Mid Michigan College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

5

MMCC není jedna velikost pro všechny, ale je to místo, kde si studenti z každého proudu mohou získat něco cenného.

Získejte více v polovině od střední Michigan Community College na Vimeo.

Nejen proto, že naše třídy přecházejí na veřejné a soukromé univerzity po celé zemi. Nejen proto, že budete spojeni s akademickým poradcem, který s vámi bude pracovat na definování a mapování vašich zkušeností ve vašem čase v MMCC . Nejen proto, že budete oceněni jako osoba, která smysluplně přispívá k vašemu učení i vašim rovesníkům. Ale proto, že jste student ve středním věku znamená získat více ze svého vzdělání, více za váš dolar a více za vaši budoucnost. MMCC nabízí start, který poskytuje něco bohatého a jedinečného. Ať už hledáte peníze na své čtyřleté nebo pokročilé vzdělávací plány, navrátíte se na vysokou školu jako netradiční student nebo chcete do jedné nebo dvou let nastoupit do kariéry. , technické nebo pracovní programy, jsme přesvědčeni, že získáte více v polovině. 6

Studijní programy

V MMCC se zaměřujeme na celoživotní přístup k učení. Chápeme, že každý student má individuální cíle, a proto musí každý student cestovat cestou, která konkrétně splní tento cíl.

Různé skladby pro různé cíle:

MMCC nabízí čtyři typy výcvikových a programových tratí a ve většině těchto tratí si studenti mohou vybrat z krátkodobých možností výcviku, dvouletých spolupracovníků nebo transfer stupňů, které se bezproblémově zapojí do čtyřletých programů na jiných vysokých školách a univerzitách . To znamená, že bez ohledu na to, zda jste praktický, praktický žák nebo komfortnější jednání s teoriemi a koncepty, ať už se chcete připojit k pracovní síle během jednoho až dvou let, nebo zda chcete pokračovat bakalář nebo mimo, MMCC má něco, co pro vás bude pracovat. A výjimečné hodnoty.

Místa

Mount Pleasant

Mid Michigan Community College

Adresa, 1. řádek
2600 S Summerton Rd, Mt Pleasant, MI 48858 United States
Mount Pleasant, Michigan, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 (989) 773-6622