Mercy College of Health Sciences

Úvod

Read the Official Description

Mercy College & Naše historie

Zakládající víry vytvořené těmito Sisters of Mercy vedení akademie, jak to vzdělává zdravotní sestry a spřízněné zdravotnické pracovníky ve svém třetím století provozu.

Catherine McAuley založil Sisters of Mercy v Dublinu v roce 1831 v reakci na zoufalé chudobě irských katolíků pod britskou trestních zákonů. Catherine používal její dědictví k otevření Baggot Street House of Mercy, kde ona a podobně smýšlející ženy pokyn děti a učil mladým ženám dovednosti, které potřebovali, aby se stal nezávislým. Oni navštívil nemocné v nemocnicích a ve svých domovech, a stal se známý v Dublinu jako "chodící sester." Vatikán oficiálně uznala komunitu v roce 1841, krátce předtím, než zemřel, Catherine.

Frances Warde, jedna z prvních žen, aby se hlásí ji slib jako milosrdná sestra, přišel do Spojených států v roce 1843 v reakci na požadavky z amerických biskupů, aby sloužili irských přistěhovalců. Tím, 1893, tři sestry z Mercy Hospital v Davenport otevřela novou nemocnici v Des Moines. Pod vedením Mother Mary Křtitele Martin, oni za předpokladu jejich první péče z pokojů pronajatých na Hoyt Sherman Place.

V roce 1899, Mercy nemocnice Training Škola byla založena s cílem vzdělávat sestry. Sedm studentů absolvoval v první třídě v roce 1901.

Mercy College vyvinul z Mercy School of Health Sciences, osvědčení a diplom instituce zřízené jako konsolidaci Mercy škol ošetřovatelství, radiologie a zdravotnické záchranné služby v lednu 1994.

Mercy College of Health Sciences byla založena v červenci 1995.

Dnes, Mercy College of Health Sciences je partnerem Mercy Medical Center - Des Moines, působící pod vedením představenstva.

Naše vize

Chcete-li být národní vůdce pro vynikající výsledky v oblasti poskytování a inovaci zdravotnických věd vzdělání.

Naše poslání

Mercy College of Health Sciences připravuje absolventy pro službu a vedení ve zdravotnictví komunity integrací své základní hodnoty s profesionálním a svobodných umění a věd vzdělání.

Naše hodnoty

Mercy College of Health Sciences je katolická instituce vyššího vzdělání, zakořeněný v dědictví Milosrdných sester, vedených našimi základními hodnotami znalostí, úcty, bezúhonnost, soucit a dokonalosti.

Znalosti - schopnost vštípit v naší vysoké škole komunity žízeň neustále studovat, pozorovat, a prozkoumat svět pro fakty a nápady, které mohou zlepšit zdraví a blahobyt lidstva, stejně jako vytvořit lásku k učení. Reverence - Hluboká duch úcty a respektu k všeho stvoření, formování vztahů k sobě, k sobě navzájem, a Bohu, stejně jako uznání, že máme v důvěře vše, co bylo dáno nám. Integrita - Morální celistvost, spolehlivost, bezúhonnost, poctivost a upřímnost jako základ důvěryhodnosti Soucit - Pocit s ostatními, být jeden s druhým v jejich trápení a radosti, zakořeněné ve smyslu solidarity jako členové lidské společnosti. Excellence - Vynikající úspěch, zásluhy a ctnost; neustále překonávat standardy k dosažení a udržení kvality.

Prezidentův Zpráva Pokud si myslíte, že víte Mercy College zdravotních věd - instituce klenout 115 rok na vzdělávání zdravotnictví profesionálů - vás může překvapit.

Naši studenti patří mezi nejlepší a nejchytřejší, pocházející z mnoha různých prostředí, kultur a zkušeností. Stávají se zdravotní sestry, asistenty fyzické terapeut, radiologické technologů, chirurgické technologů, technologů nukleární medicíny, zdravotní asistenti, diagnostické lékařské Sonographers, zdravotníci a vůdce v administraci zdravotní péče.

S přidáním našeho Bachelor of Science ve zdravotnictví, jsme nyní pomáhají připravit studenty pro řadu zdravotnictví kariér, které vyžadují postgraduální studium. Ve svých prvních třech letech, náš pre-absolvent-studijní program úspěšně umístila 88 procent našich studentů v programech postgraduální vzdělávání vedoucích k kariéru v medicíně, vzdělání a veřejné zdraví.

Jsme obdařeni členy fakulty, kteří chápou a žijí naše základní hodnoty - poznání, úctu, bezúhonnost, soucit a excelenci - a jsou odhodlány k vytváření pečujícího prostředí pro učení. Oni jsou vysoce motivovaní a kvalifikovaní zdravotničtí praktici komfortní do nejnovějších technologií a doložených založené postupy v jejich speciální oblasti zdravotní péče a zkušených pedagogů připraveni vám pomoci naučit. Naše plný úvazek svobodná umění a vědy členy fakulty jsou Ph.D. připravené a adept na integraci jejich předmět do komplexní zdravotní vědy osnov.

Naši absolventi jít všude a patří k nejlepším ve svém oboru. Oni nastoupení zdravotnických povolání po celé zemi a na celém světě. Oni také zůstat tady v Iowě se postarat o ty, které v rámci naší vlastní komunitě.

Ty by mohly být překvapeni, učit se: Kromě regionální akreditaci vyššími učení Komise, budeme udržovat profesionální program akreditace s 11 dalšími akreditačními orgány ve Spojených státech; Že v posledních čtyřech letech přes inovativní federální grant, absolvoval jsme 180 studentů reprezentujících 33 zemí, kteří byli ve Spojených státech jako uprchlíci a přistěhovalci a jejichž primární jazyk byl něco jiného než angličtina; a produkoval My absolventy vědy v oblasti zdraví v působivých čísel, včetně druhého největšího počtu zdravotních sester úspěšně projít jejich licensure desek v Iowě a čtvrtina všech záchranářů vzdělaných ve stavu v loňském roce.

A co je nejdůležitější pro mě je fakt, že naše snahy jsou dnes přímým odrazem práce specializované skupiny náboženských žen, náboženských Sisters of Mercy (RSM), kteří přijeli v Des Moines v roce 1893 založit město je první nemocnice. O šest let později, že potřebují více pomoci, takže zahájili vzdělávací program, který teď ztělesňuje Mercy College of Health Sciences. Jsme tak pyšní na našeho sdružení s odkazem, že Sestry uplynulo na nás, a pevně držet se základních hodnot, které ctí. Děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránkách, a těším se na setkání s Vámi na akademické půdě v budoucnu.

Barbara Q. Decker JD, prezident, Mercy College of Health Sciences

Termíny pro podání žádostí

College Application Termíny

Pro prioritní úvah, žádosti o College přijetí by měl být přijat Úřadem Přijímací řízení v následujících termínech:

Zimním semestru

Uzávěrka přihlášek: 15. července Přepis Termín: 15. srpna

Jarní semestr - Termín Rozšířené

Uzávěrka přihlášek: 15. listopadu Přepis Termín: 15. prosince

Letní semestr

Uzávěrka přihlášek: 15.března Přepis Uzávěrka 15. dubna

Aplikace a přepisy obdržené po výše uvedených termínech budou považovány na dostupný prostor základ.

Aplikační program Termíny

Přihlášky do programů níže, musí být přijímány Úřadem Přijímací řízení v následujících termínech:

Clinical Laboratory Science

Aplikace a Transcript Uzávěrka: 15. října Rozhovor Termín: 15. listopadu

Diagnostický Medical sonografie

Uzávěrka přihlášek: 15.února Přepis Uzávěrka: 1. března Rozhovor Termín dne: 31. března

Radiologic Technologie

Uzávěrka přihlášek: 1. ledna Přepis Uzávěrka: 15. ledna Pozorování Uzávěrka: 28. února Rozhovor Uzávěrka: 28. února
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs » Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět Kurzy » Vidět Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Liberální Umění A Vědy

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Naše plný úvazek svobodná umění a vědy členy fakulty jsou Ph.D. připravené a adept na integraci jejich předmět do komplexní zdravotní vědy osnov. Jako student, budete dostávat výjimečnou úroveň personalizované výuky. [+]

Naše plný úvazek svobodná umění a vědy členy fakulty jsou Ph.D. připravené a adept na integraci jejich předmět do komplexní zdravotní vědy osnov. Jako student, budete dostávat výjimečnou úroveň personalizované výuky. Kurzy škole svobodných umění a věd jsou navrženy tak, aby napadat a ještě připravit studenty na nástrahami zdravotní vědy osnov. Všechny kurzy LAS jsou přenositelné do jiných vysokých škol. [-]

Certificate

Certifikát Nukleární Medicíny Technologie

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Program Nukleární medicína již nebude nabízen v Mercy College of Health Sciences. Poslední den programu končí dnem 31. prosince 2015. Přijímací řízení do programu, se již uvažuje. Aktuální studenti by měli odkazovat na katalogu pro rok, ve kterém se začal program pro požadavky programu. [+]

Program Nukleární medicína již nebude nabízen v Mercy College of Health Sciences. Poslední den programu končí dnem 31. prosince 2015. Přijímací řízení do programu, se již uvažuje. Aktuální studenti by měli odkazovat na katalogu pro rok, ve kterém se začal program pro požadavky programu. Certifikační zkoušky Sazby Absolventi programu mohou vybrat posezení pro alespoň jeden ze dvou (nebo obojí) národních certifikačních vyšetření. Certifikační rada Nukleární medicína Technology (NMTCB) a americký registr radiologických technologů (ARRT) oba poskytují celostátně uznávané certifikace pro absolventy akreditovaných programů nukleární medicíny technologií. Od počátku programu v roce 2003, MCHS udržuje 96,3% poprvé rychlost průchodu. Níže jsou tříletého klouzavého průměru desítky absolventů z posledních 5 let. Klouzavých průměrů jsou využívány k udržení studentů anonymitu kvůli malé velikosti tříd. Zmenšen skóre 75 je minimální absolvování skóre pro obě zkoušky. [-]

Pohotovostní Lékařská Potvrzení Technik

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte se sanitář (EMT). Nouzové lékařské Technici pracují v různých prostředích pod dohledem lékařského ředitele lékaře. [+]

Staňte se sanitář (EMT). Nouzové lékařské Technici pracují v různých prostředích pod dohledem lékařského ředitele lékaře. Tento jednosemestrální kurz (17 týdnů) zahrnuje jak výuku ve třídě a klinické zkušenosti, připravuje studenty na vstup do zdravotnické záchranné služby v provozu na 911 nouzové odezvy nebo soukromé dopravní služby. Pokud se rozhodnete pro další své vzdělání, tento certifikát programu splňuje jeden z základních požadavků pro přijetí do Paramedic osvědčení na Mercy College. Klinické Školení Klinické rotace připravit studenta k jejich roli jako dobrovolník, nebo zaměstnancem záchranné služby. Studenti jsou povinni zhodnotit 15 pacientů k dokončení klinické požadavek. Job Outlook V Des Moines, Iowa, plat sazba pro sanitář začíná na 10 dolarů za hodinu (20.800 dolar ročně). (EMT) Osvědčení sanitář je nabízen poskytnout kurz vstupní úroveň pro studenty, kteří mohou mít zájem na pohotovostní zdravotní služby. Tento kurz je také vynikajícím kurz pro studenty, kteří mají zájem stát se poskytovatelem zdravotní péče, ale mohou být jisti, který druh zdravotní péče profese vstoupit. Kurz je zaměřen na neodkladné péče, ale má obsah pokrývat lékařské a traumatické krizových situací, dospělých i dětských pacientů, akutní a chronické zdravotní stavy. Přednáška a dovednosti laboratoře jsou rovnoměrně je dáno, aby splňovaly vzdělávací potřeby "ruku v ruce" učícího se, stejně jako ti, kteří se lépe v prostředí učebny. Jako součást studenti EMT kurzu obdrží také certifikát NAEMT v průběhu EMS bezpečnosti a dokončit Certified Emergency provozovatele vozidla (Cevo) kurz. Studenti musí absolvovat klinické rotace v oddělení Emergency, kde jsou studenti povoleno pracovat s řadou pacientů, které sice mají možnost... [-]

Věda Certifikát Lékařské Laboratoře

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Klinická laboratorní vědec (CLS) provádí celou řadu laboratorních testů od jednoduchých cholesterolu projekcí k složitějších testů odhalit nemocí, jako je AIDS, diabetes a rakovina. Jako klinické laboratorní vědec (také známý jako lékařský laboratorní vědec), budete zodpovědný za potvrzení správnosti výsledků zkoušek a podávání zpráv laboratorních nálezů s patologem a pacienta lékařem. [+]

Staňte klinické laboratoře Scientist Lékařský laboratorní vědec (MLS) provádí celou řadu laboratorních testů, od jednoduchých cholesterolu projekcí do složitějších testů odhalit onemocnění, jako je AIDS, cukrovka a rakovina. Jako MLS, budete zodpovědný za potvrzení správnosti výsledků zkoušky, nd hlášení laboratorních nálezů s patologem a pacienta lékařem. Budete pracovat rychle a pečlivě. Jako MLS budete držet života a smrti ve svých rukou, protože informace, které jste dát k lékaři ovlivňuje léčbu, že pacient obdrží. MLS pracuje s mikroskopy, komplexní elektronické zařízení, počítače a přesných přístrojů. Náš program Náš 3-semestrální program, certifikát zahrnuje intenzivní výuku ve třídě a klinické laboratorní zkušenosti. Budete získat intelektuální nástroje k pochopení procesů onemocnění a odpovídající laboratorní dovednosti potřebné k pomoci lékařům s diagnostikou a léčbou svých pacientů. Naučíte se provádět širokou škálu laboratorních testů od jednoduchých jednoho kroku k složité více krokových postupů. Dozvíte se také provozovat složité zařízení, počítačů, mikroskopy a přesných přístrojů a jak používat zařízení, jako jsou pipety, očkováním smyček a jiných zařízení používaných v manuálních zkušebních metod. Program MLS je akreditován národní akreditaci agentury pro klinické laboratorní věd. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Program Vstupné Second Druhým krokem v přijímacím řízení je aplikovat pomocí aplikace CLS / MLS program. Přijímáme 12 studentů do programu CLS každý rok. Váš vstup do tohoto programu je na základě soutěže. Splnění minimálních kritérií nebo je přijat do Mercy College nezaručuje vstup do programu. Uzávěrka přihlášek a přepis je říjen.... [-]

Zdravotník Certifikát Zdravotnické Záchranné Služby

Campus forma Denní studium 8 měsíců September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. [+]

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. Náš program Mercy poskytuje EMS vzdělání ve střední Iowa více než 30 let. Náš program EMS se koná Národní akreditace pro více než 20 let. Jen hrstka Iowa EMS programů národní akreditace a méně ještě udržuje tento standard excelence pro více než 20 let. V současné době, náš program EMS je akreditován Komisí o akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů (CAAHEP). Náš program zahrnuje výuku ve třídě, praxe v laboratoři, dovedností a klinické zkušenosti v různých nemocnice, kliniky, a nastavení péče záchranná služba-založené. Budete dostávat akademické a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal péče, etické a příslušný zdravotnický pracovník efektivní ve vysokých stresových situacích. Zpracujeme Vám za péči o pacienty, vedení a správu rolí. Máme jednu z nejvyšších sazeb retenčních jakéhokoli programu EMS vzdělávání v Iowě, a naše certifikační zkoušky úspěšnost je také jeden z nejvyšších mezi vzdělávacích programů EMS. V Milosrdenství, máme jedinou EMS Spolupracovník vědy titul v Iowě. Po dokončení zdravotník osvědčení, mohou studenti trvat další kredity vydělat Associate of Science v oboru. Jakmile úspěšně dokončit Associate studijní program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem... [-]

Diplomovaný specialista přírodních věd

Osvědčení Nebo Spolupracovník Vědy V Chirurgické Technice

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte chirurgické technolog. Chirurgické technolog (ST) je vzdělaný v chirurgických přístrojů, postupů a praktik. Jako ST, budete mít zásadní členem operačního sálu týmu, pomoc lékaře tím, že poskytuje nástroje a zásoby potřebné během chirurgických zákroků. [+]

Staňte chirurgické technolog. Chirurgické technolog (ST) je vzdělaný v chirurgických přístrojů, postupů a praktik. Jako ST, budete mít zásadní členem operačního sálu týmu, pomoc lékaře tím, že poskytuje nástroje a zásoby potřebné během chirurgických zákroků. Náš program Naše tří-semestrální program, certifikát zahrnuje výuku ve třídě, laboratorní výuky v technikách operačním sále a klinickým zkušenostem v nemocnici a chirurgických center. My zvýšit své klinické dovednosti jako své znalosti a spolehlivosti zvýšení pod vedením klinického instruktora a preceptors v chirurgické prostředí. Náš Chirurgická Technology program je akreditován Komisí pro akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů prostřednictvím přezkumu Rady pro akreditaci pro vzdělávání v chirurgické techniky a chirurgické Asistence. Jakmile úspěšně dokončit Associate studijní program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Přijímáme 20 studentů do programu ST každý pád semestr. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezená. Klinické zkušenosti Klinické zkušenosti jsou příležitostí, jak získat hands-na učení... [-]

Osvědčení Nebo Spolupracovník Vědy V Lékařské Pomoci

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte Medical Assistant. Lékařský asistent (MA) je multi-kvalifikované zdravotnické pracovníky speciálně vzdělaní na práci v ambulantní nastavení vykonávajících správní a klinické povinnosti. Jako MA, můžete mít klinické povinnosti v rámci kancelářích lékařů, pedikéři a dalších zdravotních praktiků. [+]

Staňte Medical Assistant. Lékařský asistent (MA) je multi-kvalifikované zdravotnické pracovníky speciálně vzdělaní na práci v ambulantní nastavení vykonávajících správní a klinické povinnosti. Jako MA, můžete mít klinické povinnosti v rámci kancelářích lékařů, pedikéři a dalších zdravotních praktiků. Některé běžné úkoly prováděné prostřednictvím MA patří přijímání lékařské historie a vitální funkce, vysvětlovat léčebné postupy pro pacienty, příprava pacientů na vyšetření a pomáhat lékaři během vyšetření. Ty by mohly poučit pacienty o léky a speciální diety, připravovat a podávat léky podle pokynů lékaře, povolit drog náplně podle návodu, telefonní předpisů do lékárny, čerpat krev, vzít rentgeny EKG, odstranit stehy nebo změnit obvazy. Náš program Naše tří-semestrální program, certifikát bude zahrnovat výuku ve třídě, praxe v laboratoři, dovedností a klinické zkušenosti v prostředí ambulantní péče. Dáme vám akademické a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal péče, etické a kompetentní zdravotní péče profesionální. Vaše výuka bude zahrnovat dovednosti praxi a klinické zkušenosti v omezeném rentgenu. Pro ty, kteří se zapsal do naší Associate vědy v lékařských asistenčního (ASMA), program, budete mít dalších 25 hodin úvěru pro dokončení stupně. Jakmile úspěšně dokončit tyto programy, budete mít možnost postoupit do studijních programů na Mercy College správy zdravotní péče nebo zdravotnictví. Náš magisterský program je akreditován Komisí pro akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College... [-]

Spolupracovník Vědy V Diagnostických Zdravotnických Sonografie

Campus forma Denní studium 5 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Sonographer získává diagnostické obrazy vnitřních orgánů a průtoku krve za použití zvukových vln pozorovat růst plodu nebo studovat tělesné orgány. Obrázek produkující ozvěny jsou shromažďovány, a tyto odrazy vysokofrekvenčních zvukových vln - sonograms - slouží ke konstrukci obrazu těla orgánu. Jako sonografista, jakmile jste dokončili zkoušky budete prezentovat obrázky na lékaře pro interpretaci a diagnostiku. [+]

Sonographer získává diagnostické obrazy vnitřních orgánů a průtoku krve za použití zvukových vln pozorovat růst plodu nebo studovat tělesné orgány. Obrázek produkující ozvěny jsou shromažďovány, a tyto odrazy vysokofrekvenčních zvukových vln - sonograms - slouží ke konstrukci obrazu těla orgánu. Jako sonografista, jakmile jste dokončili zkoušky budete prezentovat obrázky na lékaře pro interpretaci a diagnostiku. Náš program Naše pěti semestrální spolupracovník studijní program zahrnuje výuku ve třídě, praxi v laboratoři dovedností a klinické zkušenosti v různých prostředích zdravotní péče. Dozvíte se jak umění a vědu diagnostického zobrazování. Učíme vás být technicky zručný a starostlivá individuální, vynikající na kritické myšlení a řešení problémů. Naše vzdělávací příležitosti usnadnit osobního a profesního rozvoje s cílem přispět ke svému dlouhodobému úspěchu. Poté, co úspěšně dokončit tento program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Náš program DMS je akreditován Komisí o akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů (CAAHEP), největší poskytovatel akreditace programu v oblasti zdravotních věd. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Úplný seznam vysoké školy a aplikační program, termíny, klikněte sem. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Akceptujeme mezi 12-16 DMS studenty začínající každý pád semestr. Náš program je rozdělen do dvou stop: 1) Obecná a 2) kardiovaskulární. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení... [-]

Spolupracovník Vědy V Fyzickém Asistent Terapeut

Campus forma Denní studium 5 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte se fyzioterapeut Assistant. Fyzikální terapeut asistent (PTA) používá různé cvičení a zařízení na pomoc lidem s podmínky omezující jejich schopnost se pohybovat a vykonávat činnosti. Jako PTA, budete pracovat pod vedením a dohledem fyzioterapeuta. [+]

Staňte se fyzioterapeut Assistant. Fyzikální terapeut asistent (PTA) používá různé cvičení a zařízení na pomoc lidem s podmínky omezující jejich schopnost se pohybovat a vykonávat činnosti. Jako PTA, budete pracovat pod vedením a dohledem fyzioterapeuta. Náš program Naše pěti semestrální spolupracovník studijní program zahrnuje výuku ve třídě, praxi v laboratoři dovedností a klinické zkušenosti. Dozvíte se o umění a vědu léčby terapie. Budete mít znalosti, dovednosti a postoje potřebné pomoci fyzické terapeutů poskytnout ošetření ke zlepšení a obnovit mobilitu, zmírnit bolest a zabránit či zmírnit tělesné postižení. Absolventi mají nárok sedět na zkoušku Fyzioterapeut asistent Národní fyzikální terapie. Licensure je vyžadováno v Iowě a většině států. Poté, co úspěšně dokončit tento program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Klinické zkušenosti Zažijete přímý kontakt pacienta během klinických zkušeností... [-]

Spolupracovník Vědy V Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Spojené státy americké Des Moines

Nyní jsou tam dva cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Náš Spolupracovník vědy v ošetřovatelství (ASN) Program vás připraví na ošetřovatelské kariéru v co nejméně dva roky. Začátek podzim 2014, můžete také zvážit naše Bachelor of Science v ošetřovatelství (BSN), program, který si můžete dokončit v tak málo, jak tři roky. Obě cesty vás připraví jako registrovaná zdravotní sestra na praxi v různých zdravotnických zařízení. [+]

Tam jsou dvě cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Začátek na podzim 2016, bude naše Associate of Science v ošetřovatelství programu (ASN) být nabízeny v částečný úvazek, večerní a víkendové formátu, který může být dokončen za méně než šest semestrů. Můžete také zvážit naše Bachelor of Science v ošetřovatelství programu (BSN), který může být dokončen v jak malý jako tři roky s denní třídy a klinických nabídky. Obě cesty vás připraví jako registrovaná sestra do praxe v různých zdravotnických zařízeních. Naše ASN Program Naše ASN Program - Nyní večerní / víkendové Formát Studenti budou připraveni na roli entry-level jako registrovaná zdravotní sestra cvičí s celostní dovedností a praktických dovedností v oblasti strukturovaných prostředí, jako jsou nemocnice, kliniky a zařízení dlouhodobé péče. Náš nový ASN večerní a víkendové formát je určen pro vaše pohodlí a flexibilitu. Lze zapsat dvě noci v týdnu ve třídách a kompletních sobotu s pečovatelskou službou klinických rotacích. V rámci doporučeného pořadí, bude dokončení svobodná umění a vědy kurzy před zahájením devět ošetřovatelské kurzů potřebných pro hlavní. Podívejte se na doporučený postup sekvenční uvedeném odkaze. Ošetřující Základní kurikulum na částečný úvazek je uspořádána ke studiu více než šest semestrů na částečný úvazek docházky. S večerní a víkendové klinický, budete mít čas, aby i nadále denní závazky. Doporučuje se požadované svobodná umění a věd kurzy být dokončena první. Všechny tyto kurzy jsou nabízeny ve večerních hodinách na Mercy College. Večer pečovatelské kurzy začínají v 5:30 hodin Sobotní klinické rotace začne v 7:00, v naší klinické... [-]

Spolupracovník Vědy V Radiologické Technice

Campus forma Denní studium 6 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte radiologický. Radiologic technolog (rentgenolog) používá sofistikované zobrazovací zařízení a ionizujícího záření pro získání lékařské obrazy těla. Jako radiologický, budete provádět zobrazovací vyšetření k diagnostice a léčbě onemocnění a zranění spolu s lékaři a dalšími poskytovateli zdravotní péče. Vaše práce může být v nemocnici, na klinice, domově důchodců, zdravotnické laboratoře nebo dokonce soukromý průmysl. [+]

Staňte radiologický. Radiologic technolog (rentgenolog) používá sofistikované zobrazovací zařízení a ionizujícího záření pro získání lékařské obrazy těla. Jako radiologický, budete provádět zobrazovací vyšetření k diagnostice a léčbě onemocnění a zranění spolu s lékaři a dalšími poskytovateli zdravotní péče. Vaše práce může být v nemocnici, na klinice, domově důchodců, zdravotnické laboratoře nebo dokonce soukromý průmysl. Náš program Naše šesti-semestrální spolupracovník studijní program bude zahrnovat výuku ve třídě, praxi v laboratoři dovedností a klinické zkušenosti v lékařské zobrazování. Dozvíte se o umění a vědu lékařské zobrazování studiem svobodná umění a věd kurzů, jakož i nemocnice a klinickou bázi odborné vzdělání. Pomůžeme vám získat výjimečné znalosti a dovednosti a postoje potřebné k péči o pacienty a bezpečně používat state-of-the-art X-ray zařízení. Náš program RT je akreditován společného přezkumu výboru pro vzdělávání v radiologických Technology (JRCERT). Poté, co úspěšně dokončit tento program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Přijímáme 15 radiologic technologie studenty začínající každý pád semestr. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální aplikace programu proces... [-]

Spolupracovník Vědy V Zdravotnické Záchranné Služby

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. [+]

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. Náš program Mercy poskytuje EMS vzdělání ve střední Iowa více než 30 let. Náš program EMS se koná Národní akreditace pro více než 20 let. Jen hrstka Iowa EMS programů národní akreditace a méně ještě udržuje tento standard excelence pro více než 20 let. V současné době, náš program EMS je akreditován Komisí o akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů (CAAHEP). Náš program zahrnuje výuku ve třídě, praxe v laboratoři, dovedností a klinické zkušenosti v různých nemocnice, kliniky, a nastavení péče záchranná služba-založené. Budete dostávat akademické a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal péče, etické a příslušný zdravotnický pracovník efektivní ve vysokých stresových situacích. Zpracujeme Vám za péči o pacienty, vedení a správu rolí. Máme jednu z nejvyšších sazeb retenčních jakéhokoli programu EMS vzdělávání v Iowě, a naše certifikační zkoušky úspěšnost je také jeden z nejvyšších mezi vzdělávacích programů EMS. V Milosrdenství, máme jedinou EMS Spolupracovník vědy titul v Iowě. Po dokončení zdravotník osvědčení, mohou studenti trvat další kredity vydělat Associate of Science v oboru. Jakmile úspěšně dokončit Associate studijní program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem... [-]

BSc

Bachelor Of Science V Administrativy Zdravotní Péče (on-line)

Online forma Kombinované September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Jako absolvent s Bachelor of Science v veřejného zdravotnictví (BSHCA), Budete součástí dynamické oblasti zdravotní péče, poskytuje vedení a tvorby politiky v mnoha různých zdravotnických zařízeních. [+]

Získat pokročilého titul v oboru zdravotnictví. Získat pokročilého titul v oboru zdravotnictví. Jako absolvent s Bachelor of Science v veřejného zdravotnictví (BSHCA), budete součástí dynamické oblasti zdravotní péče, poskytovat vedení a tvorbu politiky v mnoha různých zdravotnických zařízeních. Náš program Naše 122-úvěr hodinový program Vás připravuje plánovat, přímé, koordinovat a dohlížet na poskytování zdravotní péče. Jako absolvent, budete připraveni buď specialista na starosti konkrétního klinického oddělení nebo praktického lékaře, který řídí celé zařízení nebo systém. Všechny programové kurzy a požadovaný program svobodných umění a věd kurzy jsou 100% on-line, čímž se vám řadu možností, aby se vešly svůj rozvrh. Vezměte prosím na vědomí: Státní a federální předpisy ovlivňují jak mohou instituce dodávat distanční vzdělávání stupňů, programy a kurzy pro studenty mimo Iowa. Mercy College věd zdraví mohou mít omezenou schopnost nabídnout on-line příležitostí pro studenty, kteří jsou fyzicky přítomni ve stavu mimo Iowa. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Pro kompletní seznam aplikací lhůt College, klikněte sem. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální aplikace programu proces do uzávěrky programu. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Praktikum... [-]

Bachelor Of Science Ve Zdravotnictví (pre MED)

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Získat pokročilého stupně ve zdravotnictví. Proč se spokojit s obecnou mírou ve vědě, když můžete začít zkoumat své možnosti kariéry zdraví s Bachelor of Science ve zdravotnictví (BSHS)? [+]

Získat pokročilého stupně ve zdravotnictví. Proč se spokojit s obecnou mírou ve vědě, když můžete začít zkoumat své možnosti kariéry zdraví s Bachelor of Science ve zdravotnictví (BSHS)? Míchání silný základ v laboratoři vědy se specializací k dispozici v oblasti zdravotní péče, si můžete prohlédnout řadu možných profesních oborů ve stejné době, v rámci přípravy pro další postgraduální studium, včetně medicíny, stomatologie, fyzikální terapie, klinické laboratoře vědy, technologie jaderné medicíny, asistent lékaře, veterinární lékařství, podiatrické medicíny, nebo optometrie. BSHS je považován za pre-med stupně. Pokud chcete začít s vaší kariéry hned po promoci, budete připraveni na zaměstnání v lékařském výzkumu, lékařské vědy, pojištění, veřejného zdraví, nebo komunitní agentury, pracující, například jako odborný zdravotnický pracovník, asistent, lékařský technik, nebo farmaceutické obchodní zástupce. Ať tak či onak, Mercy College BSHS vám dá obrovské příležitosti k prozkoumání dynamické oblasti zdravotní péče. Náš program Bachelor of Science ve zdravotnictví míře připravuje studenty na postgraduální studium ve zdravotních vědách. Naše 125-úvěr hodinový program Vás připravuje specializované úvod do zdravotnictví pole. K dispozici jsou tři skladby z čeho vybírat: Track One je určen pro začátečníky vysokoškoláků, kteří chtějí dokončit bakalářský titul v oblasti zdravotnictví vědách. Track Two je určen pro kandidáty, kteří již jsou držiteli spolupracovník míry vědy ve zdravotnictví a chtějí zlepšit svou kariéru tím, že rozšíří svou akademickou přípravu. Track Tři je určen pro studenty, kteří chtějí získat jak jejich bakalářské zdravotnických věd stupně a certifikaci v klinických laboratorních vědách z Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu... [-]

Bachelor Of Science V Ošetřovatelství (BSN)

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Tam jsou dvě cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Začátek podzim 2014, můžete se zapsat do naší Bachelor of Science v ošetřovatelství (BSN), program, který vás připraví v jak malý jako tři roky skládat zkoušku NCLEX-RN®. K dispozici je také naše původní program, cesta, která kombinuje Associate of Science v ošetřovatelství (ASN) s naším RN k BSN programu umožňující sestry pracovat a studovat, zatímco dokončení jejich bakalářský titul. Obě cesty vás připraví jako registrovaná zdravotní sestra do praxe v různých prostředích zdravotní péče. [+]

Tam jsou dvě cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Začátek podzim 2014, můžete se zapsat do naší Bachelor of Science v ošetřovatelství (BSN), program, který vás připraví v jak malý jako tři roky skládat zkoušku NCLEX-RN®. K dispozici je také naše původní program, cesta, která kombinuje Associate of Science v ošetřovatelství (ASN) s naším RN k BSN programu umožňující sestry pracovat a studovat, zatímco dokončení jejich bakalářský titul. Obě cesty vás připraví jako registrovaná zdravotní sestra do praxe v různých prostředích zdravotní péče. Nový program Mercy College je BSN je osm-semestrální studijní plán se dvěma semestry svobodných umění a vědy kurzů a šest semestrů ošetřovatelských kurzů. Studenti se seznámí ošetřování pomocí přístupu koncepční bázi, který klade důraz ošetřovatelskou obsah napříč životnosti a různých klinických podmínkách. Například, když se studenti učí o koncepci infekce, oni budou dělat tak tím, že studuje mechanismy, hodnocení a principů řízení infekce a jak se tyto zásady se uplatňují v různých populacích, nastavení typů infekčních chorob, a stádiích nemoci. Celoroční připravuje absolventy pro péči o pacienty a rodiny v nastavení akutní péče a komunity. Absolventi jsou připraveni převzít roli zahrnující vedení, vzdělávání, výzkum, a komunitní zdraví. Tím se zapsal do programu Mercy College BSN, budete se připojí ošetřovatelství fakulty a studenty po celé zemi snaží dosáhnout Institute of Medicine (IOM) je národní cíl dosažení 80% BSN-připravený ošetřovatelské pracovní síly do roku 2020. Nemocnice a zdravotní systémy v celé zemi uvědomují výhody poznamenali ve zprávě dramaticky rozšířit vzdělání entry-level zdravotních sester pro splnění budoucích... [-]

Ošetřovatelství - RN Na BSN (on-line)

Online forma Kombinované 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte se lídrem v oblasti ošetřovatelství. Mercy 100% on-line RN k BSN programu vám nabízí vzdělávací mobilitu jako registrovaná zdravotní sestra. Nabízíme možnost využít svůj předchozí kojící vzdělání a profesní zkušenosti, jak vydělat pokročilé vedoucí roli. [+]

Staňte se lídrem v oblasti ošetřovatelství. Mercy 100% on-line RN k BSN programu vám nabízí vzdělávací mobilitu jako registrovaná zdravotní sestra. Nabízíme možnost využít svůj předchozí kojící vzdělání a profesní zkušenosti, jak vydělat pokročilé vedoucí roli. Jste-li licencovanou, registrovaná zdravotní sestra, která má diplom nebo ASN stupeň, můžete obdržet až 39 hodin úvěru k vašemu RN k BSN. Další svobodných umění a vědy kurzy mohou přenést. Tím se zapsal do Mercy College RN k BSN on-line program, budete mít mimo jiné pracují sestry usiluje o Institute of Medicine (IOM) je národní cíl dosáhnout 80% BSN-připravený ošetřovatelské pracovní síly do roku 2020. Kromě toho, absolventi jsou připraveni převzít roli zahrnující vedení, vzdělávání, výzkum, a komunitní zdraví. Vezměte prosím na vědomí: Státní a federální předpisy ovlivňují jak mohou instituce dodávat distanční vzdělávání stupňů, programy a kurzy pro studenty mimo Iowa. Mercy College věd zdraví mohou mít omezenou schopnost nabídnout on-line příležitostí pro studenty, kteří jsou fyzicky přítomni ve stavu mimo Iowa. Náš program Zasloužit si BSN za méně než 3 semestry. 100% z kurzu je on-line. 3 Program začíná za rok; Podzim, jaro a léto. Individualizované kurikulum plány. Celoroční může být dokončena na časové ose Vámi určený - v jedna-šestrok v závislosti na tom, co kurzy přenést do a vaše rodina závazků. Můžete zvolit tři speciální semináře ze sedmi témat, vytvořit program, který vyhovuje vašim zájmům. Curriculum zahrnuje jediný, komunitní vychovatelství, který zvýší vaše pochopení poskytování zdravotní péče v komunitě. Vaše zkušenosti zvýší vaše pochopení poskytování zdravotní péče v komunitě, včetně bezkonkurenční... [-]