Lurleen B Wallace Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Poselství prezidenta

Dr. Herbert HJ Riedel

Děkujeme Vám za Váš zájem o Lurleen B. Wallace Community College a vítejte na našich webových stránkách. Jsme jedním z 1195 komplexní komunitních škol ve Spojených státech, které vzdělávají 46% všech vysokoškolských studentů v zemi a ocenění 555.000 přidružených stupňů a 295.000 certifikátů každý rok. LBW je jedním z 26 členských vysokých škol College Systému Alabama Společenství, přední zdroj pro které poskytuje vysokoškolské vzdělávání a hospodářský rozvoj v našem státě.

LBW se vyznačuje vynikající, kompetentní, a starostlivý profesionální fakulty; příslušné studijní programy pro reálného světa; a vedení v komunitách, kde působíme pro zlepšení jejich kvality života prostřednictvím vzdělávacích a kulturních nabídek. Naši studenti těžit z vysokoškolské prostředí v blízkosti domova, četné studentských klubů a organizací, a speciální akce, jako je paní LBWCC průvody, svatých, modrý a bílý den, montážních programů, a speciální představení se konala v souvislosti s Covington Arts Rada. LBW účastní meziuniverzitní atletice v Národním Junior College atletická asociace (NJCAA) v Pánské a ženského basketbalu, baseballu a softballu.

Naše školní areály v Andalusii, Greenville, a Opp a naše Luverne Center poskytuje up-to-date a atraktivních budov s krásnou krajinu. Každý školní areál je vybaven moderní konferenční centrum, k dispozici pro vysoké školy a společenských akcí. Jak MacArthur a Andalusie areály mají Vycházka / fitness stezky, se druhý také nabízí dobře vybavené fitness centrum, osvětlené tenisové kurty, na Evans Barnes Golfové hřiště, a město Andalusii Dream Park.

Zvu vás prozkoumat mnoho příležitostí Lurleen B. Wallace Community College má nabídnout, a upřímně doufám, že se můžeme stát součástí vaší budoucnosti, stejně jako LBW je součástí budoucnosti mnoha našich vůdců komunity od roku 1965. Dnes více než kdy jindy, úspěch tohoto důležitého komunitní zdroje je zásadní pro budoucí růst a prosperitu našich komunit.

Místa

Andalusie

Adresa, 1. řádek
1000 Dannelly Boulevard,
P.O. Drawer 1418

AL 36420 Andalusie, Alabama, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy