University of Greenwich - deactivated

Úvod

Read the Official Description

Více než sto let zkušeností

The University of Greenwich nabízí to nejlepší z obou světů - město a zemi. Jako student, jste na prahu Londýně, ale s tím nejlepším z Kentu není daleko. Naše dvě Londýn areály jsou Avery Hill a Greenwich, jak se nachází v Greenwich. Medway Campus je v Chatham Maritime, v severním Kentu. Univerzita stopuje jeho kořeny do roku 1890, kdy byla Británie je druhá polytechnická otevřel v blízkosti řeky Temže u Woolwich. Inovátorem od startu polytechnika průkopníkem první den uvolňováním a sendvičových kurzů na částečný úvazek v zemi. Za ta léta, mnoho specializovaných organizací se připojilo k instituci, dávat to různé silné stránky, jako je vzdělávání učitelů, architektury, strojírenství a historie. Byli jsme udělil stav univerzity v roce 1992.

Naše výuka excellence

Odbornost našich pracovníků byla uznána jmenování do prestižních pozicích a mnoho ocenění, včetně ceny výročí našeho třetího královny, který byl vyhrán pro projekt ke snížení chudoby v Africe. Máme stanovit vysoké standardy pro kvalitu výuky - máme dokonce bývalého vítěze ocenění Times Higher Education pro nejinovativnější Učitel roku.

Pevnost v rozmanitosti

Jsme hrdí na naše různorodý studentský sbor. Více než 5.100 našich studentů pochází z místa mimo Spojené království, což představuje 140 zemí. Podpora je poskytována pro více než 1000 studenty, kteří mají postižení nebo dyslexie, a my přilákat studenty všech věkových kategorií. Ve skutečnosti, více než 18.000 našich studentů jsou klasifikovány jako dospělé studenty (starší 21 let). Máme dlouholeté zkušenosti přivítat zahraniční studenty, a chápeme vaše konkrétní potřeby. Naše Mezinárodním úřadem a v jednotlivých zemích zástupci vám může nabídnout odborné poradenství v celé aplikaci, zatímco jako student univerzity, budete vždy najít personál připraven pomoci.

Výzkum

Náš špičkový výzkum, odborné zázemí a odborné vzdělávání jsou v poptávce po celém světě, získávání klientů z více než 50 zemí, včetně mezinárodních agentur, ministerstev a globálních korporací. Naše práce zahrnuje různé oblasti, z počítačového modelování a vývoj softwaru pro výrobu elektroniky, podávání léků a správu potravin.

Podpůrné umění a kultura

Greenwich Campus již dříve hostil speciální akce pro Black History Month a je domovem Stephena Lawrence galerii, která mapuje díla umělců ze všech prostředí. Studenti mohou také připojit univerzity houpačka band nebo univerzitního sboru.

The Old Royal Naval College, z nichž Greenwich Campus je součástí, je oblíbeným místem pro televizní a filmové produkce. Harrison Ford, Johnny Depp, Nicole Kidman, Kim Cattrall a Jude Law, to vše natáčel na místě.

"Studium na University of Greenwich mi dal i mezinárodní zkušenosti a vysoký stupeň! Vím, že mám velkou kariéru před sebou díky přípravku, které jsem měl v Greenwichi. "

Přečtěte si o zkušenostech Ellenině na ellengreenwich.wordpress.com

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Contact
Adresa destinace
Old Royal Naval College, Park Row,
Medway, Anglie, SE10 9LS GB