Mercy College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mercy College je dynamický, rozmanitý New York City area kolej, jejíž studenti jsou na osobní misi: získat co nejvíce ze života tím, že se co nejvíce z jejich vzdělávání.

Mercy založena v roce 1950, nabízí více než 90 vysokoškoláka a absolventské hodnosti a programy certifikátu do pěti škol: Business, vzdělání, zdraví a přírodní vědy, svobodná umění a sociálních a behaviorálních věd. Mercy College zpochybňuje její schopnost a osazenstvo, aby se vyššího vzdělání práci pro každého dost hladových získat lepší místo v životě. Se školními areály v Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan a Yorktown Heights, živost College kultury utrpěla různorodý studentský sbor z celého regionu.

Mercy102

Transformační vzdělávací zkušenost


Mercy zpochybňuje každé ze svých vysokoškolských studentů a absolventů, aby nepřekročil své osobní a intelektuální očekávání. Absolventi Mercy demonstrovat úspěch a důvěru v celé profesní a odborné spektra, a dopad mají ve svých komunitách, nebo po celém světě, je dokladem toho, zmocňující vzdělávací zkušenosti.

Mercy pulsující akademická obec klade velký důraz na vzdělávání mimo vyučování s real-svět zkušeností. Tento přístup ke stipendiu povzbudí studenty, aby platí to, co se učí ve třídě s životem po ukončení studia. Světově proslulý fakulty práce Mercy úzce se studenty na těchto projektech.

Mercy_York

Mercy se zavazuje spojující studenty s celým světem. Vysoká škola má bohatou tradici prospěšných prací v rámci iniciativy "Mercy vrací", který podporuje studenty k účasti a možnosti olovo, servis-learning. To je odrazem Mercy historii a hodnoty obsažené v Mercy College těsnění (Inserviendo Consumere, spotřebované v provozu).

On-školní areál události a mezinárodní cestovatelské zážitky pomoci studentům objevit a ocenit kulturu daleko od domova. Naši absolventi jsou zapojeni občané.

Mercy101

Paktu Advantage


Zavázala podporovat studenty v průběhu jejich vzdělávání, Mercy College poskytuje individuální vzdělávací zkušenost, která zahrnuje Personalizované zadávacího řízení programu akademie Achievement (pakt). Pakt je celostátně uznávané mentoring program, který slouží jako model pro úspěch studentů. www.mercy.edu/ 877-MERCY-GO.

Váš PACT mentor je váš bod člověk, který vám pomůže orientovat život vysoké školy. Váš poradce vám pomůže pochopit a požádat o finanční pomoc, vybrat ten správný major, vybrat a zaregistrovat tříd, sledovat svůj akademický pokrok, rozvoji vůdčích schopností, přistát stáž, a připravit se na přijímací pohovory.

Mercy_ny

Požadovaný Campus Environment


Dech beroucí přírodní prostředí na řece Hudson rozlišuje milosrdenství scénické areálu v malebné vesničce Dobbs Ferry. Hlavní ulice Dobbs Ferry, jen pár kroků od areálu, nabízí okouzlující restaurace, butiky, obchody, kavárny a pulzující společenského života. Vlakové nádraží Metro-North, který se nachází na akademické půdě, dělá New York City přístupné. Přijedete v srdci Manhattanu, na Grand Central Station, v době kratší než 30 minut. Zkoumat umění v MoMA, zkušenosti Broadway, brusle na Bryant Park, objevovat opera v Met, chytit zápas na stadionu Yankee nebo Shea, prozkoumat Central Park, Metropolitní muzeum umění a botanické zahrady, a získat zkušenosti s bezpočtem stáže a pracovní příležitosti.

Mercy jiné kampusy, která se nachází na Manhattanu, v Bronxu a Yorktown Heights, nabízí flexibilitu a pohodlí.Cenová dostupnost
Mercy nabízí jeden z nejnižších sazeb soukromých školné v národě a nejnižší ve státě New York. Vysoká škola také poskytuje štědré stipendium balíčky vysoce dosažení studenty. Zda studenti jsou obytné nebo dojíždění, budou objevovat nepřeberné množství příležitostí a obohacující zážitek vysoké školy za zlomek průměrný národní cenu.

Poslání

Mercy_DF1

Mercy College se zavazuje poskytovat motivované studenty příležitost změnit své životy prostřednictvím vyššího vzdělávání tím, že nabízí svobodná umění a profesionální programy v personalizované a vysoce kvalitního vzdělávacího prostředí, a tím připravuje studenty pustit se do odměňování kariéry, aby i nadále učit po celý svůj život a jednat eticky a zodpovědně v měnícím se světě.

MercyMission

Místa

Dobbs Ferry

Mercy College

Adresa, 1. řádek
Mercy College
555 Broadway

10522 Dobbs Ferry, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 877-637-2946

New York

Adresa, 1. řádek
47 West 34th Street (Herald Square)
10001 New York, New York, Spojené státy americké

New York

Adresa, 1. řádek
1200 Waters Place
10461 New York, New York, Spojené státy americké

Yorktown Heights

Adresa, 1. řádek
2651 Strang Boulevard
Yorktown Heights

10598 Yorktown Heights, New York, Spojené státy americké

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium