Přečtěte si oficiální popis

O společnosti LCCC

Společnost Lorain County Community College byla založena v roce 1963 a pomáhá místním lidem získat školení a vzdělání, které potřebují, aby mohli žít svůj nejlepší život více než 50 let.

Ať už je vaším cílem přidružený titul, další vzdělávání pracovníků nebo pokročilý titul, máme program, který vyhoví vašim potřebám.

Společnost LCCC je hrdá na to, že slouží jako základní kámen pro okres Lorain. Vysoká škola poskytuje studentům příležitost dokončit:

  • Bakalářský titul
  • Přidružené tituly
  • Krátkodobé certifikáty
  • Školení pracovní síly

Prostřednictvím univerzitního partnerství LCCC můžete získat bakalářský nebo magisterský titul ze 14 univerzit a vysokých škol v Ohiu. Jsme také první komunitní vysokou školou v Ohiu, která nabízí vlastní bakalářský titul.

LCCC udržuje výuku na nízké úrovni - v současné době je to druhá nejnižší škola v Ohiu - takže můžete absolvovat dovednosti, které potřebujete pro zaměstnání - a ne hodně dluhů.

V důsledku našeho trvalého závazku vůči našim studentům byla LCCC jmenována Americkou asociací komunitních vysokých škol (AACC) jako nejlepší komunitní vysoká škola v zemi za vynikající výsledky studentů.120187_120139_InternationalStudents.jpg

Vysoko vydělávající absolventi

Když ukončíte vysokoškolské vzdělání, vaše vzdělání LCCC vás zavede do pozice pro některé z nejvyšších výdělků absolventů komunitních vysokých škol ve státě Ohio a mezi 50 nejlepších v zemi. V roce 2016 byla vysoká škola na druhém místě v Ohiu a 41. na celostátní úrovni pro nejlépe placené absolventy komunitních vysokých škol podle Payscale Human Capital. Payscale je společnost poskytující informace o platech, výhodách a náhradách, která shromažďuje údaje o celoživotních výdělcích pro stovky stupňů a velké společnosti. LCCC také dosáhla nejvyššího ze všech Ohio komunitních vysokých škol v příjmech pro absolventy ve zprávě o přidané hodnotě za rok 2015 v rámci programu Metropolitan Policy Program v Brookings.

Lorain County Community College je součástí University of Ohio, jednoho z největších komplexních veřejných systémů vysokoškolského vzdělávání v zemi. Veřejné vysoké školy v Ohiu, univerzity a vzdělávací programy pro dospělé slouží téměř 600 000 studentům a nabízejí všechny možnosti od GED po Ph.D., zajišťující, že všichni Ohioané mají snadný přístup k vysoce kvalitnímu a cenově dostupnému vysokoškolskému vzdělávání. Pro více informací navštivte univerzitní systém v Ohiu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplomovaný specialista aplikovaných věd

Lorain County Community College

Doprovodný studijní program ošetřovatelství připravuje absolventy tak, aby fungovali jako registrované zdravotní sestry v nemocnicích, domovech s pečovatelskou službou a ... [+]

Spolupracovník aplikované vědy v ošetřovatelství

Doprovodný stupeň ošetřovatelský program připravuje absolventy, aby fungovali jako registrované zdravotní sestry v nemocnicích, domovech s pečovatelskou službou a dalších zdravotnických agenturách. Registrované zdravotní sestry podporují zdraví klientů prostřednictvím hygienické péče; výuka; hodnocení systémů těla; provádění ošetřovatelského procesu, včetně léčebných postupů nařízených lékařem; a rehabilitační péče. Po ukončení programu je absolvent oprávněn absolvovat zkoušku NCLEX za účelem získání licence jako registrovaná zdravotní sestra. Lorain County Community College má artikulační dohody s vysokými školami a univerzitami, včetně programů nabízených univerzitní partnerství Lorain County Community College .... [-]

Spojené státy americké Elyria
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
5 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Lorain County Community College

Adresa, 1. řádek
1005 North Abbe Road
44035 Elyria, Ohio, Spojené státy americké