CBT College - Miami

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pro studenty, kteří žijí mimo Spojené státy (USA), a chtějí získat titul z vysoké školy, která se nachází v jedné z nejdynamičtějších a kulturně rozmanité měst na světě, CBT College je ideální volbou pro vás.

CBT College je celostátně akreditované a mezinárodně uznávaný College v USA s pěti areály v celé oblasti Velkého Miami, nejvíce zalidněné město na Floridě. Každý z akademie kampusech jsou jen pár minut od slavné miamské šumivé bílé písečné pláže.

Navíc, CBT College nabízí mezinárodní studenty s vzděláním špičkové, stejně jako příležitost získat zkušenosti v kariéře, které jsou ve vysoké poptávce po celém světě.

CBT vysoká škola má celou škálu stupňů, které obstarávají zájmu nebo naplánovat spuštění libovolného jednotlivce. Vyberte, zda chcete dokončit svůj titul z naší School of Business, School of Technology, School of Allied zdraví, škola moderního umění nebo škola jazyků. Náš přístup k výuce uplatňovány a ruce na školení, připravit studenty, aby se stala dominantní postavy na globálním trhu.

CBT College nabízí naše studenty:

15: 1 student poměr učitelů. 5 umístění v centru Miami. Finanční pomoc (Pro ty, kteří mají nárok). Kariéra služby podporují v průběhu a po ukončení studia.

Historie CBT vysoké školy

Vysoká škola podnikání a technologie (CBT vysoká škola) byl založen v roce 1988 Fernando Llerena a Gladys Llerena. CBT College byla uznána v roce 2000, z větší Miami komory jako jeden z Top 100 hispánský podniky na Floridě. V roce 2002 CBT College začala nabízet přidružené studijní programy a změnil akreditaci na ACICS (Akreditační rada pro nezávislých škol a škol), za účelem výkonu vysokoškolských diplomů. CBT je pro-zisk, soukromé, dvou-leté kariéry College, která nabízí přidruženého studijní programy v oblasti obchodu, zdravotnictví, technologie a stavební vlnách jako předchozí non-studijních-programy. V roce 2005, CBT College otevřel dvě pobočky školní areály v Miami a Hialeah a v roce 2008, CBT otevřela pobočku v Cutler Bay. V roce 2010, CBT otevře pobočku West Kendall. CBT College je akreditována Radou pro akreditaci pro nezávislých škol a škol (ACICS) k udělení diplomu a akademické přidružených stupňů. CBT rovněž licencován podle Komise pro nezávislé vzdělávání (CIE) a certifikovány americkým ministerstvem školství. Navíc, CBT je pod regulaci floridského Celostátní systém číslování, který usnadňuje přenos kurzů mezi zúčastněnými institucemi. Osvědčení Jako 21 let svobodná matka, to bylo pro mě velmi těžké skloubit školu, práci a moje 2 roky starý syn. Naštěstí, CBT byla velká pomoc práci se mnou v tom, moji společníci titul v oboru Business Administration. Výhoda, která má učitelům pomoci mi pochopit každý předmět a flexibilní rozvrh, dal mi pomoc, kterou jsem vždycky potřeboval, aby byl zachován co teče. Šel jsem do třídy v noci a pracoval v průběhu dne a teď jsem konečně absolvoval tento měsíc! Všechny tvrdé práce a obětavosti byla plně stojí za všechny můj čas! Děkuji CBT College!

-Eliexa Leon, absolvent v inzerátu v oboru Business Administration (třída 2010) ____ Desde mi llegada este país decidí estudiar para tener una mejor calidad de vida para mí y mi Familie. Ingresé v CBT College para ser Técnico de Aire Acondicionado la cual Gracias a los Profesores on aprendido todo lo relacionado esta Industria y me siento preparado para empezar trabajar como Technické vybavení. También decidí incorporarme en las třídách de Inglés (ESL) para Přejít mi desarrollo academico. Me siento satisfecho con la preparación y dedicación de los Profesores y del colectivo de los Trabajadores de los CBT Cuál han Sido de Gran Nápověda en mi preparación Academica. Ahora, mi hijo y mi Sobrino ingresaron también CBT despues de mis resultados ver.

-Reinaldo Izquierdo, absolvent diplom v A / C Tech (španělsky Program) av současné době se zapsal do programu ESL. ____ Děkuji CBT za to, že mi dovednosti a znalosti, které jsem potřeboval, aby se stal certifikovaný zdravotnický Coder a Biller. CBT je pozoruhodný vysoká škola. Od okamžiku, kdy jsem přijel, byl jsem uvítán profesionální personál, který mi nabídl vedení a radu. Třídy jsou malé, takže jsme získat více osobní pozornosti, než vy ve většině vysokých škol. Profesoři jsem se setkal byli dobře informovaný a mimořádně přístupné oba na a mimo akademickou půdu. V průběhu této cesty, jsem se setkal s mnoha krásných osob, které výrazně obohatily můj život. Byl jsem schopen získává zaměstnání na velmi prominentní lékaři úřadu vzhledem k odborným znalostem a ruce na tréninku jsem dostal. Já, bezesporu doporučit CBT jako své škole volby.

-Maria Gomez, absolvent diplom v Lékařské Kódování a fakturace ____ Ahoj jmenuji se Gloria. Moje zkušenost v CBT College byla obohacující. I s mojí jazykovou bariérou ačkoli třídy byli instruováni v anglických instruktorů mi pomohli ve španělštině, který udělal můj studie úspěšné. V Zdravotnický asistent Samozřejmě, že jsem byl většinou dojem Anatomie a Phlebotomy z důvodu kvality učebny ruce na přístupu.

-Gloria Velasquez, AD v lékařské Pomoc ____ Začal jsem brát asistenčnímu programu lékařských a pak se rozhodl pokračovat ve své vzdělání a získat titul přidruženého podniku. Jako student na vysoké škole CBT otevřel mnoho příležitostí pro mě rozšířit svá studia, aby mě dál připravit se na technologickou budoucnost. Kromě získání skvělé vzdělání, nemusím chodit daleko, protože CBT vysoká škola se nachází přímo v mém okolí a nabízí vzdělávací program ve výši, ne-li lepší než hlavní koleje. Rozhodování o tom, vrátit se na vysokou školu byl nejtěžší, nastupování a udržet krok s všech činností bylo obohacující zkušenost. Nemůžu uvěřit, že jsem to neudělal dřív. Děkujeme všem profesorů a zaměstnanců pro všechny jejich tvrdou práci a pomoc, kterou poskytly.

-Roselynd Winfield, AD v lékařské Pomoc ____ Gracias a CBT llevo 2 años trabajando y progresando en mi Presente Empleo. Primero, já gradué de Aire Acondicionado y Refrigeracion (Asociado) teniendo en la cuenta calidad de la Escuela, los Profesores, y todo el osobní colectivo, Volvi nuevamente a la Escuela para estudiar mi Asociado en ELECTRICIDAD. De esta forma on conseguido expandir mis conocimientos en este rama. Mientras TENGA la oportunidad de estudiar y superarme, Siempre Pensare en CBT como la forma de salir adelante y progresar en este País.

-Manuel Silva, absolvent AD v A / C technologie & AD s elektřinou Technologie

Místa

Miami

CBT College of Business & Technology

Adresa, 1. řádek
Main Campus,
8700 W. Flagler St,
Suite 420

33174 Miami, Florida, Spojené státy americké