The University of Warwick, School of Engineering

Úvod

Read the Official Description

Warwickův School of Engineering je jedním z předních jednotné stavebních škol ve Velké Británii. Náš integrovaný přístup k inženýrské vzdělání sdružuje klíčové odvětví strojírenství a čerpá z výzkumu silné stránky v základních technických disciplínách.

Proč Warwick?

School of Engineering je důsledně v první desítce všech tabulek britských ligových včetně Guardian University Guide 2016 a čtvrté místo v The Times a The Sunday Times Good University Guide 2015 pod 'General Engineering ".

Studovat

Warwick nabízí řadu zajímavých technických předmětů, které se otevírají svět příležitostí pro vás. Naše mezinárodní pověst pro vynikající výsledky v oblasti výuky a výzkumu znamená, že míra Warwick budou známy a respektovány po celém světě. Naše kurzy jsou akreditovány podle klíčových technických institucí ve Velké Británii, včetně IET, InstMC, IMechE, IStructE a ICE.

Výzkum

Škola inženýrství těží z jeho multidisciplinárního přístupu, s výzkumem pokrývající širokou škálu témat. Hlavními tématy energie, biomedicínského inženýrství a měst poskytují rámec pro úsilí v oblasti výzkumu, opírajících se o čtyři disciplíny potoků a čtrnácti výzkumných skupin. Škola zaměstnává některé z předních inženýrů ve svém oboru, kteří pravidelně publikují noviny v top žebříčku časopisech. V současné době existuje více než 150 studentů absolvujících postgraduální tituly za výzkum a 55 výzkumu post-doktorské personál.

Partnerství

School of Engineering má silnou pověst pro spolupráci s průmyslovými partnery prostřednictvím výzkumných i výukových aktivit, a mezinárodně uznávaných akademiků na vysokých školách a to jak ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni. Naše strategické partnerství s WMG na akademické půdě umožňuje naše kurzy, které mají být dodány v jednotným způsobem, vychází z odborných znalostí a zázemí dvou oddělení univerzity. Obě oddělení také spolupracuje na řadě mezinárodně významných společných výzkumných programů.

Fakta a čísla

Engineering na Warwick byl zařazen 4th v tabulkách všeobecného strojírenství ligy v roce 2012. Z celkového počtu unifikovaných konstrukčních odděleních, byli jsme třetí nejvyšší ohodnocená ve Výzkumném Assessment Exercise pro všeobecné strojírenství 2008. Škola má 90 Akademický výukový a výzkumný personál, plus 55 podpůrného personálu. Naši 1100 vysokoškolských studentů tvoří 8% z univerzity populace. 150 doktorandů jsou registrovány u vyšších stupňů od Výzkum - MSc, PhD, EngD. Náš celkový příjem výzkum od roku 2007 se pohybuje okolo 40 milionů £. Našich absolventů v zaměstnání 6 měsíců po dokončení studia, 89% bylo ve pracovních míst pro absolventy vysokých škol s využitím dovednosti získané během svého studijního programu. Průměrný nástupní plat v roce 2011 Warwick Engineering absolventy byl £ 25.800, což je výrazně více než standard sektoru.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Biomedicínského Inženýrství

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Coventry

Naše MSc v oboru biomedicínského inženýrství přináší state-of-the art poznání a pochopení biomedicínského inženýrství na postgraduální úrovni. [+]

Naše MSc v oboru biomedicínského inženýrství přináší state-of-the art poznání a pochopení biomedicínského inženýrství na postgraduální úrovni. Naše pokročilé moduly budou informováni aktivní výzkumné odbornosti našich akademických pracovníků, a připravit studenty na kariéru v oblasti vyspělých technologií. Warwick poskytuje studijní prostředí, které podněcuje stimulaci a umožňuje studentům rozšířit jejich vědomosti a dovednosti. Tento program v biomedicínském inženýrství umožňuje studentům rozvíjet odborné znalosti v vzrušující a stále se rozšiřující oblast. Témata zahrnují: Biomedicínské zobrazovací techniky (celé tělo se zaměřením na mozku) Kompartmentové modelování ve fyziologii a medicínu Biomechanika, a to i na buněčné úrovni Vlastnosti a konstrukce z materiálů použitých v lékařských aplikacích, stejně jako tkáňové inženýrství Technologie ve zdravotnictví, jejich konstrukce a aplikace zpracování signálů a analýzu dat techniky pro fyziologické dat Studenti se také zúčastní semináře o plánování projektu / řízení, etiky, ochrany zdraví a bezpečnosti, psaní zpráv, knihovny dovedností a řízení kariéry, aby pomohla připravit je na požadavky kurzu a pro budoucí studium nebo zaměstnání. Předmět se skládá ze základních modulů, volitelné moduly a projektu. Projekt je kus původního výzkumu nebo inovativním designem, které poskytují ideální trénink a přípravu na průmyslovou / klinického výzkumu a vývoje nebo PhD. Výuka se opírá o výzkumné činnosti v biomechanice, biomateriály, systémová biologie a medicíny, syntetická biologie, výpočetní inteligence v biomedicínském inženýrství, neurální strojírenství, lékařské zobrazování, biomedicínský zpracování signálu, zdravotnických technologií, telemedicína, lékařské senzory a diagnostiku a mnoho dalších témat v biomedicínské inženýrství a biomedicínské vědy. Univerzita má spojení s širokou škálou institucí, a to jak ve Spojeném království a na mezinárodní... [-]

Contact
Adresa destinace
School of Engineering
University of Warwick

Coventry, Anglie, CV4 7AL GB