Přečtěte si oficiální popis

Mise The Frances Payne Bolton střední zdravotnická škola na Case Western Reserve University poskytuje vedení v inovativním výzkumu, vzdělání a praxe na podporu zdraví a snížení zátěže nemoci. Věnováno interdisciplinární bádání jsme se zavázali ke snaze o dokonalost ve službě pro lokální i globální komunity.

Vidění Naší vizí je vytvořit a rozvíjet vzdělávací prostředí, které staví na naší tradice vědeckého bádání a závazek k nejvyšší standardy excelence ve výzkumu, vzdělávání a praxe ve světovém společenství, a pokračovat v naší bohatou historii inovací a globálních příspěvků.

V popředí ošetřovatelství inovace a vedení Frances Payne Bolton střední zdravotnická škola na Case Western Reserve University získal pověst inovátora v oblasti ošetřovatelské vzdělávání, výzkumu a vedení.

Užívání experimentální přístup ke vzdělávání byl jednou z klíčových podmínek Congresswoman Frances Payne Boltona 1923 dar ve výši $ 500.000 vybavit školní vůbec největší v té době pro univerzitní střední zdravotnická škola. Bolton řekl, že i když tam může být žádná záruka, že zvláštní úsilí by uspět, škola by měla být "zdarma po celou dobu v budoucnosti, aby se zapojily do jiných experimentů, aby spolupracovaly s nemocnicemi v tomto úsilí." Tento duch inovační spolupráce zůstala jedním z charakteristických znaků Frances Payne Bolton School of Nursing.

Nyní, pod vedením děkana Mary E. Kerr, School of Nursing umístí sebe zvýšit její dopad na ošetřovatelského vzdělávání, výzkumu a interdisciplinární vědy a praxe po celém světě.

Změna prožívá vedení, výzkumu a vzdělávání Frances Payne Bolton School of Nursing (FPB) Case Western Reserve University je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti vzdělávání sester a výzkumu.

Domovem mnoha prvenství FPB je domovem pro národ je první:

Praxe doktorát v ošetřovatelství akutní péče zdravotní sestra praktického programu pokročilá praxe letu ošetřovatelské programu Gerontological ošetřovatelské programu BSN perioperační požadavek BSN s informatikou ve všech čtyřech letech

vedoucí výzkumu Spolupráce mezi fakulty, studenty, klinických agentur a obcích podporuje inovativní, založené na výsledcích výzkumu a pokroku ve znalostech. Oblasti výzkumu a vzdělávání patří Příznak vědu, V rodinu / komunitní péče, stárnutí v průběhu celého života, samosprávy zdraví a nemoci a Neuroscience.

Místo, location, location Case Western Reserve se nachází ve městě University Circle, 550 akrů kulturního a vědeckého Mecca na východním okraji Clevelandu v Ohiu. Naši studenti mají snadný přístup k organizacím premier zdravotní péče, včetně:

Univerzitní nemocnice Případ Medical Center: Mezi národní vedoucí fakultních nemocnicích, které tvoří největší biomedicínský výzkum centrum v Ohiu a je jedním z top 20 v této zemi Cleveland Clinic: Druhý největší praxe lékařské skupinou na světě a největší nemocnici v Ohiu; jeden z 10 amerických nemocnic označené jako "The Best of the Best" US News & World Report Louis Stokes Cleveland VA Medical Center: Uznání za více programů klinické excelence než kterákoli jiná VA Medical Center ve Spojených státech MetroHealth Medical Center: Regionální postoupení nemocnice, která je jedním z pouhých 19 Level 1 traumatologických center s oddělení popálenin a rehabilitačním zařízení specializující se na poranění míchy

Drtivá klinické zkušenosti pro studenty BSN Bachelor of Science v ošetřovatelství (BSN), studenti začínají své clinicals jejich třetí týden na akademické půdě a hodiny téměř dvojnásobek národního průměru klinických hodin během svého působení na střední zdravotnická škola.

Inovativní studijní programy Ať už jste vysokoškolák se zájmem o zdravotní péči, ostřílený profesionál kojící připraven k povýšení, nebo někdo, kteří chtějí přejít na novou kariéru, FPB má akademický program, který vám pomůže splnit své vzdělávací a profesní cíle.

BSN (Bachelor of Science v ošetřovatelství) Graduate Entry Nursing (Master of Nursing - MN) MSN (Master of Science v ošetřovatelství) Post-master Certifikáty DNP (lékař ošetřovatelské praxe) PhD (doktor filozofie v ošetřovatelství) Další vzdělávání Různorodá komunita vědců

Frances Payne Bolton střední zdravotnická škola a Case Western Reserve University věří v kultuře inkluze, který bude podporovat vztahy a interakce mezi lidmi různého původu, posiluje lidskou důstojnost, aktivně snižuje předsudkům a diskriminaci, a zlepšuje kvalitu života pro každého v naší komunitě. Studenti všech prostředí se doporučuje, aby žádosti o povolení, a hostující vědci a fakulty z celého světa jsou trvalé složky našeho životního prostředí.

globálního zdraví Jsme doma k Pan American Health Organization / Světovou zdravotnickou organizací spolupracujících centra výzkumu a praxe v domácí ošetřovatelské péči a nabídnout našim studentům řadu příležitostí ke studiu či provádějí klinické či servisních projektů v zahraničí.

learning Service Naši studenti se účastní v počtu požadovaných občanské angažovanosti projektů, a to nejen rozšířit svůj pohled na svět a dovednosti sady, ale také zajistit dostupnou zdravotní péči a kritický zdravotní výchovu dětem a rodinám v Clevelandu, po celé zemi a po celém světě.

Kvalita a bezpečnost FPB je lídrem a inovátorem v přípravě budoucích zdravotních sester se znalostí, dovedností a postojů potřebných k neustálému zlepšování kvality a bezpečnosti systémů zdravotní péče.

Center excelence FPB center excelence nabízejí nepřeberné množství služeb a zkušeností, které slouží studentů, vědců, odvětví zdravotní péče a komunitě jako celku.

Pan American Health Organization / Světová zdravotnická organizace spolupracující centrum Sarah Cole se Hirsh Institute for Best Practices ošetřovatelské Na základě důkazů University Center na stárnutí a zdraví Self-Management Náskok díky výzkumu a překladu (smart) Center Plnému začlenění osob se zdravotním postižením v Research (Vyhledat) Lab Qcit Institute Dorothy Ebersbach Akademické centrum pro Flight ošetřovatelství

  • Financovaný Národním institutem pro ošetřovatelského výzkumu / National Institutes of Health

Fakulta chlapíci

Mnozí z našich členů fakulty jsou chlapíci American Academy of Nursing. Frances Payne Bolton střední zdravotnická škola je také hrdý na to, mít 15 obdařené profesury (a počítání) -více než jakýkoli jiný zdravotní školu v zemi.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Příklady pokročilých certifikací zahrnují: ACL pro dospělé gerontologie ošetřovatel akutní péče PALS pro pediatrické lékařské ošetřovatele pro akutní péči NRP pro ... [+]

Příklady pokročilých certifikací zahrnují:

ACL pro dospělé gerontologie ošetřovatel akutní péče PALS pro pediatrické lékařské ošetřovatele pro akutní péči NRP pro novorozenecké zdravotní sestra praktického lékaře a porodnictví CCRN pro anestezii Tento výčet není vyčerpávající a požadavky se mohou měnit. Obraťte se na programový ředitel pro váš dur pro Nejaktuálnější seznam požadovaných pokročilých certifikací. [-]
Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Ošetřovatelství Program Graduate Vstup je určen pro studenty, kteří jsou připraveni na kariéru v ošetřovatelství a získat Master of Nursing stupně. ... [+]

Novou kariéru v ošetřovatelství

Frances Payne Boltonová škola ošetřovatelství je absolvent vstupní ošetřovatelský program je vaše brána do vzrušující, náročné a naplňující oboru ošetřovatelství. The Graduate Vstup Ošetřovatelství Program je určen pro studenty, kteří jsou připraveni na kariéru v ošetřovatelství a získat Master of Nursing stupně. Tento absolvent titul připravuje studenty pro praxi jako pokročilý generalist registrovaná sestra a vést mezioborové přístupy, iniciativy založené na důkazech.

Master of Nursing míry také umožňuje vykonávat MSN, DNP, PhD, nebo DNP / titul PhD.

Graduate Vstupní Ošetřovatelství Program Highlights Frances Payne Bolton střední zdravotnická škola nabídla post-bakalaureát, absolventa vstup ošetřovatelské vzdělání od roku 1979 MN studenti mají více než 1000 hodin klinických zkušeností Naši studenti získat až 15 kreditů k většině MSN majorů Student mít příležitost vykonávat dobrovolnou činnost v CWRU Student Run Free Clinic dostávat mezioborové studijní zkušenosti Naši studenti pravidelně procházet nad republikovým průměrem o NCLEX, RN licensure zkoušku Výukové a vzdělávací strategie jsou zaměřeny na specifické potřeby učení jednotlivců vstupující ošetřovatelství na úrovni absolventa Jako součást Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton střední zdravotnická škola je jak výzkum náročné prostředí a lídr v oblasti klinické vzdělávání Nemáme válcování vstupné v průběhu akademického roku (září až květen). Žádosti jsou posuzovány, když jsou kompletní (viz níže). 1 dubna je uzávěrka pro předložení úplné žádosti, které mají být přezkoumána pro zápis do následujícího semestru podzim - tedy 1. dubna 2016 pro zápis na podzim 2016 semestru. Kompletní žádost obsahuje všechny položky na kontrolním seznamu pro podávání žádostí; to znamená, že formulář žádosti... [-]
Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
20 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

PhD

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

Program DNP vrcholí v úspěšném provedení vědeckého projektu. Učený Projekt je koncipován student ve spolupráci s tříčlenné komise, kterou schvaluje programový ředitel. Učený Projekt se musí zaměřit na problém týkající se zlepšení výsledků pacientů. Učený projekt může mít formu diplomové nebo rukopisu vhodné pro zveřejnění. Postupy a písemné výrobek musí být v souladu s předpisy FPB střední zdravotnická škola.

Obhajoba je otevřen pro fakulty a studenty; židle určuje, zda obrana je otevřená těm ven z univerzity. Výbor určuje přiměřenost ústní zkoušky a písemné produktu. Student přejde-li dva nebo více členů výboru souhlasí s tím, že student úspěšně reagoval na dotazy při obraně a písemný produkt setkal vědeckých standardů.... [-]

Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 5 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

S až 8 kreditů překrývajících se předmětech mezi programy (v závislosti na MSN major), vaše cesta k PhD může být zkrácena, jak si splnit svůj cíl magisterským titulem v specialita podle svého výběru.

Požadavky na přijetí PhD

Náležitosti žádosti jsou:

Žadatel musí být registrovaná sestra (nebo mezinárodní ekvivalent) a mají bakalářský titul v oboru ošetřovatelství (nebo ekvivalentní) nebo magisterský titul v oboru ošetřovatelství. Tři doporučení popisující profesionální ošetřovatelskou kompetence, úspěch v doktorském studijním programu, a potenciál pro výrobu významně přispívá k ošetřovatelství. Dvě z těchto doporučení by měla být od PhD připravené jedinců, nejlépe v ošetřovatelství. Dvou až třístránkové prohlášení o akademických a kariérních cílech a o tom, jak je výzkumný zájem žadatele v souladu s odbornými znalostmi fakulty. Písemné odpovědi na otázky obsažené v balíčku aplikací. Rozhovor s dvěma členy fakulty. To lze provést telefonicky. Oficiální skóre TOEFL ... [-]
Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Why FPB? Learn more at Frances Payne Bolton School of Nursing