University of Lincoln

Úvod

Read the Official Description

Vyučování a výzkum na světové úrovni

Univerzita v Lincolnu získala zlato v Rámec excelence v oblasti výuky roku 2017, který je považován za trvale vynikající výuku, učení a výsledky pro své studenty. Univerzita také zřídila mezinárodní pověst pro kvalitu výuky a výzkumu, s akademickými pracovníky a studenty spolupracujícími na velkých projektech v různých oblastech, jako je léčba rakoviny, ochrana vody a nízkouhlíková technologie.

Univerzita v Lincolnu byla oceněna Agenturou pro zajišťování kvality za přístup k posílení příležitostí k učení studentů. Lincoln je zařazen jako 50 nejlepších britských institucí v příručce The Guardian University Guide 2018 a Guide Complete University Guide 2017. Univerzita Lincolna byla také pojmenována v první desítce ve Spojeném království pro spokojenost studentů postgraduálními a zahraničními studenty v soutěži Choice Awards Student Choice Awards 2017.

Poloha historického centra města

Vysokoškolský areál univerzity v Lincolnu poskytuje moderní prostředí zaměřené studentům na malebnou marockou pláž Brayford Pool, kde vše, co potřebujete, je buď v areálu školy nebo jen kousek pěšky od centra města. S jeho středověkým hradem a jedním z nejlepších katedrál v Evropě, Lincoln je ponořen do historie a domů do galerií, kin, nákupů, restaurací, barů a nočních klubů.

Klíčové fakty o univerzitě v Lincolnu

1. Univerzita pracující se svým městem a po celém národě

 • Univerzita investovala přibližně 200 milionů liber do ohromujícího kampusu Brayford Pool Campus, který přeměnil centrum brownfields v centru města, revitalizoval oblast a přilákal investice z maloobchodu, volného času a majetku. Plánujeme investovat dalších 130 milionů liber do kampusu v příštích několika letech.
 • Univerzita v Lincolnu se odhaduje na více než 300 milionů liber na místní ekonomiku, zdvojnásobí místní ekonomický růst a vytváří více než 3 000 nových pracovních míst.
 • Oceněné univerzitní podnikové inkubační centrum, Sparkhouse, podpořilo více než 300 nových a rostoucích podniků, aby se zřídili v regionu a vytvořili více než 450 nových pracovních míst.

2. Podpora britského průmyslu a ekonomiky

 • Lincoln je uznáván za to, že vedl cestu k úspěšnému partnerství s obchodem. To bylo zdůrazněno v nedávných recenzích na vazby mezi průmyslem a akademickou sférou Sir Andrew Witty a Sir Tim Wilson.
 • Národní centrum pro výrobu potravin v kampusu univerzity v Holbeachu je nejmodernější školicí zařízení, které sponzoruje a aktualizuje multidilovský potravinářský průmysl.
 • Univerzita poskytuje vzdělání na pracovišti pro průmysl a ministerstvo obrany, zvyšuje dovednosti pracovní síly a šetří miliony liber britských daňových poplatníků.
 • Společnost Lincoln ve spolupráci s firmou Siemens plc otevřela ve Velké Británii první účelovou inženýrskou školu za 25 let. Tento průkopnický přístup k práci se zaměstnavateli byl oceněn řadou národních ocenění a ocenění, včetně Ceny za vysokoškolské vzdělání a ceny Lorda Stafforda.
 • Univerzita vytvořila nový Lincoln vědecký a inovační park v centru města ve spolupráci s Lincolnshire Co-operative jako centrum pro investice do odvětví vědy a techniky. V září 2014 byla otevřena vlajková loď Joseph Banks Laboratories.
 • Odborné znalosti akademiků a absolventů společnosti Lincoln jsou zakotveny v národních a místních společnostech prostřednictvím partnerství pro přenos znalostí.
 • Smluvní výzkum a poradenství zakoupené na univerzitě podniky a veřejným sektorem za posledních pět let činí téměř 16 milionů liber.

3. Výzkum s reálným dopadem na lidi a společnost

 • Univerzita v Lincolnu vede celosvětově vedoucí výzkum v mnoha oblastech.
 • Více než polovina (53%) výzkumu, který předložila univerzita k národnímu výzkumnému rámcovému rámci pro výzkum v roce 2014, byla hodnocena jako mezinárodní vynikající nebo světová špička - nejvyšší možné standardy.
 • Akademický tým univerzity zahrnuje více než 60 vědních profesorů, kteří podporují prosperující výzkumnou kulturu a vysoce kvalitní studentskou zkušenost.
 • Univerzita je domovem více než 40 výzkumných center a výzkumných skupin, které zkoumají předměty od Vision Engineering až po Autonomní systémy pro zachování a kulturní dědictví.
 • Významné výzkumné projekty univerzitní prospěšné společnosti v oblastech, jako je vývoj nových vakcín, agro-potravinářská technologie, lékařské zobrazování pro diagnózu rakoviny, antiteroristický dohled, zachování historických budov, léčbu nespavosti a vývoj jazyka pro děti.
 • Multidisciplinární přístup zajišťuje, že mnoho projektů zahrnuje odborníky z různých škol a vysokých škol univerzity. Například Lincolnský institut pro zdraví spojuje odborné znalosti zahrnující laboratorní vědecké výzkumy na přední lékařské intervence.
 • Univerzita se zavázala k výuce zapojené do výzkumu v rámci svých učebních osnov, čímž poskytuje vysokoškolským studentům příležitost pracovat s postgraduálními a akademickými pracovníky na výzkumných projektech prostřednictvím průkopnické iniciativy studentů jako producenta společnosti Lincoln.

4. Velmi spokojeni studenti

 • Lincoln je ve Spojeném království zařazen na 11. místo pro studentskou spokojenost v Národním průzkumu studentů (NSS) 2016. Lincoln byl navíc zařazen do řady oblastí NSS, včetně Zoologie, dopravy a cestování, designu, biochemie a vědy o zvířatech.
 • Univerzita je odhodlána rozvíjet podnikatelské absolventy, přičemž studenti Lincolnu se těší dobrým vyhlídkám na absolventy a mnoho z nich začíná své vlastní úspěšné podniky. Devadesát pět procent našich nejnovějších absolventů bylo v práci nebo v dalším studiu šest měsíců po dokončení kurzu, přičemž téměř tři čtvrtiny absolventských rolí [Destinace absolventů z průzkumu o vysokých školách 2014/15, vydaného v červenci 2016].
 • Práce ve spolupráci se Studentskou unií umožňuje univerzitě v Lincolnu neustále zlepšovat skvělé zkušenosti studentů

5. Závazek k akademické excelence

 • Ve svém nejnovějším hodnocení agentury pro zajištění kvality získala univerzita vynikající výsledek a byla oceněna inovativními způsoby, kterými dává studentům hlas.
 • Lincoln je hrdý na to, že je akreditován řadou profesních orgánů, včetně rady pro ošetřovatelskou a porodní asistenci, Royal Pharmaceutical Society of Great Britain, Rady pro profesní zdraví, Generální rady sociální práce, Britské psychologické společnosti, Národní rady pro školení novinářů, Rada, Chartered Institute of Environmental Health, Chartered Institute of Personnel and Development, Chartered Institute of Logistics and Transport, Law Society, Bar Council a Institute of Biomedical Science.

6. Globální angažovanost

 • Asi 100 různých národností je zastoupeno mezi studentskou populací University of Lincoln.
 • Univerzita má partnerství s významnými univerzitami po celém světě a mezinárodní studijní středisko se snaží rozšířit svůj globální dosah.
 • Univerzita v Lincolnu podporuje nadnárodní společnosti a organizace ve svých vzdělávacích, vzdělávacích, výzkumných a poradenských potřebách.
 • Univerzita hraje klíčovou roli v místních, národních a mezinárodních oslavách, které připomínají 800. výročí založení Magny Carta v roce 2015, včetně tvorby dne 1215. Dnes je to významná nová digitální umělecká platforma podporovaná uměleckou radou v Anglii.

7. Řízení změn ve vysokoškolském vzdělávání

 • Univerzita vedla průkopnický projekt Vzdělávací krajiny, aby navrhl akademické prostory budoucnosti.
 • Lincoln vedl inovativní projekt Student as Producer, významnou iniciativu financovanou Akademií vysokoškolského vzdělávání, určenou ke zkoumání a podpoře zapojení studentů do výzkumu již od začátku studia.
 • Lincolnova vicekancelářka profesorka Mary Stuartová je členem představenstva Rady pro financování vysokého školství pro Anglii a místopředsedy univerzitní aliance.

8. Silné zaměření na komunitu

 • Lincolnská univerzita je podporovatelkou Lincoln Book Festival, Lincolnshire Business Awards, Lincolnshire Sports Awards a Frekvenčního festivalu digitální kultury.
 • Brayfordský areál se může pochlubit velkolepými uměleckými místy v Lincoln Performing Arts Center, jednom z největších divadel v regionu, ve sálech živé hudby Engine Shed a umělecké galerii Project Space Plus.
 • Univerzita hostí řadu bezplatných veřejně přístupných přednášek, včetně série přednášek pro hosty Great Lives, které přinášejí na scéně mezinárodně uznávaných odborníků, kteří sdílejí své učení, zkušenosti a odborné znalosti. Přednášejícími byli Sir John Hurt, profesor lord Robert Winston a baronka Susan Greenfieldová.
 • Lincolnská univerzita je partnerem v Lincolnově kulturním a uměleckém partnerství, které sdružuje veřejné a soukromé organizace po celém městě za účelem podpory a rozvoje cestovního ruchu a návštěvnické ekonomiky.
 • Siren FM, umístěná v průmyslových studiích na Lincolnově škole filmů a médií, byla první rozsáhlá komunitní rozhlasová stanice ve Velké Británii, kterou hostila univerzita. To bylo jmenováno East Midlands rozhlasové stanice roku 2013 a 2014.
 • Každý rok více než 1 500 studentů Lincolnu přispívá přibližně 15 000 dobrovolnických hodin k cenným projektům v komunitě v okolí města a v širším regionu Lincolnshire. Celková ekonomická hodnota dobrovolnických hodin prováděných univerzitní komunitou se odhaduje na téměř 500 000 liber.

9. Sociální mobilita a rozmanitost

 • Univerzita je odhodlána zvýšit aspirace mezi 14 až 19letými a spolupracuje se školami na místní a celostátní úrovni s cílem podporovat a napomáhat rozvoj vysokoškolského vzdělávání.
 • Jako součást programu vládních národních sítí pro spolupráci (NNCO) vede Lincolnská univerzita Lincolnshire Outreach Network, která podporuje a podporuje více mladých lidí z místních škol a vysokých škol, aby získali přístup k vysokoškolskému vzdělání.
 • V roce 2013 se Lincoln připojil k Sorrell Foundation Network a na univerzitě je hostitelem National Arts and Design Saturday Club. Tento bezplatný program akcí pro žáky středních škol podporuje kreativitu poskytováním odborné výuky v předmětech designu s přístupem k nejdůležitějším zařízením univerzity
 • Univerzita podporuje studenty z méně výhodného prostředí tím, že nabízí řadu stipendií a stipendií. Mezi ně patří stipendium University of Lincoln, stipendium vicekanceláře, stipendium excelence, stipendium Lincoln Graduate Stipendium a burzovní program Blackburn. Prostřednictvím svých průmyslových partnerství nabízí také stipendia Santander a Siemens Engineering Scholarships.

10. Kvalita a úspěch v několika krátkých letech

 • Univerzita v Lincolnu byla prvním novým areálem městského centra, který bude vybudován za 25 let díky veřejnému a soukromému předplatnému s 32 miliony liber.
 • Lincolnský areál byl oficiálně otevřen Veličenstvem královnou v roce 1996. Bývalá univerzita v Lincolnshire a Humberside se stala univerzitou v Lincolnu v roce 2001.
 • Univerzita nyní hostí kolem 13 000 studentů a 1 500 zaměstnanců v areálech v Lincolnu, Riseholme a Holbeachu.
 • Studentská unie University of Lincoln získala titul Student 's Union of the Year na Národní svaz studentů (NUS) Awards 2014.
 • Vybavení univerzity byly používány jako předválečný výcvikový tábor paralympijských sportovců před olympijskými a paralympijskými hrami v Londýně v roce 2012.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Health MSc » Vidět Health Bakalář » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Law LLB » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Law LLM » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář v oboru farmacie

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Spojené království Boston

Kurz MPharm v Lincolnu spojuje vědu o léčivých přípravcích a nemocech s vývojem dovedností rozhodujících pacientů a profesionální praxe, kterou vyžadují moderní lékárníci péče o pacienty [+]

Kurz

Farmaceutická škola se podílí na inovativních projektech rozvoje nových modelů farmaceutické péče. Existují možnosti, jak se učit a pracovat vedle našeho týmu akademiků, kteří mají za cíl zajistit, aby studenti byli připraveni jak k utváření, tak k rozvoji lékárenské praxe.

Předmět seznamuje s vědou, která je základem pro vývoj a výrobu léků a jejich interakce s tělem při léčbě a prevenci nemocí. Obsahuje pochopení toho, jak hodnotíme léky pro bezpečnost a účinnost.

Mezi dovednosti zaměřené na pacienty patří rozvoj klinických rozhodovacích a komunikačních dovedností potřebných k překladu a použití vědy pro optimalizaci léčby u jednotlivých pacientů v rámci různých odvětví lékárenské praxe.... [-]


MSc

Magistr ve sportovní terapii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2019 Spojené království Boston + 1 více

Naše MSc sportovní terapie si klade za cíl připravit studenty k uplatňování sportovních vědních znalostí a principů k hodnocení a léčbě zranění v rámci sportovního kontextu. Program byl vyvinut ve spolupráci se Společností sportovních terapeutů, akreditačním orgánem pro programy sportovní terapie. [+]

Kurz

Cílem kurzu je rozvíjet dovednosti v oblasti první pomoci a traumatu, hodnocení klinických úrazů a kompetence při plánování a realizaci vhodných léčebných a rehabilitačních programů pro řadu sportovních úrazů. Program je založen na základních modulech sportovní terapie.

Jako student máte příležitost rozvinout dovednosti pro využití sportovních a cvičebních principů pro optimalizaci výkonu. Máte možnost naučit se poskytovat okamžitou péči o zranění a schopnost poskytovat základní životní podporu v rekreačním, tréninku a konkurenčním prostředí. Navíc můžete rozvinout dovednosti pro výzkum a uplatnění výsledků výzkumu v praxi sportovní terapie.... [-]


Magistr v mikrobiologii

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené království Boston

MSc Microbiology má za cíl vybavit absolventy s pokročilými znalostmi a dovednostmi potřebnými pro další výzkum nebo zaměstnání v průmyslových odvětvích usilujících o řešení hlavních globálních problémů, jako je rezistence na antibiotika a prozřetelnost čisté pitné vody. [+]

Kurz

Tento program je navržen tak, aby poskytoval teoretické znalosti, porozumění a praktické dovednosti, aby zajistil pevné zakotvení v jádře a aplikovanou mikrobiologii spolu s přenositelnými dovednostmi, které jsou nezbytné pro posílení vašich možností zaměstnatelnosti. Cílem je připravit absolventy na širokou škálu kariér v rámci průmyslových, obchodních, vládních a environmentálních prostředí a dalšího postgraduálního studia.

Během kurzu budete mít možnost prozkoumat různé oblasti mikrobiologie, které se týkají oblasti zdravotnictví, životního prostředí, ekologie a biotechnologie. Budete mít také možnost provádět výzkum ve vztahu k lékařské, environmentální nebo průmyslové mikrobiologii, která může dále posílit vaše znalosti, dovednosti a možnosti kariéry.... [-]


Magistr v mikrobiální biotechnologii

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené království Boston

MSc v mikrobiální biotechnologii poskytuje studentům příležitost rozvíjet odborné znalosti, které vycházejí z odborných znalostí v biotechnologii a mikrobiologii, které jsou použitelné v mnoha průmyslových a environmentálních odvětvích. Mikroorganismy jsou pracovními hnacími silami mnoha průmyslových procesů a studenti, kteří studují pro MSc Mikrobiální biotechnologie, mohou získat důkladné pochopení těchto na celém organismu a molekulární úrovni. [+]

Kurz

MSc v mikrobiální biotechnologii poskytuje studentům příležitost rozvíjet odborné znalosti, které vycházejí z odborných znalostí v biotechnologii a mikrobiologii, které jsou použitelné v mnoha průmyslových a environmentálních odvětvích. Mikroorganismy jsou pracovními hnacími silami mnoha průmyslových procesů a studenti, kteří studují pro MSc Mikrobiální biotechnologie, mohou získat důkladné pochopení těchto na celém organismu a molekulární úrovni.

Obsah učebních osnov bude věnován výzkumu a zejména studenti absolvují období nezávislého vědeckého výzkumu v souladu s projektem "Student jako výrobce" univerzity.

MSc mikrobiální biotechnologie má za cíl vybavit absolventy s potřebnými teoretickými znalostmi, praktickými, výzkumnými, odbornými a přenosnými dovednostmi, které jim umožní absolvovat další postgraduální školení (např. Ph.D.) a / nebo zaměstnání v rámci akademického výzkumu a v průmyslových, obchodních , vládní a environmentální prostředí.... [-]


Videos

Change your World at the University of Lincoln

Contact

Adresa, 1. řádek University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Spojené království