The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Úvod

Read the Official Description

WMG je akademická oddělení University of Warwick, jeden z nejlepších ve Velké Británii deset vysokých škol a člen elitní Russell Group organizaci univerzit znamenat to nejlepší v oblasti výzkumu, vyučování a učení zkušenosti s bezkonkurenční spojení s průmysly.

WMG byla založena profesorem Lord Kumar Bhattacharyya v roce 1980 a prostřednictvím svého špičkových výzkumných projektů, efektivní přenos znalostí a výuky excelence, vede jako příklad toho, jak průmysl a akademická obec může efektivně spolupracovat.

Jako největší výrobní skupiny v Evropě a prostřednictvím celosvětové spolupráce, WMG nabízí bezkonkurenční postgraduální vzdělání pro více než 1500 studentů z celého světa každý rok. Naše podnikání a řízení zaměřený Masters kurzy jsou obzvláště dobře navrženy pro ty, kteří chtějí pracovat v technologicky pod vedením průmyslu, což vám poskytne výhodu na trhu práce a zároveň poskytnout vám dovednosti a znalosti pro práci v nejrůznějších odvětvích.

Okupační výsadní polohu mezi vysokými školami a průmyslem, naši pedagogičtí pracovníci mají zázemí ve vedoucích pozicích v průmyslu, zatímco našich výzkumných projektů se zaměřuje na řešení problémů reálného světa, které umožní našim studentům, aby prospěch z první ruky pochopení problémů, kterým čelí dnešní moderní průmysl ,

WMG MSc kurzy

Všechny naše kurzy jsou schváleny Ústavu inženýrství a technologie, a jsou navrženy tak, aby rozvíjet manažerské a vůdčí schopnosti v rámci zpracovatelského průmyslu, strojírenství, automobilový průmysl, logistiku, letectví, zdravotnictví a mnoha dalších odvětvích. Lektoři kurzů jsou vysoce kvalifikovaní s pozadím v Business nebo průmyslu a inovativních metod výuky jsou zaměstnáni, aby zajistily studentům zapojit prakticky ve studiu.

Naše portfolio magisterských kurzů jsou vhodné pro studenty s širokou škálu prostředí a aspirací. Obvykle je zapotřebí diplom v podnikání, strojírenství, nebo vědního oboru, ale jsou vhodné i pro absolventy numerate z jiných oborů řada našich kurzů.

 • MSc Cyber ​​Security a management
 • MSc Cyber ​​Security Engineering
 • MSc e-Business Management
 • Vedení MSc inženýrství Business
 • MSc Healthcare Provozní řízení
 • MSc Inovace a podnikání
 • Vedení MSc International Technology
 • MSc International Trade, strategie a operace
 • MSc Management pro Business Excellence
 • MSc výrobních systémů inženýrství a management
 • MSc programu a řízení projektů
 • Vedení MSc Servis a design
 • MSc dodavatelského řetězce a řízení logistiky
 • MSc Udržitelné Automotive Engineering

Pro přijetí do těchto programů, měli byste získali alespoň druhé třídy britským vyznamenáním (nebo ekvivalentní). Studenti z neanglicky mluvících zemí, bude také nutné, aby anglický jazyk kvalifikaci.

AKREDITACE

University of Warwick akredituje všech našich kurzů. Řada našich magisterského kurzy mají také příležitost pro profesionální organizaci akreditace včetně Chartered Institute of nákupu a zásobování (CIPS), instituce inženýrství a technologie (IET), Ústavu vývozu (OIE) a Six Sigma Green Belt akreditaci. Viz individuální informace o detailech programu.

Vybavení

WMG má rozsáhlé laboratorní a dílenské vybavení, včetně světově třídy Engineering Hall a state-of-the-art International Digital Lab, která sídlí některé z nejpokročilejších digitálních výzkumných a vzdělávacích programů na světě. Jako oddělení, jsme vždy postupují a zlepšuje. Naše četné spolupráce s průmyslem nás vedl v září 2013 otevření Mezinárodního institutu pro inovace produktů a služeb a s výhledem do budoucna, budeme otevření Campus National Automotive inovací a WMG akademii pro mladé inženýry.

University of Warwick knihovna obsahuje více než milion tištěných titulů a 16.000 elektronických časopisů a nabízí vynikající prostředky, včetně studie sezení, tichých studovnách, skupina studoven a PC clusterech. Kromě toho, univerzitní Learning Grid plocha poskytuje studentům s 24/7 uvolněné vzdělávací prostředí pro individuální i týmové studovny, s působivou škálu multimediálních zařízení a zdrojů. Learning Grid v Leamington Spa byl otevřen v listopadu 2013 v naše studenty, kteří žijí mimo akademickou půdu. Další studie vybavení patří Learning Grid Rootes, postgraduální Hub, WMG vlastní IT sadu a Wi-Fi hotspoty v celé řadě společných prostor kolem univerzity.

Život na Warwicku

University of Warwick, který se nachází na atraktivním samonosná 700 akrů areálu se nachází přímo v centru Anglie na hranicích města Coventry (15 minut) a hrabství Warwickshire. S praktickými silniční a dopravní spojení, City of Birmingham (britský 2nd City) je jen 20 minut jízdy a vlakem se dostanete do Londýna jen jednu hodinu.

Živé, kosmopolitní Campus (zhruba třetina studentů pochází z mimo území Velké Británie s více než 145 národností jsou zastoupeny), má celou řadu vynikajících zařízení. Patří mezi největší kulturní středisko mimo Londýn (zahrnující kino, dvě divadla, konferenční prostory, uměleckou galerii a 1400 sedadla koncertní sál); působivé sportovní zařízení, které se používají k hostit mezinárodní sportovní akce, elitní tým výcvikové tábory a odborných koučování semináře; obchody, banky a mini supermarket; multi-víra University Duchovní a nově vyvinutý studenti spojení s bary, taneční podlah a mnoha potravin a nápojů prodejen.

Campus ubytování pro postgraduální studenty se skládá z moderní, komfortní pokoje, většinou s vlastní koupelnou, a s vysokorychlostním připojením k internetu a přístup k síti. Rezidence se nachází v příjemném zeleném prostředí a jsou v blízkosti všech zařízení, na akademické půdě.

Po studiu

WMG má silné vazby s průmyslem, které se používají k tomu reálné nahlédnutí do výuky, a vytvořit dynamický kulturu učení. To vede k absolventům bytí vyhledávané pro jejich pochopení a zkušenosti z podnikatelského světa spolu s technologické excelence. Několik mezinárodních společností navštívit WMG každý rok nábor přímo přes naše stáží režimu - poslední rekruti patří BMW, jeřábové, TATA Technologies, Intel, Reckitt Benckiser, JLR-, Apple, IBM, Caterpillar, aby jmenovali jen několik. University of kariéry služby Warwick je také vysoce aktivní a nabízí velkou podporu jak aktuální studenti a absolventů.

WMG je centrem pro excelenci ve výzkumu a mnozí z našich studentů dál pokračovat pokročilý výzkum v řadě oblastí. Naše klíčové výzkumné a poradenské oblasti patří E-Security, digitální technologii Hybrid Automotive technologie; Robotics; Informatika a virtuální realita, Applied neurozobrazování, Product Lifecycle Management; Materiály; Udržitelnost; Lean Healthcare; Vizualizace a obchodní procesy.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Oboru Zdravotní Péče Provozního řízení (Hom)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2017 Spojené království Warwick Coventry + 2 více

Řídit vývoj a zavádění inovací ve složitém odvětví zdravotnictví, aby se usnadnilo zlepšení. [+]

Tento kurz je navržen tak, aby splňovaly specifické potřeby a požadavky na zájemce o řízení nebo vedoucí roli v rámci komplexního sektoru zdravotnictví. MSc v oboru zdravotnictví provozní řízení je vhodná pro studenty z různých akademických prostředí v rámci strojírenství, obchodu, a vědy. I když není nutné předchozí zdravotní péče na pozadí, bude kurz apelovat na klinicky kvalifikované studenty, kteří chtějí přestěhovat do zdravotnických systémů modelování, e-zdraví, zdraví nebo medicínské informatiky. My vám poskytne Dovednosti a znalosti pro hodnocení výkonu organizace a řídit rozvoj a zavádění inovací ve zdravotnické organizace, aby se usnadnilo zlepšení. Naučíte se vyhodnocovat efektivní komponenty a systémy programu, a získat podrobné znalosti managementu systémů kvality a integrace zdravotnických technologií, systémů a procesů v rámci komplexních služeb systémů. Zdravotnické organizace sdílení společných rysů s výrobními zařízeními, včetně potřeby pro efektivní tok procesů, řízení změn a standardy kvality. Jako student, budete zkoumat principy, přístupy, strategie a techniky pro analýzu, navrhování a správu komplexních systémů zdravotní péče. Naučíte se měřit efektivitu a zlepšit efektivitu a produktivitu práce, aniž by došlo ke snížení kvality či bezpečnosti. Struktura kurzu Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 8 modulů jsou studovány a posuzovány v úhrnu. Moduly se skládají z řízené výuky formou přednášek, seminářů, skupinová práce, prezentace, případové studie a e-learningu. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Významným individuální výzkumný projekt rovněž součástí MSc. Je předložena ve formě disertační práce To by mělo trvat přibližně 600 hodin studia času. Ústní zkouška se koná po dokončení. Moduly Předmět:... [-]

Videos

Student Testimonials - Full-Time MSc

Why Warwick?

Contact

Warwick Manufacturing Group

Adresa, 1. řádek CV4 7AL, Coventry, United Kingdom
Website http://www.warwick.ac.uk/wmgmasters
Telefonní číslo +44 2476 5 22725

Telefonní číslo