University of Roehampton London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na univerzitě v Roehamptonu

Změníme životy tím, že pomůžeme našim studentům rozvíjet důvěru, znalosti a hodnoty, které potřebují pro úspěšný a naplňující život. Vyrábíme výzkum světové úrovně, který nám pomáhá porozumět světu a změnit jej k lepšímu.

Náš školní areál

Máme krásný školní areál o rozloze 54 hektarů, s historickými budovami spolu s moderními špičkovými zařízeními, včetně zcela nové, nejmodernější knihovny. Náš kampus nám pomáhá poskytovat studentům blízký pocit komunity a klidné prostředí, ve kterém mohou studovat a žít.

Náš zelený kampus se nachází v srdci jihozápadního Londýna, v blízkosti Putney a Hammersmith a v dosahu centra Londýna. Studium u nás vám dá to nejlepší z obou světů: komunitní pocit tradičního univerzitního kampusu, kulturu a noční život jednoho z největších měst na světě.

121447_121342_GroveHouse.jpg

Proč Roehampton?

Když se připojíte k Roehamptonu ...

 • budete uvítáni v těsně spjaté komunitě, ne neosobní instituci
 • budou vás učit akademici, kteří jsou nadšeni tím, co učí, a jsou odborníky ve svých oborech
 • budete studovat na krásném kampusu, který vás bude inspirovat
 • budete součástí 175leté historie a tradice, do které se budete cítit hrdí

Když s námi studujete ...

 • budete rozvíjet své dovednosti a budete si jistější v to, co jste schopni
 • budete mít šanci se zapojit, najít nové zájmy a rozvíjet své schopnosti nad rámec svých akademických studií
 • můžete určit, jak provozujeme univerzitu, prostřednictvím našich studentských komisí a vedoucích rolí
 • vaše názory pomohou ovlivnit způsob výuky a dostupné služby

Když vystudujete titul Roehampton ...

 • budete si jistější ve své schopnosti a budete připraveni pokračovat v kariéře, kterou chcete
 • budete vysoce zaměstnatelní, dokážete se přizpůsobit výzvám, s nimiž se můžete potýkat, a pracovat s lidmi ze všech oblastí života
 • připojíte se k naší rostoucí síti absolventů, kteří žijí a pracují po celém světě, což znamená, že budete vždy součástí komunity Roehampton.


Připravuje vás na pracoviště a na život

Naše inspirativní přednášky pracují na špičce svých předmětů a jsou nadšeni tím, co učí. Během studií se budete zabývat skutečnými problémy a získáte dovednosti, které zaměstnavatelé chtějí.

Budete rozvíjet vlastnosti - tvořivost, přizpůsobivost a sebevědomí -, které vám pomohou připravit se na svou kariéru a pracoviště zítřka.

Věříme také, že vysokoškolská zkušenost vás více než připraví na úspěšnou kariéru. Studium v Roehamptonu vám pomůže stát se sebevědomým, zaobleným jedincem, se schopností pracovat s lidmi ze všech prostředí a vybavenými pro jakýkoli směr, kterým se v životě rozhodnete.

Během studia budete mít příležitost připojit se k jedné z našich prosperujících studentských společností, hrát sport a hudbu, dobrovolně a co nejlépe využít svůj čas s námi.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Roehampton Lane
SW15 5PU Londýn, Anglie, Spojené království