ATI College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S více než desetiletou zkušeností s výukou spojeneckých zdravotních programů je ATI College lídrem v oblasti všeobecné ultrazvukové a echokardiografické výchovy. Programové učební plány jsou komplexně navrženy tak, aby plně a kompletně připravovaly vás na vzrušující kariéru ve zdravotnictví.


ATI College připravuje studenty k dosažení svých budoucích cílů ve zvolené oblasti profesionální kariéry v souladu s následujícími cíli:

Zajistit vynikající akademickou a odbornou přípravu studentů na kariéru ve zvolené oblasti specializace.

 • Pomáhat při vývoji a udržování vysokých standardů úspěchu pro studenty.
 • Poskytnout nezbytnou podporu kritického myšlení, které je v profesionálním světě zásadní.
 • Aby pomohla studentovi dosáhnout těchto cílů, ATI vytvořila profesionální prostředí, které se skládá z:
  • Vysoká škola vysoká
  • Oddělení kariérních služeb, které se věnuje pomoci absolventům získat zaměstnání v oblasti své profese;
  • Učební plán věnovaný předmětům souvisejícím s kariérou, který kombinuje teoretické vzdělávání s praktickým výcvikem a umožňuje studentům získat znalosti a dovednosti v různých kariérových programech, které jsou na vysoké poptávce zaměstnavatelů.
  • Praktické školení o moderních zařízeních prováděných v profesionálním prostředí stimulovaném na pracovišti;
  • Cíle týkající se účasti, chování a oblečení, které mají napodobit většinu profesionálního přístupu, který připraví studenty na profesní úspěch na trhu práce.


ATI College je soukromá instituce schválená Úřadem pro soukromé postsekundární vzdělávání (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, Kalifornie, 95833) podle Kalifornského vzdělávacího kodexu, oddíl 94311.

Ačkoli byla instituce schválena k činnosti bývalého úřadu pro soukromé postsekundární a odborné vzdělávání, žádost instituce o opětovné schválení k činnosti nebyla úřadem přezkoumána podle této kapitoly.


Dějiny

ATI College je soukromý postsekundární systém odborných vysokých škol zaměřený na technologicky zaměřené programy. Hlavní kampus, který se nachází v Norwalk v Kalifornii, zahájil svou činnost v lednu 1998 a brzy otevřel ATI pobočky v Tustinu v Kalifornii v únoru 2004.

V srpnu 2008 se pobočka ATI přestěhovala do 1125 E. 17th Street Suite N251 v Santa Ana City, aby lépe vyhovovala rostoucí studentské populaci. Vysoká škola pokračuje v nabídce odrůd profesních programů zaměřených na kariéru dospělým studujícím v Los Angeles a Orange County.

V červnu 2013 byla pobočka ATI spojena s hlavní školou na 12440 Firestone Boulevard Suite 2001 ve městě Norwalk.


Mise

Posláním ATI je zlepšit životy lidí tím, že jim poskytne odbornou přípravu na pracovní dovednosti.

Studenti, kteří usilují o to, aby byli úspěšní jako profesionálové a instruktoři, kteří chtějí tyto studenty učit, vyžadují vzdělávací prostředí, které se řídí vysokými standardy výuky.

ATI College snaží tyto potřeby a výzvy reagovat tím, že vyučuje studenty, aby rozvíjeli vysokou úroveň znalostí ve své zvolené profesní kariéře, rozvíjeli dovednosti v oblasti analytického a kritického myšlení, pomohli porozumět významu sebeovládání, osvojili si sebevědomí, profesionální přístup a schopnost uspokojit očekávání zaměstnavatelů ve světě profesionality.

ATI je také akreditována národní akreditační agenturou - akreditační komisí kariérových škol a vysokých škol (ACCSC) od srpna 2002.


Zařízení

ATI hlavní areál se nachází na adrese 12440 Firestone Blvd. Suite 2001, Norwalk, Kalifornie. Pohodlně se nachází v blízkosti I-5, Norwalk kampus má snadný přístup k veřejné dopravě s zařízením vybavené laboratoře, univerzální učebny, studentské salonky a správní kanceláře, které jsou dobře osvětlené a klimatizované.

Počítačové laboratoře jsou vybaveny počítačem Pentium IV pro instruktory, sedí až 20 studentů v přednáškovém prostředí a každá studentská stanice je vybavena počítačovými jednotkami Pentium IV s přístupem na internet.

Přibližná celková rozměry čtverečních zařízení společnosti Norwalk činí 12 000. Imagingové laboratoře jsou vybaveny zdravotnickými potřebami, které podporují studentské zkušenosti s učením. Každá laboratoř v hlavním a větším areálu je vybavena 2-D, 3-D

Centrum školních knihoven / zdrojů je vybaveno aktuální sbírkou příruček, příruček a periodik, které jsou navrženy tak, aby podporovaly všechny nabídky kurzů.

Kromě toho je knihovna vybavena šesti počítačovými stanicemi pro soukromé školení, doučování a výzkum.

Knihovna nabízí počítačové služby všem studentům, zaměstnancům a fakultě vysoké školy. Hodiny knihovny jsou od pondělí do pátku od 8:00 do 22:00. Knihovna je uzavřena o víkendech a svátcích.


Akreditace

ACCSC

ATI College je akreditována akreditační komisí kariérových škol a vysokých škol (2101 Wilson Boulevard, Suite 302, Arlington, Virginia 22201).

BBPE

ATI College je schválena Úřadem pro soukromé postsekundární vzdělávání a vzdělávání (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, Kalifornie, 95833) podle Kalifornského vzdělávacího kódu, oddíl 94311.

SEVIS

ATI College je od roku 2003 oprávněna administrátorským cizineckým neimigrantským cizinci podle federálního práva (US Immigration and Customs Enforcement, Student and Exchange Visitor Program: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 12th Street, SW, Washington, DC 20598-5600) ATI College je schváleno k poskytování studentských víz I-20 mezinárodním studentům v souladu s mezinárodním programem studentů a studentů výměny.

ED

ATI College je schválena k účasti na programech studentské finanční pomoci, schválené podle hlavy IV zákona o vysokých školách z roku 1965 ministerstvem školství USA (400 Maryland Avenue, SW Washington, DC 20202-5140) od roku 2004.

VR

ATI College je způsobilá přijímat pomoc na školení od Ministerstva pro záležitosti veteránů a oddělení rehabilitace v Kalifornii.

Místa

Norwalk

Adresa, 1. řádek
Norwalk Campus
12440 Firestone Blvd. Suite 2001

90650 Norwalk, Kalifornie, Spojené státy americké

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
3460 Wilshire Blvd., Suite 550
90010 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké