Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Columbia Video Network má již vede na poli on-line vzdělávání od jeho založení v roce 1986, což umožňuje tisíce profesionály a vzdáleně umístěné studentů těžit z distančního vzdělávání, a usilovat o jejich tituly bez jakýchkoli požadavků pobytem na akademické půdě v New York. Fu Nadace Škola inženýrství a aplikovaných věd (SEAS) nabízí výuku široce založenou v rámci hlavní výzkumné univerzity, a je ideální pro vzdělávat zítřejší inženýrství vůdce a podporovat technickou gramotnost. Naše inženýrské a aplikované vědy programy, které patří mezi národ je nejstarší a nejvlivnějších, objetí nových technologií a interdisciplinárních možností.

Naším cílem je umožnit našim studentům, aby se stal vůdci technologie budoucnosti. K tomto konci, jsme se podporovat vysokou kvalitu výuky a podílet se na výzkumu na světové úrovni s cílem podporovat preeminence na špici. Vítáme vás k nám na této vzrušující cestu do budoucnosti.

Existuje mnoho postgraduální akademické příležitostí vám k dispozici on-line z Columbia Video Network. CVN studenti těžit z vlastních rukou spojené s malými vysokých škol, stejně jako z rozsáhlých akademických zdroji, které jako hlavní výzkumné instituce. Jako Columbia student, budete mít přístup k světově proslulý profesorů, kteří jsou vůdci a inovátoři ve svých oborech.

Postgraduální on-line inženýrství studenti Columbia nabízí širokou škálu studijních programů na výběr, včetně operačního výzkumu, metod ve financích, Industrial & Systems Engineering, biomedicínského inženýrství, chemické inženýrství, Aplikovaná matematika, Aplikovaná fyzika, informatika, elektrotechnika, strojírenství, stavebnictví, stavitelství a Správa Systémy, Materials Science.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Columbia Video Network,
500 W. 120th Street,
540 Mudd, MC 4719

NY 10027 New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium