Writtle College

Úvod

Read the Official Description

Jako jedna z nejdéle zavedených odborných pozemních vysokých škol ve Velké Británii, nabízíme našim zahraničním studentům možnost studovat celou řadu vysoce kvalitních a inspirativní akademických programů s bakalářské, magisterské a výzkum stupňů.

Byla založena v roce 1893, Writtle College je ceněn a živil své mezinárodní vztahy a je držen ve vysokém ocenění souvisejících průmyslových odvětví po celém světě pro poskytování vysoce kvalifikovaných a dobře informovaný studenty na jejich vybrané sektory stejně jako bytí v čele výzkumu a poradenství. Naše rozsáhlé portfolio kurzů vám dává možnost studovat na další úrovně vzdělání nebo vyššího vzdělání, od nadací a vyznamenání stupňů až do výzkumných programů magisterských a doktorských.

Mezi podléhajících volby jsou koňovitých, Veterinární fyzioterapie, Animal Science, sport, zemědělství, konzervace, zahradnictví, profesionální floristika, Art & Design, a krajinářské architektury a zahradní design. Writtle výhody bezpečného a krásném prostředí kampusu a přesto se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti hlavního města Chelmsford a jen vlakem 35 minut jízdy od srdce britské hlavní město, Londýn.

Ubytování

Writtle College má na místě ubytování pro zhruba 400 studentů, což vytváří školní areál s živou, komunitní atmosféře. Mnozí studenti mají zájem bydlet na koleji, protože je snazší usadit se a všechna zařízení - například prádelny, restaurace a bar, sportovní centrum, knihovna a počítačových služeb - jsou na dosah ruky.

Požadavky na anglický jazyk

Pokud nemáte angličtinu jako první jazyk, budete zpravidla muset prokázat IELTS celkové skóre (nebo ekvivalent) následující: - 5,5 s minimálně 5,0 ve všech prvků pro další vzdělávání samozřejmě - 5,5 s minimálním 5,0 ve všech prvků pro určité míry Foundation, Osvědčení o vysokoškolském studiu nebo Higher Diploma - 6,0 s minimálně 5,5 ve všech prvků na míru - 6,5 s minimálně 5,5 ve všech prvků postgraduálního titulu Pokud máte nižší skóre, vám mohou být přijaty na předem zasedáními kurz anglického jazyka, což může vést ke vstupu do příslušného studijního programu.

English podpora je nabízen i zahraniční studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina. In-zasedáními kurzy angličtiny jsou zdarma a pomoc s dovednostmi, jako je přiřazení psaní a všeobecného anglického jazyka a kultury. Individuální podpora výukový program je k dispozici také podle potřeby.

Mimo EU (International) školného Pro 2016/17 vstupu poplatky pro studenty ze zemí mimo EU jsou následující:

Vysvědčení nebo diplom kurzy na úroveň 3: 9000 Kč ročně Bakalářský stupňů, Foundation stupňů a vyšší certifikáty: 10.700 Kč ročně Postgraduální učil a výzkumné stupně: € 11,500

UK / EU (Home) školného Pro 2016/17 vstupu poplatky za UK / EU (Home) studenti jsou následující:

Bakalářský stupňů, Foundation stupňů a vyšší certifikáty: 9000 Kč ročně * Postgraduální učil a výzkumné stupně: € 5500

  • 1500 £ Věc stipendium k dispozici pro následující kurzy:

BSc Hons Sport & Cvičení Foundation Výkonnost stupeň FdSc Cyklistika Performance Diplom vyššího vzdělání Sports & Exercise Performance

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy » Vidět MA » Vidět MSc - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Veterinární Fyzioterapie

Campus forma Kombinované August 2018 Spojené království Chelmsford

Program je určen na rozvoj dovedností studenta na podporu veterinárním lékařům při rehabilitaci různých druhů a zaměří zejména na koňských a psích pacientů. Zaměří se také na podporu koní a psí sportovce i během soutěže a zotavení. [+]

Profesionální zdravotnický průmysl pro veterinární fyzioterapeuty je velmi konkurenční místo; Proto je životně důležité, aby vyčnívat z davu při hledání zaměstnání. Kurz na Writtle Veterinární fyzioterapie umožňuje našim studentům získat kvalifikaci, která zvýší jejich profesní příležitosti, což jim všechny potřebné dovednosti a znalosti potřebné pro placenou kariéru v tomto odvětví.

Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí získat kvalifikaci zaměřenou na obnovu a rehabilitaci celé řady živočichů, včetně domácích zvířat a koní. Vysoce kvalifikovaní akademičtí pracovníci zde na Writtle, včetně zkušených lékařů Veterinární fyzioterapie, poskytuje nepřeberné množství znalostí, podpory a navádění na naší studentské komunity. Studenti mohou očekávat osobní přístup k učení s našimi akademickými pracovníky v prostředí, jehož cílem je umožnit jim vzkvétat. Studenti mají také neomezený přístup k celé řadě zdrojů a zařízení na akademické půdě, včetně rozsáhlého koní jednotky, psí zařízení a výzkumných laboratořích, které během svého času s námi. Writtle vysoká škola má výbornou pověst pro své stávající pregraduální koňské sporty terapie kurzu, který má jak akademické a profesní vstup a populární poptávky jsme nyní nabízet MSc Veterinary fyzioterapie.... [-]


Videos

Writtle College

Writtle College