Auburn University College of Veterinary Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

V průběhu své 126leté historie Auburn University College of Veterinary Medicine vyprodukovala více než 6 650 veterinářů a více než 500 specialistů a výzkumných pracovníků. Auburn je sedmá nejstarší vysoká škola veterinárního lékařství v Severní Americe a byla první v jihovýchodních Spojených státech. Absolventi žijí ve všech 50 státech a mnoha zemích.

Vysoká škola nedávno oslavila 125. ročník veterinární lékařské excelence, ocenila úspěchy našich absolventů, fakulty, studentů a zaměstnanců a při pohledu na příležitosti, kterým čelíme.

Auburn byl součástí prvního regionálního vzdělávacího programu v USA a nabízel veterinární vzdělávací programy sousedním státům, a proto jsou veterinární lékaři Auburn převládající na celém jihovýchodě. V roce 1949 pomohl Dr. Redding S. dohoda.

Posláním Auburn University College of Veterinary Medicine je připravovat jednotlivce na kariéru excelence ve veterinární medicíně, včetně soukromé a veřejné praxe, průmyslové medicíny, akademiků a výzkumu. Akademie poskytuje vzdělávací, výzkumné, osvětové a servisní programy, které jsou v nejlepším zájmu občanů státu Alabama, regionu, národa a světa.

Strategický plán akademie má tři hlavní cíle: (1) zvýšit úspěch studentů; (2) podporovat objev; a (3) praktikovat nejvyšší standardy veterinárního lékařství.

Auburn University College of Veterinary Medicine má bohatou historii úspěchu a věnuje se přípravě jednotlivců na kariéru excelence ve veterinární medicíně.

Místa

Auburn

Adresa, 1. řádek
Wire Road,1010
36849 Auburn, Alabama, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium