University of Liverpool

Úvod

Read the Official Description

Ať už je vaším cílem, pokrok postgraduální na univerzitě v Liverpoolu, a dostat se na místo, kde chcete, aby be. Ať už chcete být na vrcholu své hry, dostat, že perfektní práci, stát se odborníkem na toto téma jste vášnivý Pokrok na postgraduální výzkumu nebo ke zvýšení jejich zaměstnatelnosti, postgraduální kvalifikace z University of Liverpool vám může pomoci určit sami a vystoupit z davu.

Je postgraduální studium trochu záhadou pro vás?

Ne příliš jistý, co míra Masters znamená a proč byste provést jeden? Nejste si jisti, jaké rozdíly jsou mezi MSc a MRes? Napálil různými zkratkami? Nebudete sami! Možnosti a příležitosti, které mohou být k dispozici, aby vám na postgraduální úrovni, nejsou nutně zřejmé ani jasné.

Postgraduální programy lze rozdělit do dvou základních typů: Učil stupňů (zejména magisterských programů) a výzkumu stupňů. Normálně postup do výzkumného míry závisí na úspěšném absolvování učil magisterského programu. Ale učil program je výhodný, nebo zásadní odrazovým můstkem k naplnění mnoho tužeb.

Pokračování výzkumu míry je jen jedna z možných směr, ve kterém učil titul může vést. Mnozí, kteří se zavazují, učili Masters jsou motivovány touhou studovat na pokročilé úrovni předmět, který fascinuje je zároveň získávání dovedností a zkušeností, které zvýší jejich vyhlídky na získání zaměstnání nebo kariéru.

Výhody studia na postgraduálního titulu

Výzkum excellence

University of Liverpool je výzkum zaměřený a výzkum intenzivní instituce, jeden ze zakládajících členů váženého Russell skupiny výzkumu pod vedením britských univerzit. Aktivní, přísný, a vede výzkum je základní prioritou a cílem univerzity a byl z naší nadaci. To zajišťuje, že naše postgraduálních studentů studovat v samém popředí znalostí v jejich oboru.

Chápeme potřeby postgraduálních studentů a nabízí stimulující výzkum prostředí, ve kterém se mohou vzkvétat a dosáhnout svého plného potenciálu. Jsme také instituce globálního výhledu. My s nadšením vítáme studenty z celého světa a náš výzkum je mezinárodní ve svém dosahu a významu. Je to řešení mnoha naléhavých problémů se kterými se setkávají společnosti a naší planety; že rozšiřuje hranice našeho poznání; a to je vytváření nových nápadů, konceptů a technologií, které nabízejí nové způsoby porozumění a zlepšení světa.

Existuje mnoho dalších výhod pro studium na univerzitě v Liverpoolu, včetně:

Nový Postgraduální Progression Award; snížení o 20% školného pro současné studenty a absolventy Campus Ubytování založené a bytové poradce příležitosti.

Postgraduální Den otevřených dveří

Ať už chcete postoupit svou kariéru, sledují své zájmy, nebo se pohybují v oblasti výzkumu a akademické obce, můžeme vám pomoci se tam dostat!

Přidejte se k nám objevit skvělou řadu profesionální, kreativní a průmysl zaměřený postgraduální učil a výzkumu kurzy od září 2015.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Populace A Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Liverpool + 1 více

Program poskytne studentům s hlubokým pochopením obyvatelstva a zdravotní oblasti a konkurenčních vysvětlení, a to jak v rozvinutých i rozvojových zemích. [+]

MSc Obyvatelstvo a zdraví Průmyslové země jsou svědky zásadních změn jejich populační struktury a zdravotních vzory. Průměrná délka života se zvýšila a zdravotních ukazatelů zlepšila; Avšak skutečnost, že nerovnosti v oblasti zdraví přetrvávají mezi zeměmi a v zemích podskupin populace. Podobně, zdraví obyvatelstva se zlepšila a úmrtnost klesla v mnoha rozvojových zemích. Nicméně, rychlé společenské a environmentální změny neuskutečnil bez nákladů; V mnoha případech nerovnosti v oblasti zdraví se zvýšily a šíření infekčních nemocí zůstává významným problémem. MSc v populaci a zdraví splňuje poptávku veřejnosti systematicky řešit problémy způsobené změnami obyvatelstva a zdraví dynamiky v současném světě. Program poskytne studentům s hlubokým pochopením obyvatelstva a zdravotní oblasti a konkurenčních vysvětlení, a to jak v rozvinutých i rozvojových zemích. Výrazným rysem tohoto MSc v populaci a zdraví na univerzitě v Liverpoolu je to, že program zahrnuje otázky populace a zdraví z interdisciplinárního hlediska, včetně geografických, demografických, sociologických, v oblasti životního prostředí a epidemiologických přístupů k tématům. Program také poskytuje solidní školení v metodách pro analýzu a populační dynamiky projektu a zdraví vzory. Školení v demografickém, podélné a prostorové analýzy (včetně GIS) se bude vybavit studenty s prostředky vyšetřovat minulé a současné trendy a projekt budoucího vývoje. Jádro Kurz tým jsou založeny ve škole environmentálních věd na univerzitě v Liverpoolu, který má mezinárodní pověst v populačních studií. Cíle kurzu Pro zajištění: pochopení determinant obyvatel a zdravotních dynamiku vyvinula a v rozvojových zemích, a souvisejících teorií; dovednosti analytický základ pro shromažďování, správu a využívání populace a zdravotních údajů; možnost uplatnit znalosti a techniky... [-]

Videos

Postgraduate Study at the University of Liverpool