The University of Warwick, School of Life Sciences

Úvod

Read the Official Description

The University of Warwick, School of Life Sciences

Warwick Life Sciences je mezinárodním centrem excelence s více než 80% našeho výzkumu hodnocena jako "světový nebo mezinárodně vynikající" při posuzování REF 2014 a 94% celkové spokojenosti studentů v roce 2016 National Student Survey (NSS).

Naším cílem je ve výborném výuky a výzkumu s dopadem.

V roce 2015 jsme byli BBSRC 5. ústav nejvyšší financován a máme 27 PhD studentships ročně od roku 2015-2019 prostřednictvím naší BBSRC doktorské studium partnerství ocenění.

Výzkum ocenění ve 2014/15 činily £ 23million. Tyto zahrnují:

BBSRC / EPSRC finanční prostředky pro stanovení syntetické biologie středisko Warwick Interdisciplinární (WISB) Finanční prostředky od nadace Billa a Melindy Gatesových a vyhledejte opomíjené tropické nemoci (vůbec největší ocenění pro modelování infekční choroby) přes 5million £ za účelem podpory výzkumu antimikrobiální rezistence přesahující 4million £ pro rostliny a rostlinné vědy

Náš výzkum spadá do čtyř témat: biomedicína, biotechnologie, životního prostředí Bioscience, rostlin a Crop Science. Tento výzkum dopadů v širokém spektru oblastí, zejména ve šlechtění rostlin a ochrany, biosenzory a brzy lékařských diagnóz, stárnutí, zdraví zvířat, Biosystems zemin, znečištění a genomiky v oblasti životního prostředí.

Naše zařízení podporovat víceoborové výzkumné programy napříč Warwick a s jinými univerzitami, výzkumnými ústavy a průmyslem na národní i mezinárodní úrovni.

Výzkum Náš výzkum je vzrušující, vysoce interdisciplinární Bioscience od molekulární přes buněčné do úrovně organismu, a zahrnuje bakterie, viry, houby, protists, zvířata a rostliny. Studium této rozmanitosti nám umožňuje určit společné zásady, které fungují v celé šíři živých systémů a vyšetřování řešení hlavních globálních výzev. Výzkum je podporován nejmodernějších výpočtových a experimentálních technologií. Vedeme mezinárodně uznávaných výzkumných center na Warwicku a přispět k univerzitních Global Research Priority pro interdisciplinární výzkum.

učení Warwick nabízí celou řadu populárních pregraduální a postgraduální stupňů odráží naše know-how napříč rozmanitosti života vědních oborů. Moderní výukové laboratoře a skvělé podpory vzdělávání a učení vám poskytne flexibilní a příslušných programů a možnost studovat po boku výzkumných pracovníků a akademických pracovníků světové úrovně. Nabízíme vám širokou škálu dovedností, které vás připraví na pestrou škálu kariéry.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BSc programy » Vidět MSc »