti vhodnější. Jsou ponořeni do praktického výcviku v diagnostice a léčebných metodách, vědí, jak řídit případy různými odborníky a slouží jako cenný člen integračního lékařského týmu.

Naše historie vedení

Národní univerzita je respektována celosvětově jako vůdce v integrativní medicíně. Hnací silou pro přemisťování přirozené zdravotní péče do běžného lékařství jsme byli:

  • nejprve nabídnout studentům chiropraktické zkušenosti
  • nejprve prosazovat národní akreditaci chiropraktických vysokých škol
  • nejprve publikovat lékařské indexované a peer-reviewed vědecké časopisy

Kdykoli vidíte, že přirozená zdravotní péče získává respekt a postupuje se k vyššímu standardu, tam je národní univerzita a její absolventi.

Tak definujeme budoucnost integrované zdravotní péče.

Místa

Lombard

Adresa, 1. řádek
200 E. Roosevelt Road Lombard, IL
60148 Lombard, Illinois, Spojené státy americké

Petrohrad

Adresa, 1. řádek
St. Petersburg, FL area
Petrohrad, Florida, Spojené státy americké