University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Fakultě humanitních a sociálních věd. Fakulta humanitních a společenských věd má vynikající pověst v širokém spektru oborů.

Snažíme se vytvářet nové myšlenky, znalosti a dovednosti, aby zvýšila naše chápání světa a snažíme se významně přispět k hospodářství, společnost a kultura Skotska a mimo ni. S jedním z nejlepších skotských právnických fakultách, a jako největší poskytovatel země do vzdělávání učitelů, máme také významné odborné znalosti v oblasti rozvíjení odbornou praxi potřebnou k vybavení moderních společností na všech úrovních.

Náš výzkum a výměna znalostí činnosti mají dopad na sociální, veřejné a obchodní politiky, na zdraví, a na vzdělávací a právní praxe. Zamýšlíme se nad historií a literatur, které nám pomáhají pochopit kulturní svět; zkoumáme jazyk z psychologického, terapeutické, pedagogických a literární výhledů; a vyrábíme tvůrčí výstupy, které jsou samy o sobě formou výzkumu vedoucí k výměně znalostí.

Mnoho našich výzkumných center a kurzů mít mezinárodní perspektivu a naše Graduate School poskytuje příjemné a podpůrné prostředí pro zahraniční studenty integrovat do University a prohlédnout město a zbytek Skotska. Naše inovativní postgraduální kurzy jsou navrženy tak, aby pomoci našim studentům uspět ve stále technologickém věku, a to se sociálním cítěním.

Fakulta je organizován do následujících škol:

Sociální práce a sociální politika vzdělání Vláda a veřejná politika HUMANITNÍ zákon Psychologické vědy a zdraví

Studium na Fakultě humanitních a společenských věd nabízí pohled na dnešní society- jak je tvarovaný a řídí, jak to komunikuje a jak mohou být výzvy, kterým čelí řešeny. Budete součástí komunity studentů z celého světa, kteří se zkoumají nápady a řešení pro stále technologického věku a rozvoj dovedností potřebných k řešení těchto problémů.

Připojte se k naší prosperující postgraduální komunity v srdci Glasgow

£ 32M Investice do studijních zařízeních od roku 2012 Fakulta široký výzkumný program Na plný úvazek, na částečný úvazek, a možnosti dálkového studia Čtyřicet dva učil postgraduální programy napříč každé z našich šesti škol

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Magisterské diplomy » Vidět MSc - Magistr » Vidět LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Autismus

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Glasgow

MSc Autismus je vhodný pro každého, kdo hledá věnovat na plný úvazek studium v ​​této oblasti. Náš plný úvazek MSc verze programu je otevřen pro zahraniční studenty. [+]

MSc Autismus je vhodný pro každého, kdo hledá věnovat na plný úvazek studium v ​​této oblasti. Náš plný úvazek MSc verze programu je otevřen pro zahraniční studenty.

MSc Autismus poskytuje kritické chápání koncepčních rámců důležité pro pochopení poruchou autistického spektra (ASD). Tento magisterský stupeň kurz vám umožní pochopit složité kognitivní a emoční teorie, které jsou nezbytné pro podporu profil autismu.

Tyto znalosti vám umožní převést teorii do praxe a kriticky zhodnotit přístupy založené na důkazech k intervenci. Naší filozofií, že autisty vyžaduje holistický přístup po celou dobu jejich životní cestě znamená, že můžete čerpat zkušenosti z naší multi-profesionální studentské kohorty. Naši studenti jsou přední odborníci a studenti na provozní spektra a ty s duálními profesionální rodičovských zkušeností. Vaše učení bude inspirována z příspěvků získaných v rámci mezinárodně uznávaných odborníků autismu. ... [-]


Contact

University of Strathclyde Humanities and Social Sciences (HaSS)

Adresa, 1. řádek Lord Hope building (level 4) 141 St James Road G4 0LT
Glasgow, Skotsko, Spojené království
Website https://www.strath.ac.uk/humanities/
Telefonní číslo +44 141 444 8600