Přečtěte si oficiální popis

Prostřednictvím Krieger School of Arts and Sciences nabízí Pokročilé akademické programy různé on-line vzdělávací příležitosti, které představují oba absolventské a postgraduální studijní programy, které zahrnují různé průmyslové obory s cílem poskytnout vzdělání Johns Hopkins na světové úrovni v částečném formátu.

 • Flexibilita - studenti online nechodí do fyzické třídy. Místo toho pracují uvnitř systému řízení kurzů, aby dokončili úkoly a spolupracovali s instruktory a spolužáky. K dispozici jsou termíny splatnosti, ale studenti se mohou přihlásit do systému řízení kurzů v jejich pohodlí.

 • Vynikající instruktoři - Všechny kurzy AAP jsou vyučovány vysoce kvalifikovanými instruktory, kteří jsou známí pro stipendium a praxi svých disciplín. Online kurzy umožňují společnosti AAP rozšířit kapacitu naší fakulty mimo oblast DC / Baltimore a nabízet studentům možnost pracovat s vynikajícími instruktory z celé země a světa.

 • Vysoká úroveň interakce - on-line studenti komunikují se svými instruktory a spolužáky prostřednictvím diskuzních panelů, skupinových úkolů a příležitostně živé online akce. Studenti často říkají, že on-line prostředí jim dovoluje učit se co nejvíce od svých spolužáků stejně jako učitelé a úkoly.


Oblasti studia

Posláním pokročilých akademických programů Johns Hopkins University je nabídnout vysoce kvalitní postgraduální kurzy, certifikáty a studijní programy obsahující směs teorie a praxe, které slouží současným a dlouhodobým potřebám současných dospělých studentů. Cílem společnosti AAP je vytvářet nové a inovativní studijní programy, stipendia, certifikáty a akademické a společenské akce, které poskytují našim studentům strukturu a příležitosti, které potřebují k osobnímu a odbornému rozvoji.

 • Biotechnologie
 • Vláda
 • Bezpečnostní
 • Technika
 • Věda
 • Svobodná umění
 • Muzejní studia
 • Věda o životním prostředí
 • Ekonomika
 • Sdělení


JHU AAP Obecné požadavky na přijetí

Požadavky na přijetí se liší podle programu, o který žádáte. Podrobnější informace o vašem programu, který vás zajímá, nás prosím kontaktujte nebo si přečtěte příslušnou stránku programu. Celostátní přístupová kritéria však zahrnují následující:

 • Bakalářský titul z regionálně akreditované vysoké školy nebo univerzity v USA (nebo aktuální zápis do posledního semestru vysokoškolského studia). AAP's Post-Masters certifikáty také vyžadují dokončení magisterského titulu nebo ekvivalentu.
 • Žadatelé, kteří obdrželi bakalářské studium v ​​zemi mimo Spojené státy, jsou povinni poskytnout hodnocení pověření o kurzech a skóre TOEFL nebo IELTS, pokud angličtina není jejich prvním jazykem.
 • Minimální GPA 3,0 na stupnici 4.0. (Splnění minimálních požadavků GPA nezaručuje přijetí.)
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkins postgraduální absolvent certifikátu v sekvenční analýze a genomics byl navržen pro vědce, kteří již mají rozsáhlé zakládání v biochémii, molekulární biologi ... [+]

Johns Hopkins postgraduální absolvent certifikátu v sekvenční analýze a genomics byl navržen pro vědce, kteří již mají rozsáhlé zakládání v biochémii, molekulární biologii a buněčné biologii, ale potřebují bioinformatiku dovednosti k designu experimentů a analyzovat data.

Program zavádí studenty do základů bioinformatiky prostřednictvím základních bioinformatických kurzů a pak studenti absolvují kurzy vyšší úrovně, které jsou potřebné pro pochopení a provádění sekvenční a genomické analýzy.

Revoluce v sekvenční technologii vyústila v obrovské množství dat, které vyžadují skladování a analýzu. Analýza údajů o nukleových kyselinách a proteinech vyžaduje speciální nástroje bioinformatiky a porozumění genomice. Rozvíjející se sekvenční technologie a doprovodné nástroje bioinformatiky budou rozvíjet personalizovanou medicínu, farmakogenomiku a molekulární diagnostiku. Výsledkem toho je, že rozvoj těchto nástrojů otevře nové možnosti výzkumu na mnoha frontách spolu s přílivem pracovních příležitostí v této oblasti.... [-]

Spojené státy americké Washington
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkins 'Advanced Academic Programs (AAP), post-bakalaureate Health Science Intensive, je 12měsíční, 40-kreditový program určený pro studenty, kteří mají zájem o po ... [+]

Johns Hopkins 'Advanced Academic Programs (AAP), post-bakalaureate Health Science Intensive, je 12měsíční, 40-kreditový program určený pro studenty, kteří mají zájem o posílení jejich akademické kvalifikace a vědeckých znalostí pro lékařskou fakultu. Budete absolvovat cenné MS v oboru biotechnologie spolu s řešením problémů, vedení a AAMC klíčových kompetencí, které moderní lékaři potřebují. Rovněž obdržíte individuální přípravu MCAT a radu, která vám pomůže vyvinout individuální strategii pro úspěšnou aplikaci lékařské fakulty.

Program zahrnuje následující 4-kreditové základní kurzy, které rozvíjejí pokročilé vědecké a mezilidské dovednosti nejvýznamnější pro lékařskou profesi:... [-]

Spojené státy americké Washington
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Online Master of Science v individualizované genomice a zdraví v Johns Hopkins Pokročilé akademické programy budou vybavit studenty s teoretickými znalostmi a multi-disci ... [+]

Online Master of Science v individualizované genomice a zdraví u pokročilých akademických programů Johns Hopkins poskytne studentům teoretické znalosti a multidisciplinární dovednosti, které splní požadavky akademického, výzkumného a průmyslového sektoru této vznikající oblasti. Tento program s 10 kurzy nabízí komplexní učební plán, který zahrnuje bioinformatiku, biologii, regulační vědu, politiku a etiku.

Studenti si mohou vybrat z pěti koncentrací:

Laboratorní diagnostikaGenomikaRegulační vědaPolitikaVšeobecné

Požadavky na přijetí

4-letý bakalářský titul z regionálně akreditované vysoké školy nebo univerzity v oboru vědy o živé přírodě nebo strojírenství s následujícími předpoklady:Organic Chemistry nebo 410.302 Bio-Organic ChemistryBiochemistry nebo 410.601 BiochemistryPokročilá buněčná biologie I nebo 410 603 Advanced Cell Biology IMolecular Biology nebo 410,602 Molecular BiologyBiostatistika nebo 410.645 biostatistikaŽadatelé, kteří absolvovali bakalářské studium v ​​zemi mimo Spojené státy, jsou povinni poskytnout hodnocení pověření a kurzy TOEFL, pokud angličtina není jejich prvním jazykemMinimální průměrný bodový bod 3,0 na stupnici 4.0Dokončená aplikaceProhlášení o účeluŽivotopisOficiální přepisy... [-]
Spojené státy americké Washington
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 5 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině