Henry Ford College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

wrjg

Henry Ford College (HFC) je veřejná vysoká škola dvouletá nachází ve městě Dearborn, Michigan. Vysoká škola, Se sídlem v 1938Je akreditován North Central sdružení vysokých škol a škol a Michigan Komise o College akreditaci. Škola byla původně jmenoval fordson Junior College, kdy byl otevřen v roce 1938. Později přijala akademie název Dearborn Junior College v roce 1946. To se stalo Henry Ford Community College v roce 1952, pojmenoval podle Henryho Forda Trade School která byla uzavřena a její majetek byl převeden na Dearborn veřejné školy rada pro vzdělávání. V květnu 2014, vysoká škola byla přejmenována Henry Ford College.

HFC je věnována přípravě studentů na rychle se měnícím světě a na pracovišti tím, že nabízí více než 120 spolupracovník stupeň, kariéru a převod univerzitních programů. Navíc, vysoká škola nabízí bakalářský titul v oboru vědy v Culinary a pohostinství studia, stejně jako 3 + 1 programy s partnerskými univerzitami. HFC Také se specializuje na přizpůsobený pracovní síly pro rozvoj vzdělávání pro podnikání a průmysl. The College je akreditován vysokého učení komise. Od svého založení v roce 1938, HFC je vstupní branou pro tisíce studentů, kteří hledají cenově dostupné a vysoce kvalitní post-středoškolské vzdělání.

HFC Nabízí kurzy na dvou areálech nacházejících se v Dearborn. HFC‚S Main Campus se nachází na jihozápadním rohu Ford Road a Evergreen, severně od kampusu University of Michigan-Dearborn. Východní Campus je domovem HFC‚S Michigan technické Education Center (M-TEC) a ošetřovatelská budova state-of-the-art. East Campus se nachází na Schaefer Road kousek na sever od Rotunda.

Místa

Detroit

Adresa, 1. řádek
5101 Evergreen Rd. Dearborn
MI 48128 Detroit, Michigan, Spojené státy americké