Logan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od té doby 1935, Logan University Zůstala uzemněna Chiropraktické vzdělávání, Přičemž neustále obohacuje akademické možnosti s nabídkou titulů v roce 2009 zdravotnické vědy.

Logan University Absolventi využívají holistický přístup k zdraví a wellness, aby uspokojili poptávku po méně invazivních léčbách s nižšími náklady a komplexní péči a vedli integrovaný zdravotnický průmysl. Prostřednictvím inovativního akademického učebního plánu založeného na výsledcích, který zdůrazňuje důvěryhodnou péči, rozmanité možnosti klinického ponoření, vznikající technologie a osvědčené postupy, Absolventi Logan University jsou vyškoleni, sebevědomí a připraveni pro budoucnost. Na Logan, Naši studenti jsou vyučováni principy zdravotní péče zaměřené na pacienta. Naši studenti, fakulty a lékaři jsou vyzváni Zlepšit zdraví pacientů a současně zlepšit systém zdravotní péče pro všechny pacienty.

Když tuto vedoucí úlohu převezmeme, bude mít prospěch pacient. Jako lídr v oblasti integrované zdravotní péče zajistíme, aby pacienti dostávali důvěryhodnou a celoživotní péči. Obnovujeme funkci, zmírňujeme bolest, podporujeme zdraví a poskytujeme pacientům lepší kvalitu života. To je Logan rozdíl.

International Student Vstupné

Jsme připraveni vás přivítat do komunity Logan! Univerzita Logan je vysoce kvalitní akademická destinace, která vytváří špičkové odborníky na zdravotní péči z celého světa - to vše na jednom z nejkrásnějších areálů ve Spojených státech.

Naši vyhrazení mezinárodní koordinátoři přijímání

  • Pomozte s vaší aplikací a přechodem do Spojených států.
  • Vydejte svůj I-20 a pomozte při získání vašeho F-1 Student Visa
  • Představte vás studentským klubům, organizacím Logan University, stejně jako pulzujícímu městu Chesterfield a oblasti St. Louis.

Aplikuje se na Logan University jako mezinárodní student

Pokud žijete mimo Spojené státy nebo navštěvujete střední školu mimo Spojené státy, přihlašujete se do Logan University obvykle trvá tři kroky:

  • Vyplňte online aplikaci.
  • Pošlete přepisy všech vašich středních škol do Logan.
  • Předložte všechny své oficiální standardizované zkušební skóre.

Spojením kulturních rozdílů prostřednictvím chiropraxe

Osobní zkušenost s vysokoškolským vzděláním je často definována jejich akademickými zájmy, jak dobře vynikají v programu a jak úspěšně absolvují maturitu. Ale v Loganu, zkušenost s vysokoškolským vzděláním není definována pouze akademickými pracovníky, ale také podporou a povzbuzením, které studenti dostávají od těch, kteří je obklopují, rozšiřují svou světskou povahu a připravují je na budoucí úspěch ve všech oblastech života.

Ve společnosti Logan reprezentuje studentská populace více než 15 zemí, včetně Kanady, Brazílie, Portoriku a Venezuely. Vzhledem k rostoucí mezinárodní studentské populaci a trápení ze strany studentů z USA k účasti na zahraniční klinice, Logan zahájila Mezinárodní asociaci studentů (ISA), organizaci, která propaguje kulturní rozmanitost a povědomí v celém kampusu Logan a ve společenství.

"Poskytujeme platformu pro interakci mezi zahraničními studenty a studentským orgánem Logan, povzbuzujícím a podporujícím kooperativní vztahy mezi kulturními rozdíly", řekl Kemmy Klein Ritter, tříměsíční student z Brazílie a prezident ISA. "Naším cílem je prosazovat a sjednotit globální chiropraktické povolání prostřednictvím inspirace, integrity a vůdcovství." V souvislosti s Mezinárodním kongresem chiropraktických studentů (WCCS), mezinárodní spolupráce chiropraktických studentů, ISA představuje studentům příležitost k učení a spolupráci s Různorodé skupiny budoucích zdravotnických pracovníků z celého světa.

Kemmy uvedl, že skupina příležitostně přináší lékaře, aby řešily skutečné zkušenosti s praxí chiropraktiky v jiných oblastech světa. "Je to jiné mimo USA, a je důležité znát různé pravidla a předpisy pro chiropraktiku v různých zemích," řekla.

Ačkoli Kemmy v současné době pracuje ve svém třetím trimestru jako prezident asociace, její vize pro organizaci právě začíná. Doufá, že zapojí více studentů na celosvětové úrovni a bude se snažit o sjednocení povolání a vzájemnou podporu. "Spousta lidí sní o budoucnosti a my jsme budoucnost," řekl Kemmy. "Zapojení se nyní znamená, že máme příležitost začít v budoucnu." S podporou studentského orgánu Logana a mnoha členů fakulty Kemmy a její důstojníci spojili studenty z celého světa se třemi hlavními společnými zájmy: Jejich vášeň pro zdravotní péči, chiropraktiku a svět kolem nich. "Zkoumání životních zkušeností studentů a lékařů v oblasti chiropraktiky za klinikou Logan je velmi pokorným zážitkem a jedinečnou příležitostí k růstu jako budoucí DC".

Místa

Chesterfield

Adresa, 1. řádek
1851 Schoettler Rd.
MO 63017 Chesterfield, Missouri, Spojené státy americké