Mercy College of Health Sciences

Úvod

Read the Official Description

Mercy College & Naše historie

Zakládající víry vytvořené těmito Sisters of Mercy vedení akademie, jak to vzdělává zdravotní sestry a spřízněné zdravotnické pracovníky ve svém třetím století provozu.

Catherine McAuley založil Sisters of Mercy v Dublinu v roce 1831 v reakci na zoufalé chudobě irských katolíků pod britskou trestních zákonů. Catherine používal její dědictví k otevření Baggot Street House of Mercy, kde ona a podobně smýšlející ženy pokyn děti a učil mladým ženám dovednosti, které potřebovali, aby se stal nezávislým. Oni navštívil nemocné v nemocnicích a ve svých domovech, a stal se známý v Dublinu jako "chodící sester." Vatikán oficiálně uznala komunitu v roce 1841, krátce předtím, než zemřel, Catherine.

Frances Warde, jedna z prvních žen, aby se hlásí ji slib jako milosrdná sestra, přišel do Spojených států v roce 1843 v reakci na požadavky z amerických biskupů, aby sloužili irských přistěhovalců. Tím, 1893, tři sestry z Mercy Hospital v Davenport otevřela novou nemocnici v Des Moines. Pod vedením Mother Mary Křtitele Martin, oni za předpokladu jejich první péče z pokojů pronajatých na Hoyt Sherman Place.

V roce 1899, Mercy nemocnice Training Škola byla založena s cílem vzdělávat sestry. Sedm studentů absolvoval v první třídě v roce 1901.

Mercy College vyvinul z Mercy School of Health Sciences, osvědčení a diplom instituce zřízené jako konsolidaci Mercy škol ošetřovatelství, radiologie a zdravotnické záchranné služby v lednu 1994.

Mercy College of Health Sciences byla založena v červenci 1995.

Dnes, Mercy College of Health Sciences je partnerem Mercy Medical Center - Des Moines, působící pod vedením představenstva.

Naše vize

Chcete-li být národní vůdce pro vynikající výsledky v oblasti poskytování a inovaci zdravotnických věd vzdělání.

Naše poslání

Mercy College of Health Sciences připravuje absolventy pro službu a vedení ve zdravotnictví komunity integrací své základní hodnoty s profesionálním a svobodných umění a věd vzdělání.

Naše hodnoty

Mercy College of Health Sciences je katolická instituce vyššího vzdělání, zakořeněný v dědictví Milosrdných sester, vedených našimi základními hodnotami znalostí, úcty, bezúhonnost, soucit a dokonalosti.

 • Znalosti - schopnost vštípit v naší vysoké škole komunity žízeň neustále studovat, pozorovat, a prozkoumat svět pro fakty a nápady, které mohou zlepšit zdraví a blahobyt lidstva, stejně jako vytvořit lásku k učení.
 • Reverence - Hluboká duch úcty a respektu k všeho stvoření, formování vztahů k sobě, k sobě navzájem, a Bohu, stejně jako uznání, že máme v důvěře vše, co bylo dáno nám.
 • Integrita - Morální celistvost, spolehlivost, bezúhonnost, poctivost a upřímnost jako základ důvěryhodnosti
 • Soucit - Pocit s ostatními, být jeden s druhým v jejich trápení a radosti, zakořeněné ve smyslu solidarity jako členové lidské společnosti.
 • Excellence - Vynikající úspěch, zásluhy a ctnost; neustále překonávat standardy k dosažení a udržení kvality.

Prezidentův Zpráva

Pokud si myslíte, že víte Mercy College zdravotních věd - instituce klenout 115 rok na vzdělávání zdravotnictví profesionálů - vás může překvapit.

Naši studenti patří mezi nejlepší a nejchytřejší, pocházející z mnoha různých prostředí, kultur a zkušeností. Stávají se zdravotní sestry, asistenty fyzické terapeut, radiologické technologů, chirurgické technologů, technologů nukleární medicíny, zdravotní asistenti, diagnostické lékařské Sonographers, zdravotníci a vůdce v administraci zdravotní péče.

S přidáním našeho Bachelor of Science ve zdravotnictví, jsme nyní pomáhají připravit studenty pro řadu zdravotnictví kariér, které vyžadují postgraduální studium. Ve svých prvních třech letech, náš pre-absolvent-studijní program úspěšně umístila 88 procent našich studentů v programech postgraduální vzdělávání vedoucích k kariéru v medicíně, vzdělání a veřejné zdraví.

Jsme obdařeni členy fakulty, kteří chápou a žijí naše základní hodnoty - poznání, úctu, bezúhonnost, soucit a excelenci - a jsou odhodlány k vytváření pečujícího prostředí pro učení. Oni jsou vysoce motivovaní a kvalifikovaní zdravotničtí praktici komfortní do nejnovějších technologií a doložených založené postupy v jejich speciální oblasti zdravotní péče a zkušených pedagogů připraveni vám pomoci naučit. Naše plný úvazek svobodná umění a vědy členy fakulty jsou Ph.D. připravené a adept na integraci jejich předmět do komplexní zdravotní vědy osnov.

Naši absolventi jít všude a patří k nejlepším ve svém oboru. Oni nastoupení zdravotnických povolání po celé zemi a na celém světě. Oni také zůstat tady v Iowě se postarat o ty, které v rámci naší vlastní komunitě.

Ty by mohly být překvapeni, učit se: Kromě regionální akreditaci vyššími učení Komise, budeme udržovat profesionální program akreditace s 11 dalšími akreditačními orgány ve Spojených státech; Že v posledních čtyřech letech přes inovativní federální grant, absolvoval jsme 180 studentů reprezentujících 33 zemí, kteří byli ve Spojených státech jako uprchlíci a přistěhovalci a jejichž primární jazyk byl něco jiného než angličtina; a produkoval My absolventy vědy v oblasti zdraví v působivých čísel, včetně druhého největšího počtu zdravotních sester úspěšně projít jejich licensure desek v Iowě a čtvrtina všech záchranářů vzdělaných ve stavu v loňském roce.

A co je nejdůležitější pro mě je fakt, že naše snahy jsou dnes přímým odrazem práce specializované skupiny náboženských žen, náboženských Sisters of Mercy (RSM), kteří přijeli v Des Moines v roce 1893 založit město je první nemocnice. O šest let později, že potřebují více pomoci, takže zahájili vzdělávací program, který teď ztělesňuje Mercy College of Health Sciences. Jsme tak pyšní na našeho sdružení s odkazem, že Sestry uplynulo na nás, a pevně držet se základních hodnot, které ctí. Děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránkách, a těším se na setkání s Vámi na akademické půdě v budoucnu.

Barbara Q. Decker JD, prezident, Mercy College of Health Sciences

Termíny pro podání žádostí

College Application Termíny

Pro prioritní úvah, žádosti o College přijetí by měl být přijat Úřadem Přijímací řízení v následujících termínech:

Zimním semestru

 • Uzávěrka přihlášek: 15. července
 • Přepis Termín: 15. srpna

Jarní semestr - Termín Rozšířené

 • Uzávěrka přihlášek: 15. listopadu
 • Přepis Termín: 15. prosince

Letní semestr

 • Uzávěrka přihlášek: 15.března
 • Přepis Uzávěrka 15. dubna

Aplikace a přepisy obdržené po výše uvedených termínech budou považovány na dostupný prostor základ.

Aplikační program Termíny

Přihlášky do programů níže, musí být přijímány Úřadem Přijímací řízení v následujících termínech:

Clinical Laboratory Science

 • Aplikace a Transcript Uzávěrka: 15. října
 • Rozhovor Termín: 15. listopadu

Diagnostický Medical sonografie

 • Uzávěrka přihlášek: 15.února
 • Přepis Uzávěrka: 1. března
 • Rozhovor Termín dne: 31. března

Radiologic Technologie

 • Uzávěrka přihlášek: 1. ledna
 • Přepis Uzávěrka: 15. ledna
 • Pozorování Uzávěrka: 28. února
 • Rozhovor Uzávěrka: 28. února
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět BScs » Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět Kurzy » Vidět Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Liberální Umění A Vědy

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Naše plný úvazek svobodná umění a vědy členy fakulty jsou Ph.D. připravené a adept na integraci jejich předmět do komplexní zdravotní vědy osnov. Jako student, budete dostávat výjimečnou úroveň personalizované výuky. [+]

Naše plný úvazek svobodná umění a vědy členy fakulty jsou Ph.D. připravené a adept na integraci jejich předmět do komplexní zdravotní vědy osnov. Jako student, budete dostávat výjimečnou úroveň personalizované výuky. Kurzy škole svobodných umění a věd jsou navrženy tak, aby napadat a ještě připravit studenty na nástrahami zdravotní vědy osnov. Všechny kurzy LAS jsou přenositelné do jiných vysokých škol. [-]

Certificate

Certifikát Nukleární Medicíny Technologie

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Program Nukleární medicína již nebude nabízen v Mercy College of Health Sciences. Poslední den programu končí dnem 31. prosince 2015. Přijímací řízení do programu, se již uvažuje. Aktuální studenti by měli odkazovat na katalogu pro rok, ve kterém se začal program pro požadavky programu. [+]

Program Nukleární medicína již nebude nabízen v Mercy College of Health Sciences. Poslední den programu končí dnem 31. prosince 2015. Přijímací řízení do programu, se již uvažuje. Aktuální studenti by měli odkazovat na katalogu pro rok, ve kterém se začal program pro požadavky programu. Certifikační zkoušky Sazby Absolventi programu mohou vybrat posezení pro alespoň jeden ze dvou (nebo obojí) národních certifikačních vyšetření. Certifikační rada Nukleární medicína Technology (NMTCB) a americký registr radiologických technologů (ARRT) oba poskytují celostátně uznávané certifikace pro absolventy akreditovaných programů nukleární medicíny technologií. Od počátku programu v roce 2003, MCHS udržuje 96,3% poprvé rychlost průchodu. Níže jsou tříletého klouzavého průměru desítky absolventů z posledních 5 let. Klouzavých průměrů jsou využívány k udržení studentů anonymitu kvůli malé velikosti tříd. Zmenšen skóre 75 je minimální absolvování skóre pro obě zkoušky. [-]

Pohotovostní Lékařská Potvrzení Technik

Campus forma Denní studium 1 semestr September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte se sanitář (EMT). Nouzové lékařské Technici pracují v různých prostředích pod dohledem lékařského ředitele lékaře. [+]

Staňte se sanitář (EMT). Nouzové lékařské Technici pracují v různých prostředích pod dohledem lékařského ředitele lékaře. Tento jednosemestrální kurz (17 týdnů) zahrnuje jak výuku ve třídě a klinické zkušenosti, připravuje studenty na vstup do zdravotnické záchranné služby v provozu na 911 nouzové odezvy nebo soukromé dopravní služby. Pokud se rozhodnete pro další své vzdělání, tento certifikát programu splňuje jeden z základních požadavků pro přijetí do Paramedic osvědčení na Mercy College. Klinické Školení Klinické rotace připravit studenta k jejich roli jako dobrovolník, nebo zaměstnancem záchranné služby. Studenti jsou povinni zhodnotit 15 pacientů k dokončení klinické požadavek. Job Outlook V Des Moines, Iowa, plat sazba pro sanitář začíná na 10 dolarů za hodinu (20.800 dolar ročně). (EMT) Osvědčení sanitář je nabízen poskytnout kurz vstupní úroveň pro studenty, kteří mohou mít zájem na pohotovostní zdravotní služby. Tento kurz je také vynikajícím kurz pro studenty, kteří mají zájem stát se poskytovatelem zdravotní péče, ale mohou být jisti, který druh zdravotní péče profese vstoupit. Kurz je zaměřen na neodkladné péče, ale má obsah pokrývat lékařské a traumatické krizových situací, dospělých i dětských pacientů, akutní a chronické zdravotní stavy. Přednáška a dovednosti laboratoře jsou rovnoměrně je dáno, aby splňovaly vzdělávací potřeby "ruku v ruce" učícího se, stejně jako ti, kteří se lépe v prostředí učebny. Jako součást studenti EMT kurzu obdrží také certifikát NAEMT v průběhu EMS bezpečnosti a dokončit Certified Emergency provozovatele vozidla (Cevo) kurz. Studenti musí absolvovat klinické rotace v oddělení Emergency, kde jsou studenti povoleno pracovat s řadou pacientů, které sice mají možnost pozorovat několik zdravotnických oborů. Studenti se také podílet na poli stáž jako člena posádky EMS reagovat na 911 hovorů. Třídy jsou vyučovány předními odborníky v oboru. EMT je "brána" Samozřejmě, pro všechny ostatní úrovně EMS certifikace. EMT Cíle Po dokončení sanitář programu bude student; Kompetentně provést vstupní úrovně EMT dovednosti. Prokázat profesionalitu a terapeutické komunikace odpovídající pre nemocnice a klinickém prostředí. Prokázat právní a etické chování, vhodný pro profesi. Účinně se podílet jako nedílná součást zdravotní péče tým o pomoc poskytovatelům a prosazování pozitivních vztahů pacienta. Kvalifikujte sedět na Národní registr EMT zkoušky. Praxe řídit základními hodnotami Mercy. EMT Program Požadavky na přijetí Vyplnit a odeslat on-line "Žádost o College Vstupné" Vyplnění registrační EMT paket: Zahájit trestní pozadí a dítě a dospělý zneužívání šek CertifiedBackground.com spolu s požadovanou platby dodavateli. Student musí povolit CertifiedBackground.com poskytnout výsledky těchto kontrol před konečným přijetím na krátkodobé osvědčení. Zahájení této žádosti 30 dnů před podpisem se k registrační relaci. Iniciovat vytvoření elektronického zdravotního záznamu (EHR) se CertifiedBackground.com, aby k vyplnění formuláře klinických kritérií, a imunizace forma alespoň deset (10) pracovních dní před podpisem se k registrační relaci. Doporučuje se předložit formulář imunizace k vaší primární poskytovatele zdravotní péče co nejdříve, aby bylo zajištěno jeho dokončení v dostatečném předstihu před termínem College. Formulář imunizace bude muset ověřit soulad s následující: Dvoustupňové testování TB kůže provedeno v minulém roce; pak zkouška TB Skin každoročně po přijetí. Pokud pozitivní PPD nebo historie, zpráva x-ray s negativním na hrudi. Začněte série hepatitidou B nebo pozitivní Hepatitida B Plocha titr protilátek, nebo dopis od studenta lékaře o tom, potřebu výjimky. Spalničky, příušnice, zarděnky (MMR vakcína) dvě dávky nebo titry všech tří nemocí ukazují plnou imunitu. Plané neštovice (Varicella) - doklad o nemoci dokumentace lékař nebo pozitivním titrem nebo dvou dávek vakcíny Varicella. College může, podle svého uvážení, také požadovat doklad o očkování proti sezónní chřipce předchozího toparticipation v kurzech, které zahrnují klinické rotaci. Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, a jste absolvent vysoké školy v USA, budete muset poskytnout buď na výsledky z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) zkouška se skóre 530 nebo vyšší a bylo přijato v posledních dvou letech (71 nebo vyšší na testu založeného na internetu, nebo 197 a vyšší na testu Computer-based) nebo poskytovat výsledky testu čtení COMPASS ESL, která ukazuje dosažení skóre 92 nebo vyšší a užívala během posledních dvou let, nebo složit zkoušku COMPASS ESL Čtení a dosáhnout skóre 92 nebo vyšší. Pro zájemce o studium, kteří se testu COMPASS ESL čtení na Mercy College jsou povoleny dva pokusy k dosažení skóre 92 nebo vyšší. Pro zájemce o studium, kteří dosáhnou kompas ESL zkušební Reading skóre 91 nebo nižší po dvou pokusech budou mít možnost se zapsat jako hodnocení studenta na RDG 095 pouze a nebudou mít nárok na vysokou školu přijetí po dobu nejméně jednoho semestru akademického roku. Studenti, kteří úspěšně projdou RDG 095 jako hostující student s C (není C-) nebo vyšší se splnily požadavek. Studenti, kteří se rozhodnou, aby zapsat v RDG 095 jako hodnocení studenta bude muset poskytnout dokumentaci, která vymezuje jejich další úsilí ke zlepšení jejich anglické schopnosti. Tito studenti budou muset složit zkoušku COMPASS ESL Čtení a dosáhnout skóre 92 nebo vyšší ve dvou pokusech. Ukázat doklad o absolvování a aktuální certifikaci v American Heart Association poskytovatele zdravotní péče KPR. Post-Přijímací řízení Iowa Department of Public Health požadavku: Žadatelé EMS musí dokončit registraci EMS studenta do 10 dnů od data zahájení kurzu. Absolvování kurzu Požadavky Student musí splňovat následující požadavky pro přijetí sanitář certifikát: Úspěšně dokončení všech didaktického, laboratorní ročníkové práce. Úspěšně dokončení všech klinických / terénní celoroční [-]

Věda Certifikát Lékařské Laboratoře

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Klinická laboratorní vědec (CLS) provádí celou řadu laboratorních testů od jednoduchých cholesterolu projekcí k složitějších testů odhalit nemocí, jako je AIDS, diabetes a rakovina. Jako klinické laboratorní vědec (také známý jako lékařský laboratorní vědec), budete zodpovědný za potvrzení správnosti výsledků zkoušek a podávání zpráv laboratorních nálezů s patologem a pacienta lékařem. [+]

Staňte klinické laboratoře Scientist Lékařský laboratorní vědec (MLS) provádí celou řadu laboratorních testů, od jednoduchých cholesterolu projekcí do složitějších testů odhalit onemocnění, jako je AIDS, cukrovka a rakovina. Jako MLS, budete zodpovědný za potvrzení správnosti výsledků zkoušky, nd hlášení laboratorních nálezů s patologem a pacienta lékařem. Budete pracovat rychle a pečlivě. Jako MLS budete držet života a smrti ve svých rukou, protože informace, které jste dát k lékaři ovlivňuje léčbu, že pacient obdrží. MLS pracuje s mikroskopy, komplexní elektronické zařízení, počítače a přesných přístrojů. Náš program Náš 3-semestrální program, certifikát zahrnuje intenzivní výuku ve třídě a klinické laboratorní zkušenosti. Budete získat intelektuální nástroje k pochopení procesů onemocnění a odpovídající laboratorní dovednosti potřebné k pomoci lékařům s diagnostikou a léčbou svých pacientů. Naučíte se provádět širokou škálu laboratorních testů od jednoduchých jednoho kroku k složité více krokových postupů. Dozvíte se také provozovat složité zařízení, počítačů, mikroskopy a přesných přístrojů a jak používat zařízení, jako jsou pipety, očkováním smyček a jiných zařízení používaných v manuálních zkušebních metod. Program MLS je akreditován národní akreditaci agentury pro klinické laboratorní věd. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Program Vstupné Second Druhým krokem v přijímacím řízení je aplikovat pomocí aplikace CLS / MLS program. Přijímáme 12 studentů do programu CLS každý rok. Váš vstup do tohoto programu je na základě soutěže. Splnění minimálních kritérií nebo je přijat do Mercy College nezaručuje vstup do programu. Uzávěrka přihlášek a přepis je říjen. 15 Všechny aplikační materiály musí být doručena do Mercy College přijímací katedry do 15. října je třeba zvážit pro přijetí. Žadatelé splňují požadavky na přijetí budou pozváni k pohovoru s úředníky programu. Veškeré rozhovory musí být dokončeny před listopadem 15. Program CLS je spojen s několika vysokými školami. Přijaté studenti z přidružených institucí dokončit jejich senior rok na Mercy College, vydělávat až 41 hodin semestru vědy kreditů horní úrovně. Studenti z přidružených institucí, musí splnit všechny ostatní požadavky, přidružených institucí dokončení studia, aby nárok na BA nebo BS stupně po dokončení certifikátu CLS na Mercy College. Studenti z non-přičlenil vysoké školy a univerzity mají nárok uplatnit, pokud to dokončili, nebo bude mít ukončené BA nebo BS titul před zahájením programu a splňují všechny požadavky na vzdělání. Pro zájemce o studium, kteří mají zájem o CLS osvědčení může chtít také zvážit vstup do Bachelor of Science ve zdravotnictví - Track trojky na Mercy College. Proces výběru Po uplatnění a přepis termínu 15. října proces vybírat studenty začíná. Každý kvalifikovaný žadatel pozván k pohovoru s úředníky programu a prohlídka laboratoř. Úplné žádosti jsou posuzovány výběrovou komisí, která považuje následující: Typy a obtížnost kurzů přijata Důkaz dobře-obešel vzdělání, jako je lepší než průměrná známka v angličtině složení Kurzy za to, že nejsou nutné, ale je doporučené Pracovní zkušenosti Dobrovolník a mimoškolních aktivit Doporučující dopisy Aktivity, které indikují sociální povědomí a zapojení Esej Kumulativní a věda GPA Kromě toho: Akceptační dopisy jsou zaslány přijímaných studentů do 1. prosince. Přijímaných studentů musí odpovědět na Mercy College přijmout nebo odmítnout nabízenou pozici do 15. prosince. Způsobilost Aplikace nezaručuje přijetí. Příprava na pozadí Studenti musí absolvovat následující vysokoškolácký kurzu s "C" (ne "C-") nebo vyšší, před zahájením programu CLS: šestnáct (16) hodin semestr chemie, včetně biochemie a / nebo organické chemie, které jsou součástí vědy hlavní osnovy; šestnáct (16) semestr hodin biologie, včetně imunologie a mikrobiologie, které jsou součástí vědy major osnov; a tři (3) hodin semestr vysokoškolské úrovni matematiky na úrovni algebry nebo vyšší. Klinické laboratoře Zkušenosti Studenti zažít přímý laboratorní výuku v klinické laboratoři Mercy Medical Center. Progresivní, moderní klinická laboratoř Mercy Medical Center se provádí v průměru o 200.000 analytických postupů každý měsíc na pomoc diagnostikovat a léčit pacienty v celém Společenství. Studenti pracují jeden na jednoho s klinickými laboratorními vědci z celého osnov. Pracovní vedle odborníků milost je v klinické laboratoři vědě a dalších zdravotnických profesí bude cenným zdrojem ve vašem akademické a profesní rozvoj. Job Outlook Jakmile jste dokončili certifikát CLS, budete mít znalosti a klinické laboratoři zkušenosti potřebné, aby se stal celonárodně certifikovaný lékařská laboratoř vědec. Budete mít nárok sedět na Lékařské laboratoře Scientist (MLS), zkouška nabízené americké společnosti klinické patologie rady certifikace. Tam je v současné době nedostatek klinické laboratorní vědce / lékařský technologů, a oni jsou v poptávce po celé zemi. Absolventi programu CLS na Mercy College najdou pracovní příležitosti v nemocnicích, nezávislé klinické laboratoře, krevní střediska, průmysl, univerzity, vládní laboratoře a výzkumná zařízení. Rychleji-než-průměr se očekává, že růst počtu pracovních míst vzniknou jako naše populace stárne a zažívá zvýšenou potřebu pro diagnostiku a léčbu onemocnění. [-]

Zdravotník Certifikát Zdravotnické Záchranné Služby

Campus forma Denní studium 8 měsíců September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. [+]

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. Náš program Mercy poskytuje EMS vzdělání ve střední Iowa více než 30 let. Náš program EMS se koná Národní akreditace pro více než 20 let. Jen hrstka Iowa EMS programů národní akreditace a méně ještě udržuje tento standard excelence pro více než 20 let. V současné době, náš program EMS je akreditován Komisí o akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů (CAAHEP). Náš program zahrnuje výuku ve třídě, praxe v laboratoři, dovedností a klinické zkušenosti v různých nemocnice, kliniky, a nastavení péče záchranná služba-založené. Budete dostávat akademické a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal péče, etické a příslušný zdravotnický pracovník efektivní ve vysokých stresových situacích. Zpracujeme Vám za péči o pacienty, vedení a správu rolí. Máme jednu z nejvyšších sazeb retenčních jakéhokoli programu EMS vzdělávání v Iowě, a naše certifikační zkoušky úspěšnost je také jeden z nejvyšších mezi vzdělávacích programů EMS. V Milosrdenství, máme jedinou EMS Spolupracovník vědy titul v Iowě. Po dokončení zdravotník osvědčení, mohou studenti trvat další kredity vydělat Associate of Science v oboru. Jakmile úspěšně dokončit Associate studijní program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Pro seznam termínů College Application, klikněte sem. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Náš záchranář Program připouští studentů na podzim, na jaře a letní semestr. Jakmile jste dokončili zdravotník certifikát, může být přijat do Associate vědy v EMS studijní program a pokračovat v užívání kurzy na částečný úvazek - výběr tempo, které pro vás to pravé. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Příprava na pozadí Musíte dokončit schválený sanitář (EMT) základní tréninkový program před podáním žádosti buď pro naše osvědčení nebo spolupracovník vědeckých programů EMS následuje Mercy College EMT-Basic komplexní písemné a dovedností zkoušky. Dodatečně, také potřebují žadatelé o přijetí do Associate míry vědy předložit doklad o pracovní směrem k certifikaci / licensure jako národní registrovaný zdravotnický záchranář nebo Iowa záchranáře specialista, nebo jste dokončili Mercy College zdravotník certifikačního programu. Klinické zkušenosti Kromě vyučování, naši studenti provést během klinických rotace v pohotovosti, chirurgie, jednotkách intenzivní péče, porodnické jednotky a pediatrických jednotkách intenzivní péče. Stáže v terénu jsou pro Vás prostřednictvím místních odděleních EMS a zdravotník úrovni EMS posádek. Job Outlook Poté, co jste dokončili záchranáře certifikaci nebo EMS stupeň, budete mít znalosti a expozici, aby se stal celonárodně certifikované a zaměstnatelnosti. Personál EMS mohou pracovat v různých prostředích, včetně 911 záchranné služby, služby pro non-nouzové přenosu, letu přípravek, porodnice nouzové oddělení, požární oddělení, bezpečnostní oddělení z povolání a mnoha dalších oblastech. [-]

Diplomovaný specialista přírodních věd

Osvědčení Nebo Spolupracovník Vědy V Chirurgické Technice

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte chirurgické technolog. Chirurgické technolog (ST) je vzdělaný v chirurgických přístrojů, postupů a praktik. Jako ST, budete mít zásadní členem operačního sálu týmu, pomoc lékaře tím, že poskytuje nástroje a zásoby potřebné během chirurgických zákroků. [+]

Staňte chirurgické technolog. Chirurgické technolog (ST) je vzdělaný v chirurgických přístrojů, postupů a praktik. Jako ST, budete mít zásadní členem operačního sálu týmu, pomoc lékaře tím, že poskytuje nástroje a zásoby potřebné během chirurgických zákroků. Náš program Naše tří-semestrální program, certifikát zahrnuje výuku ve třídě, laboratorní výuky v technikách operačním sále a klinickým zkušenostem v nemocnici a chirurgických center. My zvýšit své klinické dovednosti jako své znalosti a spolehlivosti zvýšení pod vedením klinického instruktora a preceptors v chirurgické prostředí. Náš Chirurgická Technology program je akreditován Komisí pro akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů prostřednictvím přezkumu Rady pro akreditaci pro vzdělávání v chirurgické techniky a chirurgické Asistence. Jakmile úspěšně dokončit Associate studijní program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Přijímáme 20 studentů do programu ST každý pád semestr. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezená. Klinické zkušenosti Klinické zkušenosti jsou příležitostí, jak získat hands-na učení v chirurgickém prostředí. V průběhu těchto příležitostí bude pracovat s různými zkušených chirurgických technologů zvaných preceptors. Klinický instruktor a učitelem bude pracovat ruku v ruce, aby vám aklimatizovat na operační sál prostředí. To vám umožní získat znalosti v oboru chirurgie, aby se stal úspěšným entry-level chirurgické technolog. Job Outlook Jakmile jste dokončili vzdělání jste povinni sedět na národní certifikační chirurgické techniky a chirurgické asistenčního zkouškou. To vám umožní cvičit Certified chirurgické Technolog celonárodně. Zaměstnanost pro chirurgické technolog se předpokládá růst jako objem zvýšení ordinace. Pro více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí jít do amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. [-]

Osvědčení Nebo Spolupracovník Vědy V Lékařské Pomoci

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte Medical Assistant. Lékařský asistent (MA) je multi-kvalifikované zdravotnické pracovníky speciálně vzdělaní na práci v ambulantní nastavení vykonávajících správní a klinické povinnosti. Jako MA, můžete mít klinické povinnosti v rámci kancelářích lékařů, pedikéři a dalších zdravotních praktiků. [+]

Staňte Medical Assistant. Lékařský asistent (MA) je multi-kvalifikované zdravotnické pracovníky speciálně vzdělaní na práci v ambulantní nastavení vykonávajících správní a klinické povinnosti. Jako MA, můžete mít klinické povinnosti v rámci kancelářích lékařů, pedikéři a dalších zdravotních praktiků. Některé běžné úkoly prováděné prostřednictvím MA patří přijímání lékařské historie a vitální funkce, vysvětlovat léčebné postupy pro pacienty, příprava pacientů na vyšetření a pomáhat lékaři během vyšetření. Ty by mohly poučit pacienty o léky a speciální diety, připravovat a podávat léky podle pokynů lékaře, povolit drog náplně podle návodu, telefonní předpisů do lékárny, čerpat krev, vzít rentgeny EKG, odstranit stehy nebo změnit obvazy. Náš program Naše tří-semestrální program, certifikát bude zahrnovat výuku ve třídě, praxe v laboratoři, dovedností a klinické zkušenosti v prostředí ambulantní péče. Dáme vám akademické a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal péče, etické a kompetentní zdravotní péče profesionální. Vaše výuka bude zahrnovat dovednosti praxi a klinické zkušenosti v omezeném rentgenu. Pro ty, kteří se zapsal do naší Associate vědy v lékařských asistenčního (ASMA), program, budete mít dalších 25 hodin úvěru pro dokončení stupně. Jakmile úspěšně dokončit tyto programy, budete mít možnost postoupit do studijních programů na Mercy College správy zdravotní péče nebo zdravotnictví. Náš magisterský program je akreditován Komisí pro akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezená. Klinické zkušenosti Zažijete přímý kontakt pacienta během klinických zkušeností (tzv practicums) v rámci Mercy kliniky. Budete také pracovat na mnoha dalších poskytovatelů zdravotní péče v přední centrální Iowa získat hands-na učení v celém vašem studiu. Job Outlook Jakmile jste dokončili svůj magisterský program, budete mít znalosti a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal celonárodně certifikované, a budete mít kvalifikaci, aby se státní omezené radiologický zkoušku. Vaše možnosti zaměstnání bude vynikající, protože zaměstnanost se předpokládá růst mnohem rychleji, než je průměr, pořadí lékařská pomoc mezi nejrychleji rostoucí profesí. Pro více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí jít do amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. [-]

Spolupracovník Vědy V Diagnostických Zdravotnických Sonografie

Campus forma Denní studium 5 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Sonographer získává diagnostické obrazy vnitřních orgánů a průtoku krve za použití zvukových vln pozorovat růst plodu nebo studovat tělesné orgány. Obrázek produkující ozvěny jsou shromažďovány, a tyto odrazy vysokofrekvenčních zvukových vln - sonograms - slouží ke konstrukci obrazu těla orgánu. Jako sonografista, jakmile jste dokončili zkoušky budete prezentovat obrázky na lékaře pro interpretaci a diagnostiku. [+]

Sonographer získává diagnostické obrazy vnitřních orgánů a průtoku krve za použití zvukových vln pozorovat růst plodu nebo studovat tělesné orgány. Obrázek produkující ozvěny jsou shromažďovány, a tyto odrazy vysokofrekvenčních zvukových vln - sonograms - slouží ke konstrukci obrazu těla orgánu. Jako sonografista, jakmile jste dokončili zkoušky budete prezentovat obrázky na lékaře pro interpretaci a diagnostiku. Náš program Naše pěti semestrální spolupracovník studijní program zahrnuje výuku ve třídě, praxi v laboratoři dovedností a klinické zkušenosti v různých prostředích zdravotní péče. Dozvíte se jak umění a vědu diagnostického zobrazování. Učíme vás být technicky zručný a starostlivá individuální, vynikající na kritické myšlení a řešení problémů. Naše vzdělávací příležitosti usnadnit osobního a profesního rozvoje s cílem přispět ke svému dlouhodobému úspěchu. Poté, co úspěšně dokončit tento program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Náš program DMS je akreditován Komisí o akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů (CAAHEP), největší poskytovatel akreditace programu v oblasti zdravotních věd. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Úplný seznam vysoké školy a aplikační program, termíny, klikněte sem. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Akceptujeme mezi 12-16 DMS studenty začínající každý pád semestr. Náš program je rozdělen do dvou stop: 1) Obecná a 2) kardiovaskulární. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální aplikace programu proces do uzávěrky programu. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Job Outlook Jakmile jste dokončili vzdělání DMS, budete mít znalosti a klinickou expozici, kterou potřebujete, aby se stal registrovaný sonographer. Vaše pracovní příležitosti jsou velmi dobré, a naši absolventi DMS našli skvělé práci po celých Spojených státech. Růst v této oblasti zdravotní péče se očekává, že i nadále jako sonografie se stává stále rostoucí alternativa k radiologických postupů. Zjistíte více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí z amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. [-]

Spolupracovník Vědy V Fyzickém Asistent Terapeut

Campus forma Denní studium 5 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

<strong>Staňte se fyzioterapeut Assistant.</strong> Fyzikální terapeut asistent (PTA) používá různé cvičení a zařízení na pomoc lidem s podmínky omezující jejich schopnost se pohybovat a vykonávat činnosti. Jako PTA, budete pracovat pod vedením a dohledem fyzioterapeuta. [+]

Staňte se fyzioterapeut Assistant. Fyzikální terapeut asistent (PTA) používá různé cvičení a zařízení na pomoc lidem s podmínky omezující jejich schopnost se pohybovat a vykonávat činnosti. Jako PTA, budete pracovat pod vedením a dohledem fyzioterapeuta. Náš program Naše pěti semestrální spolupracovník studijní program zahrnuje výuku ve třídě, praxi v laboratoři dovedností a klinické zkušenosti. Dozvíte se o umění a vědu léčby terapie. Budete mít znalosti, dovednosti a postoje potřebné pomoci fyzické terapeutů poskytnout ošetření ke zlepšení a obnovit mobilitu, zmírnit bolest a zabránit či zmírnit tělesné postižení. Absolventi mají nárok sedět na zkoušku Fyzioterapeut asistent Národní fyzikální terapie. Licensure je vyžadováno v Iowě a většině států. Poté, co úspěšně dokončit tento program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Klinické zkušenosti Zažijete přímý kontakt pacienta během klinických zkušeností u Mercy Medical Center a jeho přidružených částí. Budete také dostávat klinické vzdělání na mnoha jiných poskytovatelů vedoucí zdravotní péče v centrální Iowa získat hands-na učení v celém vašem studiu. Program Výsledky Výsledky jsou hlášeny pomocí tříletého průměru z období 2012-2014. Promoce sazba: 72,5% Licensure vyšetření nahrávka rychlost: 100% Míra zaměstnanosti do 6 měsíců od složení zkoušky licensure: 100% Job Outlook Jakmile jste dokončili PTA míru a složila zkoušku licensure, budete mít znalosti a zkušenosti potřebné pro získání kvalifikované zaměstnání jako entry-level asistent fyzioterapeut. Vyhlídky na práci pro fyzikální asistenty terapeut se očekává, že bude velmi dobré, jak se zvyšuje poptávka spotřebitelů. Pro více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí jít do amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. Požadavky na přijetí Chcete-li být považován za přijetí do fyzioterapeuta asistent Associate Program, musí být uchazeči přijati do Mercy College (viz bod přijímací) a splňují níže uvedená kritéria. Vstupné na kolegiu nezaručuje vstup do profesionálního programu. Po udělení všeobecné College přijetí, studenti mohou zapsat do svobodných umění a věd (LAS) hřišť v škole svobodných umění a věd. Studenti jsou vedeni, aby se LAS kurzy na Mercy College splnit veškeré neuspokojené požadavky programu níže. 1.. První College Student:. Získejte kumulativní GPA 2,7, a b. Minimální ACT kompozitní skóre 20 nebo vyšší. 2. Přenos Studenti:. Získejte kumulativní GPA 2,7 nebo vyšší na stupnici 4,0 na poslední vysoké škole navštěvoval (minimálně devět (9) kreditů), a b. Kompletní devět (9) vysoké školy kreditních hodin specifické pro Mercy College ASPTA kurikula, dosáhnout stupeň "C" nebo vyšší (ne "C-") v každém kurzu. 3. Prokázat dokončení jednoho roku střední školy, nebo jeden semestr na vysoké škole úrovni kurzu se stupněm alespoň 2.0 ("C" ne "C-"), na stupnici 4,0 v každé z těchto povinných předmětů: Algebra I, biologie, angličtina, a fyzika. 4. Poskytnout dokumentaci 40-hodinové pozorování v rehabilitačním oddělení (y) s minimem alespoň dvou úrovních péče (např akutní nemocnice, kvalifikované ošetřovatelské zařízení, nastavení školní a ambulantní fyzikální terapie klinice). Ekvivalentní pracovní zkušenosti v rehabilitaci mohou být přijaty ke splnění pozorovací zkušenosti potřebné. Pozorovací formuláře budou poskytovány prostřednictvím Programu předseda. Dokumentace pozorování, musí být přijat předsedou programu před žadateli jsou naplánované na pohovor. 5. Poskytnout dva doporučující dopisy: jeden dopis od akademického zdroje a jeden dopis od klinického zdroje (PT nebo PTA). Formuláře jsou k dispozici. Písmena musí být doručena před žadatel je naplánováno na pohovor. 6.. Dosáhnout skóre pohovor o 80% nebo vyšší s výběrovou komisí. Tento rozhovor je naplánováno poté, co byly přijaty všechny ostatní dokumenty. [-]

Spolupracovník Vědy V Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Spojené státy americké Des Moines

Nyní jsou tam dva cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Náš <strong>Spolupracovník vědy v ošetřovatelství (ASN)</strong> Program vás připraví na ošetřovatelské kariéru v co nejméně dva roky. Začátek podzim 2014, můžete také zvážit naše Bachelor of Science v ošetřovatelství (BSN), program, který si můžete dokončit v tak málo, jak tři roky. Obě cesty vás připraví jako registrovaná zdravotní sestra na praxi v různých zdravotnických zařízení. [+]

Tam jsou dvě cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Začátek na podzim 2016, bude naše Associate of Science v ošetřovatelství programu (ASN) být nabízeny v částečný úvazek, večerní a víkendové formátu, který může být dokončen za méně než šest semestrů. Můžete také zvážit naše Bachelor of Science v ošetřovatelství programu (BSN), který může být dokončen v jak malý jako tři roky s denní třídy a klinických nabídky. Obě cesty vás připraví jako registrovaná sestra do praxe v různých zdravotnických zařízeních. Naše ASN Program Naše ASN Program - Nyní večerní / víkendové Formát Studenti budou připraveni na roli entry-level jako registrovaná zdravotní sestra cvičí s celostní dovedností a praktických dovedností v oblasti strukturovaných prostředí, jako jsou nemocnice, kliniky a zařízení dlouhodobé péče. Náš nový ASN večerní a víkendové formát je určen pro vaše pohodlí a flexibilitu. Lze zapsat dvě noci v týdnu ve třídách a kompletních sobotu s pečovatelskou službou klinických rotacích. V rámci doporučeného pořadí, bude dokončení svobodná umění a vědy kurzy před zahájením devět ošetřovatelské kurzů potřebných pro hlavní. Podívejte se na doporučený postup sekvenční uvedeném odkaze. Ošetřující Základní kurikulum na částečný úvazek je uspořádána ke studiu více než šest semestrů na částečný úvazek docházky. S večerní a víkendové klinický, budete mít čas, aby i nadále denní závazky. Doporučuje se požadované svobodná umění a věd kurzy být dokončena první. Všechny tyto kurzy jsou nabízeny ve večerních hodinách na Mercy College. Večer pečovatelské kurzy začínají v 5:30 hodin Sobotní klinické rotace začne v 7:00, v naší klinické pobočky, Mercy Medical Center - Des Moines a jiných ústředních zdravotnické organizace Iowa. Pokud se stává zdravotní sestra byl váš sen, ale život se dostala do cesty, dnes večer a formát víkendu nabídne vám možnost vykonávat svou ošetřovatelské kariéry. Jakmile dokončíte svou ASN dur, budete mít nárok na Národní udělení licence Rada zkouška pro registrované sestry (NCLEX-RN) ®. Po úspěšném složení zkoušky, budete povolení poskytovat ošetřovatelskou péči pro širokou škálu pacientů, obyvatele a klienty v různých zdravotnických zařízeních. Tento ošetřovatelské program je akreditován Akreditační komise pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN) a je schválen Iowa rada ošetřovatelství. Poté, co úspěšně dokončit tento významný, máte možnost postoupit do online RN k BSNmajor na Mercy College, kde si budou moci pracovat jako zdravotní sestra, zatímco vyplnění vašeho BSN. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Klinické zkušenosti V rámci svého studia, budete dostávat přímý kontakt klienta prostřednictvím klinických zkušeností u Mercy Medical Center a mnoha dalších předních zdravotnických organizací v centrální Iowa, aby se hands-na učení v celém vašem studiu. Job Outlook Dnešní trh práce pro registrované zdravotní sestry je silná, i když možnosti se mohou lišit podle zeměpisné oblasti a nastavení. Jak se naše populace roste a stárne, očekává se proto poroste poptávka po zdravotní sestry. Můžete získat více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí z amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. [-]

Spolupracovník Vědy V Radiologické Technice

Campus forma Denní studium 6 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

<strong>Staňte radiologický.</strong> Radiologic technolog (rentgenolog) používá sofistikované zobrazovací zařízení a ionizujícího záření pro získání lékařské obrazy těla. Jako radiologický, budete provádět zobrazovací vyšetření k diagnostice a léčbě onemocnění a zranění spolu s lékaři a dalšími poskytovateli zdravotní péče. Vaše práce může být v nemocnici, na klinice, domově důchodců, zdravotnické laboratoře nebo dokonce soukromý průmysl. [+]

Staňte radiologický. Radiologic technolog (rentgenolog) používá sofistikované zobrazovací zařízení a ionizujícího záření pro získání lékařské obrazy těla. Jako radiologický, budete provádět zobrazovací vyšetření k diagnostice a léčbě onemocnění a zranění spolu s lékaři a dalšími poskytovateli zdravotní péče. Vaše práce může být v nemocnici, na klinice, domově důchodců, zdravotnické laboratoře nebo dokonce soukromý průmysl. Náš program Naše šesti-semestrální spolupracovník studijní program bude zahrnovat výuku ve třídě, praxi v laboratoři dovedností a klinické zkušenosti v lékařské zobrazování. Dozvíte se o umění a vědu lékařské zobrazování studiem svobodná umění a věd kurzů, jakož i nemocnice a klinickou bázi odborné vzdělání. Pomůžeme vám získat výjimečné znalosti a dovednosti a postoje potřebné k péči o pacienty a bezpečně používat state-of-the-art X-ray zařízení. Náš program RT je akreditován společného přezkumu výboru pro vzdělávání v radiologických Technology (JRCERT). Poté, co úspěšně dokončit tento program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Přijímáme 15 radiologic technologie studenty začínající každý pád semestr. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální aplikace programu proces do uzávěrky programu. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Klinické zkušenosti Zažijete přímý kontakt pacienta během klinických zkušeností (tzv practicums) na Mercy Medical Center. Budete také naplánované na practicums na Mercy pobočky místech a na mnoha dalších organizací, vedoucí zdravotní péče v centrální Iowa získat hands-na učení v celém vašem studiu. Studenti v radiologické technologií programu bude nutné k dokončení trauma rotace, které jsou naplánovány ve večerních hodinách ao víkendech. Trauma rotace posílení kritického myšlení a řešení problémů dovednosti studenta tím, že zažije podmínky pacienta a traumat není běžně vidět během typického týdne denní směny. Studentské klinická rotace budou naplánovány podle klinické koordinátor pro zajištění všichni studenti obdrží jejich klinické zkušenosti spravedlivým a nestranným způsobem. Job Outlook Jakmile jste dokončili Associate of Science v Radiologické technologické stupně, budete mít znalosti a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal starostlivá, etický, a kompetentní národně certifikované rentgenolog. Práce v této oblasti jsou rychle roste, a tento růst se očekává i nadále, jak naše populace roste a stárne. Nová technologie v radiologické technologické oblasti se rychle postupuje, poskytuje vzrušující nové možnosti pro budoucnost. Pro více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí jít do amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. [-]

Spolupracovník Vědy V Zdravotnické Záchranné Služby

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. [+]

Zdravotník poskytuje nejvyšší úroveň pokročilých přednemocniční péče k dispozici, s kritickými schopnosti zasáhnout v ohrožení života. Jako zdravotník, budete poskytovat péči a soucit, jak si pomoci jednotlivcům a rodinám skrze život ohrožujících situacích. Budete součástí havarijního týmu pacienta, a budete používat monitorování srdeční činnosti, defibrilaci, podávání léků a mnoho dalších pokročilých lékařských procedur. Náš program Mercy poskytuje EMS vzdělání ve střední Iowa více než 30 let. Náš program EMS se koná Národní akreditace pro více než 20 let. Jen hrstka Iowa EMS programů národní akreditace a méně ještě udržuje tento standard excelence pro více než 20 let. V současné době, náš program EMS je akreditován Komisí o akreditaci spojeneckých zdravotnických vzdělávacích programů (CAAHEP). Náš program zahrnuje výuku ve třídě, praxe v laboratoři, dovedností a klinické zkušenosti v různých nemocnice, kliniky, a nastavení péče záchranná služba-založené. Budete dostávat akademické a klinické zkušenosti potřebné, aby se stal péče, etické a příslušný zdravotnický pracovník efektivní ve vysokých stresových situacích. Zpracujeme Vám za péči o pacienty, vedení a správu rolí. Máme jednu z nejvyšších sazeb retenčních jakéhokoli programu EMS vzdělávání v Iowě, a naše certifikační zkoušky úspěšnost je také jeden z nejvyšších mezi vzdělávacích programů EMS. V Milosrdenství, máme jedinou EMS Spolupracovník vědy titul v Iowě. Po dokončení zdravotník osvědčení, mohou studenti trvat další kredity vydělat Associate of Science v oboru. Jakmile úspěšně dokončit Associate studijní program, máte možnost postoupit do Bachelor of Science v správy zdravotní péče nebo zdravotnictví studijních programů na Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Pro seznam termínů College Application, klikněte sem. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Náš záchranář Program připouští studentů na podzim, na jaře a letní semestr. Jakmile jste dokončili zdravotník certifikát, může být přijat do Associate vědy v EMS studijní program a pokračovat v užívání kurzy na částečný úvazek - výběr tempo, které pro vás to pravé. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Příprava na pozadí Musíte dokončit schválený sanitář (EMT) základní tréninkový program před podáním žádosti buď pro naše osvědčení nebo spolupracovník vědeckých programů EMS následuje Mercy College EMT-Basic komplexní písemné a dovedností zkoušky. Dodatečně, také potřebují žadatelé o přijetí do Associate míry vědy předložit doklad o pracovní směrem k certifikaci / licensure jako národní registrovaný zdravotnický záchranář nebo Iowa záchranáře specialista, nebo jste dokončili Mercy College zdravotník certifikačního programu. Klinické zkušenosti Kromě vyučování, naši studenti provést během klinických rotace v pohotovosti, chirurgie, jednotkách intenzivní péče, porodnické jednotky a pediatrických jednotkách intenzivní péče. Stáže v terénu jsou pro Vás prostřednictvím místních odděleních EMS a zdravotník úrovni EMS posádek. Job Outlook Poté, co jste dokončili záchranáře certifikaci nebo EMS stupeň, budete mít znalosti a expozici, aby se stal celonárodně certifikované a zaměstnatelnosti. Personál EMS mohou pracovat v různých prostředích, včetně 911 záchranné služby, služby pro non-nouzové přenosu, letu přípravek, porodnice nouzové oddělení, požární oddělení, bezpečnostní oddělení z povolání a mnoha dalších oblastech. [-]

BSc

Bachelor Of Science V Administrativy Zdravotní Péče (on-line)

Online forma Kombinované September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Jako absolvent s <strong>Bachelor of Science v veřejného zdravotnictví (BSHCA)</strong>, Budete součástí dynamické oblasti zdravotní péče, poskytuje vedení a tvorby politiky v mnoha různých zdravotnických zařízeních. [+]

Získat pokročilého titul v oboru zdravotnictví. Získat pokročilého titul v oboru zdravotnictví. Jako absolvent s Bachelor of Science v veřejného zdravotnictví (BSHCA), budete součástí dynamické oblasti zdravotní péče, poskytovat vedení a tvorbu politiky v mnoha různých zdravotnických zařízeních. Náš program Naše 122-úvěr hodinový program Vás připravuje plánovat, přímé, koordinovat a dohlížet na poskytování zdravotní péče. Jako absolvent, budete připraveni buď specialista na starosti konkrétního klinického oddělení nebo praktického lékaře, který řídí celé zařízení nebo systém. Všechny programové kurzy a požadovaný program svobodných umění a věd kurzy jsou 100% on-line, čímž se vám řadu možností, aby se vešly svůj rozvrh. Vezměte prosím na vědomí: Státní a federální předpisy ovlivňují jak mohou instituce dodávat distanční vzdělávání stupňů, programy a kurzy pro studenty mimo Iowa. Mercy College věd zdraví mohou mít omezenou schopnost nabídnout on-line příležitostí pro studenty, kteří jsou fyzicky přítomni ve stavu mimo Iowa. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Pro kompletní seznam aplikací lhůt College, klikněte sem. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální aplikace programu proces do uzávěrky programu. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Praktikum Zkušenosti Budete mít příležitost k zaměstnání stín v oblasti vašeho zájmu (tzv practicums) na Mercy Medical Center nebo jiného poskytovatele zdravotní péče ve střední Iowě. Fakulta Máme výjimečnou, velmi vzdělaný, mimořádným fakulty tým s dlouholetými zkušenostmi v oblasti správy zdravotnictví. Naše plný úvazek svobodná umění a vědy členy fakulty jsou Ph.D. připravené a adept na integraci jejich předmět do komplexní zdravotní vědy osnov. Jako student, budete dostávat výjimečnou úroveň personalizované výuky. Job Outlook Jako absolvent programu BSHCA, budete zaměstnatelní národ široká po celé mnoha zdravotnických zařízeních. Zaměstnanost manažerů lékařské a zdravotnické služby se očekává, že poroste rychleji než průměrné a pracovních příležitostí by měla být dobrá, zejména pro uchazeče s praxí v oblasti zdravotní péče a silných manažerských dovedností podnikání. Pro více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí jít do amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. Požadavky na přijetí Chcete-li být považován za Bachelor of Science ve zdravotnictví správě programu, musí být studenti přijati do Mercy College (viz College Admissions oddíl) a splňují níže uvedená kritéria. Vstupné na kolegiu nezaručuje vstup do profesionálního programu. Dosáhnout minimální kumulativní GPA 2,5 na stupnici 4,0 pro všechny platného přenosu kolej práci. Dosáhnout stupeň "C" nebo vyšší (ne "C-") ve všech přenesených správy zdravotní péče základních kurzů. Rozhovor s Health Care Administration Program Chair. Pokud student nesplní požadavky programu přijetí, ale splňují požadavky pro přijetí College, student je považován za studenta pre-Health Care Administration. Po dokončení nejméně 9 kreditů s minimální kumulativní GPA 2,5, student může být považován za programové přijetí. Post-akademický program Přijímací řízení Účast na HCA420 - Praktikum I a HCA421 - kurzy praktikum II mohou vyžadovat, abyste poskytnout následující informace do učiteli / zařízení. Máte-li jakékoli obavy týkající se poskytování těchto informací, prosím, nechat program křeslo vědět do konce prvního pololetí v programu. Národní Certifikovaný ověřením Doklad o očkování, včetně aktuálního TB Zdravotního pojištění Přenosnost a Accountability Act (HIPAA) Dohoda Form Důkaz o chřipce, vyžaduje-li to cvičení místě. Maturitní Požadavky BSHCA Degree Student musí splňovat následující požadavky pro přijetí Bachelor of Science v oblasti zdravotní péče správní fakulta: Dokončit všechny požadavky College a postupy pro odstupňování. Získejte stupeň "C" nebo vyšší (ne "C-") ve všech povinných předmětů. Získejte průměr bodu kumulativní stupeň (GPA) nejméně 2,0 na stupnici 4,0. Dokončení projektu Learning Service. Kompletní komunikační kompetence požadavek. Kompletní portfolio Správa Health Care. Dokončete zdravotnictví Testu logického myšlení. Dokončit všechny práce v kurzu do šesti let po přijetí do programu. Kompletní 30 kreditních hodin v rezidenci u Mercy College, z nichž 15 hodin úvěru 300 a / nebo 400 úrovní Musí být přijata HCA kurzů. [-]

Bachelor Of Science Ve Zdravotnictví (pre MED)

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Získat pokročilého stupně ve zdravotnictví. Proč se spokojit s obecnou mírou ve vědě, když můžete začít zkoumat své možnosti kariéry zdraví s Bachelor of Science ve zdravotnictví (BSHS)? [+]

Získat pokročilého stupně ve zdravotnictví. Proč se spokojit s obecnou mírou ve vědě, když můžete začít zkoumat své možnosti kariéry zdraví s Bachelor of Science ve zdravotnictví (BSHS)? Míchání silný základ v laboratoři vědy se specializací k dispozici v oblasti zdravotní péče, si můžete prohlédnout řadu možných profesních oborů ve stejné době, v rámci přípravy pro další postgraduální studium, včetně medicíny, stomatologie, fyzikální terapie, klinické laboratoře vědy, technologie jaderné medicíny, asistent lékaře, veterinární lékařství, podiatrické medicíny, nebo optometrie. BSHS je považován za pre-med stupně. Pokud chcete začít s vaší kariéry hned po promoci, budete připraveni na zaměstnání v lékařském výzkumu, lékařské vědy, pojištění, veřejného zdraví, nebo komunitní agentury, pracující, například jako odborný zdravotnický pracovník, asistent, lékařský technik, nebo farmaceutické obchodní zástupce. Ať tak či onak, Mercy College BSHS vám dá obrovské příležitosti k prozkoumání dynamické oblasti zdravotní péče. Náš program Bachelor of Science ve zdravotnictví míře připravuje studenty na postgraduální studium ve zdravotních vědách. Naše 125-úvěr hodinový program Vás připravuje specializované úvod do zdravotnictví pole. K dispozici jsou tři skladby z čeho vybírat: Track One je určen pro začátečníky vysokoškoláků, kteří chtějí dokončit bakalářský titul v oblasti zdravotnictví vědách. Track Two je určen pro kandidáty, kteří již jsou držiteli spolupracovník míry vědy ve zdravotnictví a chtějí zlepšit svou kariéru tím, že rozšíří svou akademickou přípravu. Track Tři je určen pro studenty, kteří chtějí získat jak jejich bakalářské zdravotnických věd stupně a certifikaci v klinických laboratorních vědách z Mercy College. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Praktikum Zkušenosti Tento program nabídne jedinečnou příležitost ke stínu dvakrát v oblastech osobního zájmu ve druhém a třetím roce programu (tzv praktikum) podél bočních odborníky na Mercy Medical Center, Des Moines univerzity a dalších zdravotnických a vědeckých laboratoří v centrální Iowa, že odpovídaly vašim zájmům. Váš program židle a akademický poradce bude pomáhat při provádění těchto opatření. Zkušenosti praktika je navržen tak, aby studentské hands-on vhled do současné kariéru ve zdravotnických vědách. Job Outlook BSHS stupeň poskytuje solidní úvod do zdravotnictví poli a je považován za pre-med stupně. Dokončení zdravotnictví stupeň může poskytnout základ pro pokračování pokročilé zdravotnictví stupňů, nebo to může vést přímo do polohy entry-level v oblasti zdravotní péče nebo Bioscience. [-]

Bachelor Of Science V Ošetřovatelství (BSN)

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Tam jsou dvě cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Začátek podzim 2014, můžete se zapsat do naší Bachelor of Science v ošetřovatelství (BSN), program, který vás připraví v jak malý jako tři roky skládat zkoušku NCLEX-RN®. K dispozici je také naše původní program, cesta, která kombinuje Associate of Science v ošetřovatelství (ASN) s naším RN k BSN programu umožňující sestry pracovat a studovat, zatímco dokončení jejich bakalářský titul. Obě cesty vás připraví jako registrovaná zdravotní sestra do praxe v různých prostředích zdravotní péče. [+]

Tam jsou dvě cesty, jak se stát Registered Nurse pomocí Mercy College. Začátek podzim 2014, můžete se zapsat do naší Bachelor of Science v ošetřovatelství (BSN), program, který vás připraví v jak malý jako tři roky skládat zkoušku NCLEX-RN®. K dispozici je také naše původní program, cesta, která kombinuje Associate of Science v ošetřovatelství (ASN) s naším RN k BSN programu umožňující sestry pracovat a studovat, zatímco dokončení jejich bakalářský titul. Obě cesty vás připraví jako registrovaná zdravotní sestra do praxe v různých prostředích zdravotní péče. Nový program Mercy College je BSN je osm-semestrální studijní plán se dvěma semestry svobodných umění a vědy kurzů a šest semestrů ošetřovatelských kurzů. Studenti se seznámí ošetřování pomocí přístupu koncepční bázi, který klade důraz ošetřovatelskou obsah napříč životnosti a různých klinických podmínkách. Například, když se studenti učí o koncepci infekce, oni budou dělat tak tím, že studuje mechanismy, hodnocení a principů řízení infekce a jak se tyto zásady se uplatňují v různých populacích, nastavení typů infekčních chorob, a stádiích nemoci. Celoroční připravuje absolventy pro péči o pacienty a rodiny v nastavení akutní péče a komunity. Absolventi jsou připraveni převzít roli zahrnující vedení, vzdělávání, výzkum, a komunitní zdraví. Tím se zapsal do programu Mercy College BSN, budete se připojí ošetřovatelství fakulty a studenty po celé zemi snaží dosáhnout Institute of Medicine (IOM) je národní cíl dosažení 80% BSN-připravený ošetřovatelské pracovní síly do roku 2020. Nemocnice a zdravotní systémy v celé zemi uvědomují výhody poznamenali ve zprávě dramaticky rozšířit vzdělání entry-level zdravotních sester pro splnění budoucích problémů zdravotní péče. Mercy College BSN Výhody Dokončete svůj program BSN za pouhé 3 roky. Účast v pečovatelském programu vyvinutého pomocí přístupu k učení koncepční bázi, považován za "kvantový skok" v vzdělávat BSN sester. Přístup k ošetřovatelské fakultu s průměrem 23 let ošetřovatelské praxe. Můžete vybrat čtyři kojící vydává kurzy od sedmi tématům vytvořit jedinečný zážitek, který vyhovuje vašim zájmům. Kromě klinických zkušeností v prostředí akutní péče, budou zkušenosti komunitní zlepšit vaše pochopení poskytování zdravotní péče v komunitě. Tyto zkušenosti poskytují bezkonkurenční přístup k Native americkým rituálech léčení na rezervaci Pine Ridge (podzim a jaro) nebo objevování domorodé lékařské ošetření mayského a Latino populace v Yucatan (léto). Bachelor of Science v ošetřovatelství programu je akreditován Komisí pro vysokoškolské vzdělávání sester (CCNE) - jeden Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC, 20036, (202) 887-6791- a má souhlas Iowa rady Ošetřovatelství (Ibon) - 400 SW 8. Street, Suite B, Des Moines, IA 50309-4685, (515) 281-3255. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Program Vstupné Second BSN bude přijímat nové studenty na podzim pouze v průběhu akademického roku 2014-15. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Job Outlook Jakmile jste dokončili svůj program BSN a úspěšně dokončit zkoušku NCLEX-RN, budete zaměstnatelní na celostátní úrovni. Pracovních míst pro RNs se očekává, že poroste rychleji, než je průměr u všech profesí. Pro více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí jít do amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. [-]

Ošetřovatelství - RN Na BSN (on-line)

Online forma Kombinované 3 semestry September 2017 Spojené státy americké Des Moines

Staňte se lídrem v oblasti ošetřovatelství.</strong> Mercy 100% on-line RN k BSN programu vám nabízí vzdělávací mobilitu jako registrovaná zdravotní sestra. Nabízíme možnost využít svůj předchozí kojící vzdělání a profesní zkušenosti, jak vydělat pokročilé vedoucí roli. [+]

Staňte se lídrem v oblasti ošetřovatelství. Mercy 100% on-line RN k BSN programu vám nabízí vzdělávací mobilitu jako registrovaná zdravotní sestra. Nabízíme možnost využít svůj předchozí kojící vzdělání a profesní zkušenosti, jak vydělat pokročilé vedoucí roli. Jste-li licencovanou, registrovaná zdravotní sestra, která má diplom nebo ASN stupeň, můžete obdržet až 39 hodin úvěru k vašemu RN k BSN. Další svobodných umění a vědy kurzy mohou přenést. Tím se zapsal do Mercy College RN k BSN on-line program, budete mít mimo jiné pracují sestry usiluje o Institute of Medicine (IOM) je národní cíl dosáhnout 80% BSN-připravený ošetřovatelské pracovní síly do roku 2020. Kromě toho, absolventi jsou připraveni převzít roli zahrnující vedení, vzdělávání, výzkum, a komunitní zdraví. Vezměte prosím na vědomí: Státní a federální předpisy ovlivňují jak mohou instituce dodávat distanční vzdělávání stupňů, programy a kurzy pro studenty mimo Iowa. Mercy College věd zdraví mohou mít omezenou schopnost nabídnout on-line příležitostí pro studenty, kteří jsou fyzicky přítomni ve stavu mimo Iowa. Náš program Zasloužit si BSN za méně než 3 semestry. 100% z kurzu je on-line. 3 Program začíná za rok; Podzim, jaro a léto. Individualizované kurikulum plány. Celoroční může být dokončena na časové ose Vámi určený - v jedna-šestrok v závislosti na tom, co kurzy přenést do a vaše rodina závazků. Můžete zvolit tři speciální semináře ze sedmi témat, vytvořit program, který vyhovuje vašim zájmům. Curriculum zahrnuje jediný, komunitní vychovatelství, který zvýší vaše pochopení poskytování zdravotní péče v komunitě. Vaše zkušenosti zvýší vaše pochopení poskytování zdravotní péče v komunitě, včetně bezkonkurenční přístup k indiánské léčebné rituály na rezervaci Pine Ridge (podzim a jaro) nebo objevování domorodé lékařské ošetření mayského a Latino populace v Yucatan (léto). Bachelor of Science v ošetřovatelství programu (RN k BSN stopě) je akreditováno Komisí dne Collegiate vzdělávání sester (CCNE) - jeden Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC, 20036, (202) a má 887-6791- schválení Iowa rady ošetřovatelství (Ibon) - 400 SW 8. Street, Suite B, Des Moines, IA 50309-4685, (515) 281-3255. Jak se přihlásit Vysoká škola Vstupné First Prvním krokem v procesu přijímacího je aplikovat pomocí aplikace Mercy College. Brzy použití je podporováno. Studenti přijatí kolegiu mohou zapsat do Liberal Arts & Sciences (LAS), kurzy před přijetím jakékoliv akademického programu. Program Vstupné Second RN na BSN bude připustit nové studenty na podzim, na jaře av létě. Po College přijetí, budou studenti dostávat pokyny k vyplnění Acadmic aplikačního programu za účelem zahájení procesu. Poté, co byly splněny všechny požadavky, spis žalobkyně je považuje za kompletní a bude věnována programu židli za úplatu. Je povinností žadatele dokončit profesionální proces aplikační program. Program židle začne přezkoumávat dokončené soubory v termínu přijetí programu. Vstupné do tohoto odborného programu je omezený a konkurenceschopný. Výběr je založen na nejvíce kvalifikovaných uchazečů. Job Outlook Jakmile jste dokončili stupeň BSN, budete zaměstnatelní na celostátní úrovni. Pracovních míst pro RNs se očekává, že poroste rychleji, než je průměr u všech profesí a mnoho nových pracovních míst bude vyplývat. Pro více informací a statistiky o specifických rolích a pracovních příležitostí jít do amerického ministerstva úřadu práce tak Labor Statistics webových stránek. [-]