Citrus College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Oslava přes 90 let služby, Citrus College se nachází v Glendora v podhůří pohoří San Gabriel, asi dvacet-pětmil severovýchodně od metropolitní Los Angeles. Vysoká škola má vyznamenání za bytí nejstarší komunita vysoká škola v Los Angeles County a pátý nejstarší ve státě.

Citrus vysoká škola byla založena v roce 1915 pod vedením Dr. Floyd S. Hayden, Který pomohl přinést hnutí Community College v Kalifornii. Od 1915-1961, vysoká škola byla provozována Citrus Union High School District.

V červenci 1961, College District Citrus Společenství byla vytvořena, aby zahrnoval Azusa a Glendora jednotný školní čtvrti. V roce 1967, okres rozšířen o Claremont, Duarte a Monrovia školní čtvrti.

V současné době, Citrus College sídlí v 104-akr kampusu. Vysoká škola je v současné době zažívá velký zařízení, expanzní projekt, který změní vzhled areálu. Vysoká škola se zapsal 27 studentů v roce 1915 a v současné době škola nabízí více než 11.000 studentů.

Třídy jsou nabízeny na 16-týdenní kalendář (podzimní a jarní semestr), Stejně jako v různých netradičních možností plánování - šestitýdenní zimní intersession, večery, pozdní začátek a brzký konec, letní sezení, a volitelné formáty třídy, jako je například distančního vzdělávání pro on-line kurzů a distančního vzdělávání integrovaných třídách.

Poslání

Citrus College poskytuje vysoce kvalitní výuku, který dává studentům konkurovat v globálním měřítku a přispívat k hospodářskému růstu dnešní společnosti.

Naším cílem je podporovat různorodé vzdělávací společenské a kulturní vzdělávací prostředí, které podporuje úspěch studentů v snaze o akademické kvality, ekonomických příležitostí a osobní úspěch.

Akreditace

Citrus College je akreditována Západní sdružení škol a vysokých škol (WASC), Jeho mnoho profesionálních členství zahrnují Americká asociace Společenství škol (OPUS) a Community College League of California (CCLC).

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
1000 West Foothill Boulevard
Glendora

91740 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium