Emerson College

Úvod

Read the Official Description

O společnosti Emerson

Emerson College je mezinárodně uznávanou institucí vysokoškolského vzdělání, která se věnuje komunikaci a umění.

Prostřednictvím různých programů nabízených v flexibilních formátech vám Emersonovo kreativní učební prostředí umožňuje přeměnit vaši vášeň na profesionální výkon.

Energie spojená s tvůrčím životem v Bostonu a Los Angeles jsou naši studenti nezávislí mysli z různých prostředí, kteří rozvíjejí svůj osobní hlas a odborné znalosti v profesích, které výrazně utvářejí společnost a kulturu v 21. století.

Mise a vize

Emerson College nabízí vzdělávací programy, které připravují absolventy mužů a žen na převzetí zodpovědných a vedoucích pozic v oblasti komunikace a umění a navazují na stipendium a práci, která přináší inovace do těchto oborů.

Založena v roce 1880 jako malá regionální oratorická škola, Emerson se vyvinul v různorodou, koedukační a mnohostrannou instituci udělující diplomy se svobodným uměním spíše než konzervatoří. Naše poslání a zaměření zůstávají převážně stejné jako v roce 1880: zkoumat a posunout hranice komunikace, umění a kultury, a tím přispět k rozvoji společnosti.

Pozoruhodní absolventi

Mnozí z našich 37 000 absolventů zůstávají aktivními účastníky života Emerson. Ačkoli je soustředěna v Massachusetts, Kalifornii a New Yorku, mohou být Emersonians pracovat prakticky ve všech hlavních mediálních, zábavních nebo uměleckých podnicích v celé zemi.

Campuses

Emerson College je hlavní areál se nachází v centru Bostonu, Massachusetts, u brány divadelní čtvrti města a v těsné blízkosti kulturních center, médií a veřejné dopravy. Vysoká škola má také zařízení v Los Angeles. Prozkoumejte a dozvíte se více o každé z těchto lokalit kliknutím na níže uvedené odkazy nebo virtuální prohlídku našeho kampusu v Bostonu.

VYHRAJTE VIRTUÁLNÍ CESTOVANÍ

 • Bostonský areál

  Emersonův epicentrum se nachází na křižovatkách ulic Boylston a Tremont na jihovýchodním konci města Boston Common. Zlatá kupole State Massachusetts House je vidět z mnoha výhod na areálu a metro zastavuje u našich předních dveří.

  ZJIŠTĚTE, ABY BOSTON

 • Emerson Los Angeles (ELA)

  Nachází se v samém srdci Hollywoodu, ELA je oceněné zařízení, které hostí až 217 studentů a obsahuje učebny, kanceláře, hlediště, promítací místnost, audio a video laboratoře, studovny o výkonu a zkoušce a další.

  PROJEVTE ELA

Absolventi studijního vzdělávání

Účtování bude odrážet všechny náklady účtované studentskému účtu. Zahrnují výuku, stravu a poplatky uvedené v níže uvedeném nákladovém grafu a různé poplatky, jako jsou poplatky za dopravu a finanční poplatky.

Nabít


 • Deska Plán jídelníčku TBD TBD TBD Poplatky Zdravotní pojištění
  Poplatek za absolventa studentských služeb (plný úvazek)
  Poplatek za absolventa studentských služeb (částečný úvazek)
  Mezinárodní student (pouze noví studenti)
  Pozdní registrace
  Akademický kurz 2,694 dolarů
  312 dolarů
  116 dolarů
  155 dolarů
  50 dolarů
  pestrý
  312 dolarů
  116 dolarů
  $ 155

  50 dolarů
  pestrý -
  624 dolarů
  232 dolarů


 • pestrý


  * Bude rozhodnuto později.
  ** Hodnoceno pouze pro nové studenty vstupující na jarní semestr./>

  Informace o výdajích studentů naleznete zde .

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Health MSc » Vidět Online Certifikáty » Vidět Online MA » Vidět Certifikáty » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MS v komunikačních poruchách (on-campus)

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené státy americké Boston

On-campus Master of Science v komunikačních poruchách program je určen pro studenty, kteří mají zájem o certifikaci a licensure v oblasti řeči-jazyk patologie. Získáte přípravy ve třídách a praktické přípravě aplikací zaměřených na rodinné, vývojové, kognitivní, psychosociální, behaviorální a lékařské modely na hodnocení a léčbu širokého spektra komunikačních poruch a rozdílů. [+]

Připravte se na Vaši kariéru v poruchách komunikace

Oddělení komunikačních věd a poruch nabízí studijní program, který poskytuje studentům dovednosti připravené k získání kariéry a praktické zkušenosti potřebné k okamžitému ovlivnění života lidí.

Program Master of Science v komunikačních poruchách je určen pro studenty, kteří mají zájem o certifikaci a licencování v oblasti patologie jazyka řeči. Získáte přípravy ve třídách a praktické přípravě aplikací zaměřených na rodinné, vývojové, kognitivní, psychosociální, behaviorální a lékařské modely na hodnocení a léčbu širokého spektra komunikačních poruch a rozdílů.... [-]


Contact

Emerson College

Adresa, 1. řádek 120 Boylston Street
Boston, Massachusetts, Spojené státy americké
Website http://www.emerson.edu/graduate-programs