Clinical Research Fastrack

Úvod

Read the Official Description

Klinický výzkum Fastrack

Klinický výzkum Fastrack nabízí školení, stáže a podporu s pomocnou pracovní poměrou, která vám umožní nastartovat kariéru lidí, kteří mají zájem pracovat v oblasti klinického výzkumu. Odvětví klinického výzkumu je silné přes 100 miliard dolarů a společnost Clinical Research Fastrack pomáhá poskytovat kvalifikovaným pracovníkům vstupní úrovně, které splní vysokou poptávku po těchto pozicích. Klinický výzkum Jedinečné, intenzivní, krátké školení v oblasti bootových táborů společnosti Fastrack připravují naši studenty, aby uspěli v dynamickém výzkumném sektoru, kde mají významnou příležitost pro osobní a profesní růst.

Co je to Clinical Research?

Klinický výzkum je studie zásahu na lidských subjektech, včetně studií FDA o lécích, studií o zdravotnických přístrojích a dalších typech výzkumu na člověku. Jedná se o proces určení, zda nová terapie, lék, zdravotnické prostředky nebo intervence budou pro člověka bezpečné a účinné. Předtím, než lékař může předepsat léčbu, musí být testován a schválen FDA pro bezpečnost a účinnost. Koordinátor klinického výzkumu je jedinec, který pomáhá organizovat a organizovat proces v nemocnici, v kanceláři lékaře nebo samostatném "místě klinického výzkumu". Koordinátor klinického výzkumu provádí studii podle pokynů a předpisů a řídí se vědeckými protokoly. Klinické studie na pacientech jsou zásadní pro to, abychom nám pomohli nalézt nové záchranné léky a nové léčebné postupy, které zlepšují lidské zdraví.

Industry

Klinický výzkum je oblast, ve které se vědecký objev setkává se zdravotní péčí.

Odvětví klinického výzkumu je prosperujícím odvětvím, které poskytuje služby průmyslu farmaceutického výzkumu, akademickému a vládnímu výzkumu, výzkumu zdravotnických prostředků, biotechnologii a dalším oblastem, které testují nové terapie u lidí. Nedávný pokrok v této oblasti vedl k nedostatku kvalifikovaných osob k vyplnění mnoha otevřených pozic v celé zemi.

Pozice a průměrné platy v klinickém výzkumu

Klinický výzkum Fastrack připravuje naše studenty na práci v kariérech jako:

 • Koordinátoři klinického výzkumu provádějí klinické studie v ordinacích lékařů, nemocnicích, akademických institucích a výzkumných střediscích. Rozmezí plateb se pohybuje mezi 45.000 až 80.000 dolarů ročně v závislosti na poloze a zkušenostech)
 • Klinický výzkum spojuje audity klinických studií s cílem zajistit, že protokol je splněn a že jsou dodržovány dobré klinické postupy. Tato pozice zahrnovala cestování, spolupráci s organizacemi výzkumných smluv (CRO) a manažerskými dovednostmi. (Průměrné platy ve výši 75 000 USD po dvou letech nebo 95 000 USD - 110 000 USD pro Senior CRA)
 • V oblasti klinického výzkumu jsou rovněž k dispozici odborníci z oblasti regulace, správci dat, partneři v oblasti rozvoje podnikání a další pozice.

Proč klinický výzkum Fastrack?

 • Rychlost: Program klinického výzkumu Fastrack může být dokončen za pouhé čtyři týdny ve srovnání s magisterským studijním programem ve veřejném zdraví, který trvá 1-2 roky! Můžete být připraveni pracovat a vydělávat peníze v odměňující se kariéře mnohem rychleji. Tento výcvikový tábor zrychluje příležitost vstoupit do tohoto oboru a začít svou kariéru.
 • Dopad: Klinický výzkum je naplňující kariéru, kdy profesionálové pracují přímo s pacienty, kteří testují léčbu, která potenciálně zlepší zdraví a dlouhověkost stovek tisíc životů.
 • Příjmy: Odvětví klinického výzkumu se rozšiřuje neuvěřitelně. Mnoho lidí se do této oblasti pohybuje kvůli atraktivní platbě jak pro koordinátory klinického výzkumu, tak pro spolupracovníky klinického výzkumu. Možnosti placení a pokroku v klinických výzkumných pozicích často překračují příležitosti v mnoha dalších oblastech zdravotní péče.
 • Plán práce: V roce 2016 magazín Forbes Magazine hodnotil jako první # vysokou flexibilní práci. Hodiny, požadavky a rovnováha mezi pracovním a soukromým životem v klinických výzkumných pozicích je činí velmi atraktivní.

Proč klinický výzkum Fastrack

Klinický výzkum Program 4-týdenního tréninku a stáže společnosti Fastrack připravuje kandidáty na vstup do odvětví a představí je vedoucím pracovníkům v oboru:

 • Krátká struktura 8-ti denní třídy - Učební plán na úrovni magisterů, který vyučují odborní instruktoři, kteří v současné době pracují a excelují v oboru klinického výzkumu. Naši instruktoři jsou CRC, CRA, dozoroví pracovníci, regulační specialisté, vedoucí pracovníci a vlastníci klinických výzkumných organizací.
 • Blended Online Learning - integrované online školení spojené s výukou ve třídě. Model výcviku Bootcamp nabízí 228 hodin tréninku během pouhých čtyř nebo pěti týdnů, což poskytuje komplexní a intenzivní učení.
 • Komplexní kurikulum - pokrývající kritické výzkumné kompetence, které je třeba vzít v úvahu pro pozici v klinickém výzkumu. Naše osnovy byly vyvinuty, přezkoumány a prozkoumány špičkovými výzkumnými pracovníky po celé zemi a poskytují základní základy potřebné pro zahájení v tomto oboru.
 • Hand - on Clinical Externship - na místních výzkumných institucích a sítích klinických studií. Během dvou týdnů se učíte, pozorujete a účastníte se zkoušek, abyste zvýšili své vzdělání ve třídě.
 • Individuální poradenství v oblasti kariéry, strategie a pomoc - Všichni studenti se setkají s 10 až 14 odborníky z oboru, včetně vedoucího výzkumného pracovníka v oboru a vedoucích pracovníků v oboru, kteří jsou schopni pracovat v síti a dosahují manažerů a klíčových rozhodovacích pracovníků.

Naši absolventi mají velmi vysokou míru zaměstnanosti v průmyslu. Po několika krátkých týdnech tréninku budete připraveni vstoupit do oblasti klinického výzkumu a využít úžasných kariérních příležitostí v tomto prosperujícím oboru.

Každý, kdo hledá vzrušující kariéru v oblasti veřejného zdraví, by měl zvážit přístup do klinického výzkumu. Klinický výzkum je obohacující pole a průmysl je na vzestupu. Pro více informací navštivte naše webové stránky http://clinicalresearchfastrack.com nebo vyplňte formulář na této stránce.

Umístění

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Health Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Course in Clinical Research: A Lucrative and Exciting Career Path in Biomedical Sciences

Campus forma Denní studium 4 týdnů September 2018 Spojené státy americké Scottsdale

[+]

Industry

Klinický výzkum Fastrack připravuje naše studenty na práci v kariérech jako:

[-]

Klinický výzkum jako alternativa k bakalářskému ošetřovatelství

Online & Campus forma Denní studium 1 měsíc November 2018 Spojené státy americké Scottsdale

Klinický výzkum Fastrack nabízí 1měsíční program, který poskytuje jednotlivcům, kteří mají zájem o ošetřovatelství, lékařství a zdravotní vědy, potřebné nástroje, zkušenosti a kontakty pro práci v prosperujícím oboru klinického výzkumu. [+]

Klinický výzkum Fastrack nabízí 1měsíční program, který poskytuje jednotlivcům, kteří mají zájem o ošetřovatelství, lékařství a zdravotní vědy, potřebné nástroje, zkušenosti a kontakty pro práci v prosperujícím oboru klinického výzkumu.

Klinický výzkum je úsek zdravotní péče, který zahrnuje řízení klinických studií o lécích, zdravotnických prostředcích a jiných terapiích, které určují jejich bezpečnost a účinnost. Toto pole zahrnuje mnoho dovedností získaných z ošetřovatelských zkušeností. Mnoho zdravotních sester, včetně absolventů našeho klinického výzkumu Fastrack Program, se věnuje kariéře v klinickém výzkumu, aby získali více a pracovali v odměňujících kariérách zdravotní péče bez vysoké míry vyhoření, která existuje u sester.... [-]


Klinický výzkum jako alternativa k magisterskému oboru psychologie

Online & Campus forma Denní studium 4 týdnů September 2018 Spojené státy americké Scottsdale

Klinický výzkum je procesem provozování klinických studií FDA k určení bezpečnosti a účinnosti léku, zdravotnického prostředku, diagnostické nebo jiné terapie. [+]

Co je to Clinical Research?

[-]

Klinický výzkum jako alternativa k magisterskému ve veřejném zdraví

Online & Campus forma Denní studium 1 měsíc November 2018 Spojené státy americké Scottsdale

Klinický výzkum Fastrack nabízí výcvikový program výcvikového tábora, který školí profesionály zajímající se o veřejné zdraví, medicínu a zdravotní vědy, aby pracovali v prosperujícím oboru klinického výzkumu. [+]

Klinický výzkum Fastrack nabízí výcvikový program výcvikového tábora, který školí profesionály zajímající se o veřejné zdraví, medicínu a zdravotní vědy, aby pracovali v prosperujícím oboru klinického výzkumu.

Co je klinický výzkum a jak to porovnává s veřejným zdravím?

Zatímco se veřejné zdraví soustřeďuje na prevenci onemocnění a zdravotních systémů, klinický výzkum je oblast na špici vědy a techniky, která testuje nové terapie, přístroje a léky k léčbě onemocnění a zlepšování kvality života pacientů. Veřejné zdraví často využívá klinické výzkumné studie k informování o své praxi a zaměstnává některé techniky klinického výzkumu ve svém průzkumném výzkumu a výzkumu pozorování, aby odpověděl na otázky. Klinický výzkum je procesem provozování klinických studií FDA k určení bezpečnosti a účinnosti léku, zdravotnického prostředku, diagnostické nebo jiné terapie.... [-]


Klinický výzkum jako alternativa k magisterské vědě v oblasti zdraví

Online & Campus forma Denní studium 1 měsíc November 2018 Spojené státy americké Scottsdale

Klinický výzkum Fastrack nabízí intenzivní čtyřtýdenní vzdělávací program pro bootovací kroužky, který školí odborníky, kteří mají zájem o zdravotní vědy, pracovat v prosperujícím oboru klinického výzkumu. Náš zrychlený program umožňuje odborníkům rychle se dostat do terénu, aniž by museli strávit 1-2 roky v magisterském programu. Tento program také poskytuje studentům úvodní a síťové příležitosti k tomu, aby se dostali do této exkluzivní specializované oblasti zdravotnictví. Klinický výzkum Fastrack Program je navržen tak, aby pomohl jednotlivcům vstoupit do tohoto rostoucího průmyslu, připravený k práci, aby mohli využít obrovského počtu dostupných kariérních příležitostí. Studenti, kteří mají zázemí a zájem o zdravotní vědy, jsou kandidáty na klinický výzkum. [+]

Klinický výzkum je prosperujícím úsekem zdravotní péče, kde je poptávka po vyškolených osobách vysoká a nedostatek kvalifikovaných klinických výzkumných koordinátorů a spolupracovníků zvyšuje platy a zvyšuje příležitosti v této obohacující oblasti.

Klinický výzkum Fastrack nabízí intenzivní čtyřtýdenní vzdělávací program pro bootovací kroužky, který školí odborníky, kteří mají zájem o zdravotní vědy, pracovat v prosperujícím oboru klinického výzkumu. Náš zrychlený program umožňuje odborníkům rychle se dostat do terénu, aniž by museli strávit 1-2 roky v magisterském programu. Tento program také poskytuje studentům úvodní a síťové příležitosti k tomu, aby se dostali do této exkluzivní specializované oblasti zdravotnictví. Klinický výzkum Fastrack Program je navržen tak, aby pomohl jednotlivcům vstoupit do tohoto rostoucího průmyslu, připravený k práci, aby mohli využít obrovského počtu dostupných kariérních příležitostí. Studenti, kteří mají zázemí a zájem o zdravotní vědy, jsou kandidáty na klinický výzkum.... [-]


Klinický výzkum jako lukrativní a vzrušující alternativa ke magisterské péči ve zdravotnictví

Online & Campus forma Denní studium 4 týdnů September 2018 Spojené státy americké Scottsdale

[+]

Industry

[-]