Logan University

Úvod

Read the Official Description

Od té doby 1935, Logan University Zůstala uzemněna Chiropraktické vzdělávání, Přičemž neustále obohacuje akademické možnosti s nabídkou titulů v roce 2009 zdravotnické vědy.

Logan University Absolventi využívají holistický přístup k zdraví a wellness, aby uspokojili poptávku po méně invazivních léčbách s nižšími náklady a komplexní péči a vedli integrovaný zdravotnický průmysl. Prostřednictvím inovativního akademického učebního plánu založeného na výsledcích, který zdůrazňuje důvěryhodnou péči, rozmanité možnosti klinického ponoření, vznikající technologie a osvědčené postupy, Absolventi Logan University jsou vyškoleni, sebevědomí a připraveni pro budoucnost. Na Logan, Naši studenti jsou vyučováni principy zdravotní péče zaměřené na pacienta. Naši studenti, fakulty a lékaři jsou vyzváni Zlepšit zdraví pacientů a současně zlepšit systém zdravotní péče pro všechny pacienty.

Když tuto vedoucí úlohu převezmeme, bude mít prospěch pacient. Jako lídr v oblasti integrované zdravotní péče zajistíme, aby pacienti dostávali důvěryhodnou a celoživotní péči. Obnovujeme funkci, zmírňujeme bolest, podporujeme zdraví a poskytujeme pacientům lepší kvalitu života. To je Logan rozdíl.

International Student Vstupné

Jsme připraveni vás přivítat do komunity Logan! Univerzita Logan je vysoce kvalitní akademická destinace, která vytváří špičkové odborníky na zdravotní péči z celého světa - to vše na jednom z nejkrásnějších areálů ve Spojených státech.

Naši vyhrazení mezinárodní koordinátoři přijímání

  • Pomozte s vaší aplikací a přechodem do Spojených států.
  • Vydejte svůj I-20 a pomozte při získání vašeho F-1 Student Visa
  • Představte vás studentským klubům, organizacím Logan University, stejně jako pulzujícímu městu Chesterfield a oblasti St. Louis.

Aplikuje se na Logan University jako mezinárodní student

Pokud žijete mimo Spojené státy nebo navštěvujete střední školu mimo Spojené státy, přihlašujete se do Logan University obvykle trvá tři kroky:

  • Vyplňte online aplikaci.
  • Pošlete přepisy všech vašich středních škol do Logan.
  • Předložte všechny své oficiální standardizované zkušební skóre.

Spojením kulturních rozdílů prostřednictvím chiropraxe

Osobní zkušenost s vysokoškolským vzděláním je často definována jejich akademickými zájmy, jak dobře vynikají v programu a jak úspěšně absolvují maturitu. Ale v Loganu, zkušenost s vysokoškolským vzděláním není definována pouze akademickými pracovníky, ale také podporou a povzbuzením, které studenti dostávají od těch, kteří je obklopují, rozšiřují svou světskou povahu a připravují je na budoucí úspěch ve všech oblastech života.

Ve společnosti Logan reprezentuje studentská populace více než 15 zemí, včetně Kanady, Brazílie, Portoriku a Venezuely. Vzhledem k rostoucí mezinárodní studentské populaci a trápení ze strany studentů z USA k účasti na zahraniční klinice, Logan zahájila Mezinárodní asociaci studentů (ISA), organizaci, která propaguje kulturní rozmanitost a povědomí v celém kampusu Logan a ve společenství.

"Poskytujeme platformu pro interakci mezi zahraničními studenty a studentským orgánem Logan, povzbuzujícím a podporujícím kooperativní vztahy mezi kulturními rozdíly", řekl Kemmy Klein Ritter, tříměsíční student z Brazílie a prezident ISA. "Naším cílem je prosazovat a sjednotit globální chiropraktické povolání prostřednictvím inspirace, integrity a vůdcovství." V souvislosti s Mezinárodním kongresem chiropraktických studentů (WCCS), mezinárodní spolupráce chiropraktických studentů, ISA představuje studentům příležitost k učení a spolupráci s Různorodé skupiny budoucích zdravotnických pracovníků z celého světa.

Kemmy uvedl, že skupina příležitostně přináší lékaře, aby řešily skutečné zkušenosti s praxí chiropraktiky v jiných oblastech světa. "Je to jiné mimo USA, a je důležité znát různé pravidla a předpisy pro chiropraktiku v různých zemích," řekla.

Ačkoli Kemmy v současné době pracuje ve svém třetím trimestru jako prezident asociace, její vize pro organizaci právě začíná. Doufá, že zapojí více studentů na celosvětové úrovni a bude se snažit o sjednocení povolání a vzájemnou podporu. "Spousta lidí sní o budoucnosti a my jsme budoucnost," řekl Kemmy. "Zapojení se nyní znamená, že máme příležitost začít v budoucnu." S podporou studentského orgánu Logana a mnoha členů fakulty Kemmy a její důstojníci spojili studenty z celého světa se třemi hlavními společnými zájmy: Jejich vášeň pro zdravotní péči, chiropraktiku a svět kolem nich. "Zkoumání životních zkušeností studentů a lékařů v oblasti chiropraktiky za klinikou Logan je velmi pokorným zážitkem a jedinečnou příležitostí k růstu jako budoucí DC".

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health BScs » Vidět Health MSc » Vidět Health PhDs » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

Bachelor of Science Degree in Life Science

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2019 Spojené státy americké Chesterfield

[+]

Kandidáti na bakalářské studium v ​​oboru biologie člověka museli získat alespoň 50% požadovaných hlavních kreditů v Loganu. [-]

MSc

On-line mistr vědy ve sportu vědy a rehabilitace

Online forma Denní studium Kombinované 2 - 5 let September 2019 Spojené státy americké Chesterfield + 1 více

Master of Science v oboru sportovní vědy a rehabilitace (MSR) je interdisciplinární, komplexní program postgraduálního studia navržený poskytnout jedinečnou přípravu na sportovní zranění a řízení výkonu. Studenti jsou připraveni didaktickými učebními příležitostmi k vyhodnocení, léčbě a rehabilitaci akutní a chronické bolesti, stejně jako muskuloskeletální patologie. [+]

Pokročilé školení je nezbytné pro profesionály, kteří plánují práci s atlety. Specializovaný pokročilý stupeň na magisterském stupni učiní praktikující oddělený od svých vrstevníků. Tento program bude také připravovat absolventy pro příležitosti ve výzkumu a výuce.

Master of Science v oboru sportovní vědy a rehabilitace (MSR) je interdisciplinární, komplexní program postgraduálního studia navržený poskytnout jedinečnou přípravu na sportovní zranění a řízení výkonu. Studenti jsou připraveni didaktickými učebními příležitostmi k vyhodnocení, léčbě a rehabilitaci akutní a chronické bolesti, stejně jako muskuloskeletální patologie. Příjemce titulu MSR bude mít dovednosti nezbytné pro hodnocení, léčbu, rehabilitaci a řízení sportovních zranění.... [-]


On-line mistr vědy ve výživě a lidské výkonnosti

Online forma Denní studium Kombinované 2 - 5 let September 2019 Spojené státy americké Chesterfield + 1 více

S využitím studijního výzkumu a zdravých klinických aplikací se absolventi programu Master of Science in Nutrition and Human Performance naučí analyzovat stravu a zdravotní stav, posoudit nutriční nedostatky a potravinové alergie a nabídnout pacientům důkazy založené na výživě a doporučeních životního stylu. [+]

S využitím studijního výzkumu a zdravých klinických aplikací se absolventi programu Master of Science in Nutrition and Human Performance naučí analyzovat stravu a zdravotní stav, posoudit nutriční nedostatky a potravinové alergie a nabídnout pacientům důkazy založené na výživě a doporučeních životního stylu.

Logan zvyšuje znalosti studentů tím, že integruje základy nutriční biochemie, metabolismu, zdraví a wellness s výzkumnými metodami používanými ve výživě. Absolventi hledají kariéru v programech v oblasti veřejného zdraví, vzdělávání, výživě a zdravotní komunikaci, poradenství a výživě související podniky v soukromém a veřejném sektoru.... [-]


PhD

Doktor chiropraxe

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené státy americké Chesterfield

Logan University doktorka chiropraxe studijního plánu se snaží být důkazem-informoval a výsledný-založený s cílem vytvořit praxe-připraven Lékaři chiropraxe. Vzdělání Logan je založeno na akademickém učebním plánu, který je zakotven v logánské tradici a je inspirován současným výzkumem, technologií a osvědčenými postupy, které vychovávají zítřejší chiropraktik. [+]

Logan University doktorka chiropraxe studijního plánu se snaží být důkazem-informoval a výsledný-založený s cílem vytvořit praxe-připraven Lékaři chiropraxe. Vzdělání Logan je založeno na akademickém učebním plánu, který je zakotven v logánské tradici a je inspirován současným výzkumem, technologií a osvědčenými postupy, které vychovávají zítřejší chiropraktik.

Studenti jsou včas předkládáni k různým tématům a umožňují integraci kurzů do učebny praktickou klinickou praxí. Studenti Loganu tráví 40% svého času v prvním roce v praktických kurzech klinických dovedností. Nabízí studentům praktické zkušenosti brzy ve svém vzdělávání s širokou škálou možností klinického ponoření, absolventi Loganu jsou přesvědčeni a lépe připraveni.... [-]


On-line doktorát zdravotnictví profese vzdělání

Online forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené státy americké Chesterfield

Logan University doktorát ve zdravotnictví Profesionální vzdělávání (DHPE) se zaměřuje na rozvoj zdravotní péče prostřednictvím vzdělávacího procesu. Je navržen tak, aby poskytl zdravotnickým pracovníkům nástroje potřebné k tomu, aby byli úspěšní pedagogové ve své zvolené zdravotnické profesi. Tento on-line program poskytuje profesionálním pracujícím profesionálům flexibilitu k dokončení svého doktorského titulu a zachování stávajícího zaměstnání. [+]

Logan University doktorát ve zdravotnictví Profesionální vzdělávání (DHPE) se zaměřuje na rozvoj zdravotní péče prostřednictvím vzdělávacího procesu.

Je navržen tak, aby poskytl zdravotnickým pracovníkům nástroje potřebné k tomu, aby byli úspěšní pedagogové ve své zvolené zdravotnické profesi. Tento on-line program poskytuje profesionálním pracujícím profesionálům flexibilitu k dokončení svého doktorského titulu a zachování stávajícího zaměstnání.

Kurz je určen pro praktické znalosti a dovednosti v oblasti vývoje, návrhu a hodnocení kurikula, akademického vedení, vzdělávací techniky, statistiky a výzkumu. Absolventi programu se stávají zdravotními pedagogy, univerzitními fakulty nebo univerzitními správci.... [-]