Drew University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Absolvent a teologická studia na Drew University .

Nachází se jen 50 minut jízdy vlakem od hlavního města powerhouse v New Yorku, Drew je krásný, zalesněný kampus v Madisonu, New Jersey je domovem Caspersen School of Graduate Studies a Drew Theological School.

Ať už jsou to učitelé, básníci, lékaři, ministři, učenci, komunitní vůdci, aktivisté nebo celoživotní studenti, absolventi Drewových profesních a akademických postgraduálních programů mají humanistický, kreativní a etický způsob myšlení a práce.

Najděte si svého mentora mezi dokonalou fakultou. Studium v lese. Otestujte, co se učíte v jednom z nejživějších a kulturně nejrůznějších regionů na východním pobřeží. Staňte se součástí specializované globální komunity, která vás chce připravit na to, aby se změnilo ve vašem vlastním životě a ve světě.

Caspersen škola postgraduálních studií

116824_BC_043013_Stock_Exc_142.jpg

Drew Caspersen School of Graduate Studies nabízí širokou škálu výrazných a flexibilních pokročilých studijních programů navržených tak, aby splňovaly potřeby téměř jakéhokoliv nabitého programu.

Všechny programy jsou založeny na Drewově proslulém závazku k mentorství na fakultě-studentech, příležitostech pro mimoškolní zážitkové učení a umožnění robustní intelektuální komunitě.

Humanitní obory, které kultivují hluboký závazek kritické reflexe a analýzy, tvoří základ a obohacují všechny naše postgraduální programy. Zvládnutí těchto základních dovedností zajišťuje pozoruhodnou všestrannost a vynalézavost, která odlišuje naše absolventy. Přestože mnoho zítřejších kariér ještě nebylo představeno, s postgraduálním vzděláním Drew na humanitních oborech budete připraveni na cokoli!

Drew teologická škola

Jsme hrdí na tradici Wesleyan / metodista odvážných nápadů, které ovlivňují životy lidí pro dobro, jsme vyškoleni zakořeněné, inovativní a odvážné vůdce po dobu 150 let. Nezáleží na tom, který z našich pětistupňových programů se věnujete, vzdělávání Drew Theological School zahrnuje interdisciplinární kurzy, které vyžadují nepřekonatelné myšlení, učňovské vzdělávání, které řeší otázky a způsoby učení v reálném světě, které podporují adaptabilitu a inovace.

116827_MAR.jpg

Poslání teologické školy a univerzity

Teologická škola Drewovy Drew University zakořeněná v metodistické tradici inovativních a odvážných výkladů křesťanské teologie a duchovních praktik, umožňuje tvůrčí myšlenky a odvážné kroky k prosazování spravedlnosti, míru a lásky k Bohu, bližnímu a zemi.

Poslání Teologické školy se připojuje k práci univerzity, aby nabídla různorodé komunitě žáků náročné a individualizované vzdělávání, které je utvářeno hluboce zakořeněnou kulturou mentorství, promyšleným angažováním se ve světě za jeho kampusem a vytrvalým závazkem k celoživotnímu pěstování. celou osobu. Díky svému výraznému důrazu na vzájemnost znalostí, zkušeností a služeb Drew připravuje své studenty, aby se rozvíjeli jak osobně, tak profesionálně, protože přispívají k dobrému světu tím, že reagují na naléhavé výzvy naší doby s důsledným, nezávislým a imaginativním myšlením.

116826_LD_121217_CASP_HistoryCulture_Shetler_0493.jpg

Místa

Madison

Adresa, 1. řádek
36 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium