Dignity Health Global Education in collaboration with American University in Washington

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Dignity Health Global Education (DHGE) je přední společnost zabývající se vývojem zdravotnických pracovníků. S cílem poskytovat přizpůsobené vzdělávací příležitosti a zkušenosti zaměřené na studenty vyvíjíme online programy a řešení pro rozvoj pracovní síly s průmyslem pro toto odvětví. Tohoto cíle dosahujeme prostřednictvím partnerství s špičkovými akademickými institucemi a špičkovými odborníky.

We were on a medical mission for spine surgery in Monterrey, México. Our team took care of more than 60 patients all over Mexico with a group of volunteers including doctors, nurses, admin team, and more…

Náš přístup k výuce a učení

 • Navrženo pro dopad: Globální vzdělávání v důstojnosti zdraví (DHGE) si klade za cíl vytvářet relevantní vzdělávací zkušenosti, které ovlivňují pozitivní změnu v životě našich studentů a mají dopad na jejich organizace.
 • Využijte to nejlepší z technologie a vědy o učení: Poskytujeme nejpokročilejší cloudové studijní zkušenosti v oboru, které vám pomohou rychle a efektivně získat nové znalosti, dovednosti a schopnosti.
 • Vyrobeno s lidmi, pro lidi: Naše řešení učení jsou zaměřena na člověka, stejně jako zdravotní péče je zaměřena na člověka. Chceme poskytovat výukový obsah způsobem, který je krásný a milovaný našimi studenty.
 • Vážíme si vašeho času: Víme, že při práci ve zdravotnictví jste stejně zaneprázdněni, jak to jde. Proto chceme zajistit, aby každá minuta strávená učení se s námi byla účinným využitím vašeho času.

Naše zkušenosti s učením

V našich programech budete mít přístup k:

 • Strukturované učení: Nabízíme strukturované Pathways vytvořené pro zaneprázdněné studenty, což vám umožní okamžitě se dostat do úkolu.
 • Poutavý a interaktivní obsah: Náš výukový obsah zahrnuje odborně vytvořený poutavý video a interaktivní obsah, aby bylo zajištěno, že nikdy nebudete mít pasivní zážitek z učení a budete vždy aktivně zapojeni.
 • Přístupné učení: Mezi schůzkami, během dojíždění, během přestávky - k vašemu učení lze kdykoli přistupovat z jakéhokoli zařízení.
 • Real-world projects: Spolupracujeme se zdravotnickými pracovníky na návrhu praktických výukových aktivit založených na projektech zaměřených na aktuální projekty a výzvy na pracovišti. Náš přístup vám umožní vzít to, co se naučíte, a okamžitě ovlivnit vaši práci, organizaci a pacienty.
 • Odborné vedení: U nás učení samostatně online neznamená, že se učíte sami. Naše kurzy usnadňují odborníci ve zdravotnickém průmyslu - včetně prezidentů, CNO a dalších vedoucích pracovníků na nejvyšší úrovni - sdílení osobních příběhů, poznatků a znalostí.
 • Společné učení: S využitím našich studijních zkušeností se zapojíte do online sociálních interakcí, které vám poskytnou příležitosti k výměně nápadů, získání zpětné vazby a síti. Dokonce jsme to trochu přehráli, aby bylo zábavné a poutavé!
 • Přátelské povzbuzení: Chápeme, že jste zaneprázdněni a život se stává. V případě potřeby vám dáme přátelské štětce, abychom vás dostali zpět na trať.
 • Digitální pověření: Poskytujeme vám digitální odznaky a certifikáty vydané od špičkových uznávaných institucí, které lze hrdě sdílet na LinkedIn a dalších sociálních platformách. Zaměstnavatelé je mohou okamžitě ověřit, což vám umožní sebevědomě předvést své dovednosti.
 • Pozoruhodný zákaznický servis: Jsme tu, abychom vám pomohli vytěžit maximum z vašich studijních zkušeností s námi.

Místa

Washington

Adresa, 1. řádek
4400 Massachusetts Ave NW
20016 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Toronto

Adresa, 1. řádek
Exchange Tower 130 King St. W Suite 1904
M5X 2A2 Toronto, Ontario, Kanada