Boutique Universities Consortium

Úvod

Read the Official Description

Konsorcium Boutique univerzit pomáhá studentům dosáhnout hospodářského a sociálního pokroku prostřednictvím studenta-centric přístup ke vzdělání. Naše malé vysoké školy nám umožňují nabízet výjimečné, personalizované a flexibilní služby pro studenty, stejně jako kvalitní vzdělání za přijatelnou cenu.

Spojené státy americké University

On-Campus, online a míchal Volby

Dosažení úspěchu Prostřednictvím student-střed vzdělávání Regionálně akreditovaných Nachází se v San Diegu v Kalifornii Diverse studentský sbor

Spojené státy americké University se nachází v jihozápadním rohu Spojených států: krásný San Diego, Kalifornie. Krásné pláže San Diego a mezinárodní kultura přilákat návštěvníky z celého světa. San Diego je hodnocen jako jeden z nejžádanějších amerických měst podle počasí, rekreace, obchodu a kulturního vyžití.

Na regionálně akreditované Spojených států University, jsme hrdi na principům vzdělávání studenta-střed; vzdělávání, ve kterém celá univerzita komunita je věnována úspěchu každého a každý student. Demonstrujeme toto věnování prostřednictvím malých žáků ve třídě, které zajišťují žádný žák je po sobě zanechal, cenově dostupné školné sazby, které tvoří vzdělání přístupné lidem všech tříd a národností, a různorodý studentský sbor, který podporuje začlenění a porozumění ve třídě, společenství a svět.

University of Potomac

On-Campus, možnosti on-line, a míchal jsme dovede k vaší budoucnosti. Jsme Oslavte svůj úspěch.

Regionálně akreditovaných Místa ve Washingtonu DC a ve Vídni, Virginie Flexibilní pro studenty se všemi plány

University of Potomac nabízí živou multikulturní atmosféru. To se nachází v samém srdci hlavního města Spojených států, Washington, DC; také domov pro ředitelství mnoho předních organizací, neziskových organizací, mezinárodních organizací a zastupitelských úřadů z celého světa.

Studenti mohou navštěvovat kurzy University ve Washingtonu DC, Virginie, nebo on-line. University of Potomac má mnoho výhod pro studenty s rušný život. Bez ohledu na vaše požadavky plánování, Univerzita partnerů Potomac s každým studentem poskytovat nástroje a zdroje pro personalizované vzdělávací zkušenost, která odpovídá vašim potřebám.

London College of International Business Studies

Se nachází v srdci centrálního Londýna, Anglie Aplikace, zkušenosti a stáže k dispozici Mezinárodní kampus s globálními zkušenostmi

London College of International Business studií (LCIBS) je soukromá vysoká škola se nachází v srdci centrálního Londýna. LCIBS vytvořila prostředí, ve kterém student může získat jak praktické a analytické znalosti o jejich zvolené téma, stejně jako část bytí skutečně globální prostředí. Máme programy, které pokrývají podnikání, řízení zdravotnictví, účetnictví / finance, marketing, public relations a sportovní management. Co odlišuje LCIBS na rozdíl od jakéhokoli jiného HE koleji je, jak veřejná politika a etika podpořit všechny naše programy.

UBIS

On-Campus, online a míchal Volby

Mezinárodně akreditované Nachází se v samém srdci Ženevy, Švýcarsko - obchodní hlavní město světa Exkluzivní globální příležitosti

UBIS se nachází v samém srdci Ženevy, Švýcarsko, pravděpodobně jeden z nejvlivnějších měst světa. UBIS vám dává na výběr z fyzicky studovat v Geneva- vibrující, globální obchodní kapitál, nebo studovat on-line. UBIS univerzita nabízí bakalářské a magisterské tituly v oboru Business Administration a mezinárodních vztahů.

UBIS v současné době zapíše studentů z asi 40 různých zemí, a je aktivním partnerem více než 35 programů spolupráce v mnoha jiných zemích. Tyto dynamika vytvořit exkluzivní tituly a příležitosti jedinečně přizpůsobené k řešení požadavků podniků a organizací na globalizovaném kariéru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět MBA - OnlineStudies » Vidět Magistr » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět EMBA » Vidět MBA - MBAStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr Ve Zdravotních Vědách

Campus forma Denní studium 16 měsíců September 2018 Spojené státy americké San Diego USA Online Švýcarsko Švýcarsko Online District of Columbia Spojené království Londýn Ženeva + 7 více

Master of Science v věd zdraví - zdravotní péče specializace správy, připravuje odborníky pro základní funkce řízení a kritických aspektů amerického Healthcare system.Students bude rozvíjet znalosti a dovednosti v etického a právního rozhodování. [+]

Master of Science v lékařských věd se specializací Health Care Administration vás připraví: spravovat, rozvíjet a realizovat vzdělávací programy v oblasti zdraví; porozumět současné zdravotní problémy; a osvojit si dovednosti a znalosti potřebné k vedení ve výchově ke zdraví. Po promoci může fungovat jako správce zdravotní péče v různých prostředích, veřejných i soukromých. Master of Science v lékařských věd se specializací výchovy ke zdraví vás připraví: spravovat, rozvíjet a realizovat zdravotní vzdělávací programy; porozumět současné zdravotní problémy; a osvojit si dovednosti a znalosti potřebné k vedení ve výchově ke zdraví. Spojené státy americké University se nachází v krásné San Diego, Kalifornie. USU je world-class univerzity, nabízí jak on-line kurzy a on-kampusu učení. Existuje více než 35 nemocnic umístěné lokálně a mnoho příležitostí pro studenty, jak získat reálný svět zkušenosti nebo výzkum při studiu. Jsme demonstrovat naši oddanost našich studentů prostřednictvím malých žáků ve třídě, které zajišťují žádný student po sobě zanechal. Držíme cenově dostupné školné sazby, které zpřístupnit vzdělání. San Diego je doma k různorodý studentský sbor, který podporuje začlenění a porozumění ve třídě, komunita, a ve světě. US univerzita nabízí Homestay i mimo areál možnosti bydlení, které umožňují studentům žít jako opravdoví Kaliforňané. US University je jen pár minut od krásné pláže a má téměř dokonalé klima po celý rok. Získání si titul může být příjemné na univerzitě v USA.... [-]