University of Derby

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Intro

Zde na University of Derby věříme, že je možné cokoliv. Díky široké škále kurzů na nadaci, vysokoškolské a postgraduální úrovni vám můžeme pomoci dostat svou kariéru na skvělý start. Víme, jak důležité je mít nejlepší výuku, a jsme hrdí na to, že jsme v rámci programu Výuka excelence hodnoceni zlatem. ale nabízíme také mnohem více, s některými z nejlepších univerzitních zařízení v zemi, možnostmi pro průmyslové zkušenosti a praktickým praktickým učením, aby vaše studium bylo relevantní pro život po ukončení studia. Abychom vám pomohli rozšířit své obzory, nabízíme širokou škálu příležitostí ke studiu v zahraničí, bez ohledu na váš předmět - skvělý způsob, jak zažít jinou kulturu, poznat nové lidi a přidat si svůj životopis.

Vybavení

Náš hlavní kampus je v Derby, hi-tech městě se spoustou děje. Areál se rozprostírá na několika místech, od naší hlavní v Kedleston Road, kde se nachází také naše sportovní centrum a hlavní knihovna, na náměstí One Friar Gate Square, naši specializovanou budovu pro kurzy práva a kriminologie. Markeaton Street je vaší základnou pro umění, techniku a technologii a může se pochlubit novým centrem STEM a samostatnou budovou věnovanou módy a textilu. Kousek odtud se nachází krásně zrenovovaný mlýn Britannia, kde můžete studovat výtvarné umění, tanec, sociální práci nebo kreativní expresivní terapie.

Všechny naše stránky poskytují studijní prostory a prodejny potravin pro vaše prostoje mezi přednáškami. V uplynulých deseti letech jsme investovali 200 milionů liber do našich zařízení, což znamená, že se budete učit v hi-tech prostředí, včetně falešného nemocničního oddělení, multi-scénického forenzního vzdělávacího zařízení a laboratoře Bloomberg Financial Markets Lab. .

K dispozici je bezplatná doprava mezi místy v Derby, ubytování a centra města, takže je snadné se tam dostat.

Náš Buxton Campus je přední lázeňské a wellness město na okraji Peak District, jednoho z nejrušnějších národních parků ve Velké Británii. Město poskytuje ideální místo pro naši pohostinnost, lázně, kulinářské umění, akce, turistiku a kurzy outdoor. Sídlíme v historickém Dome Devonshire, vybaveném vším, co potřebujete pro zdokonalení svých dovedností, včetně kuchyně s vysokým standardem, restaurace a kavárny a oceněných komerčních lázní.

V Chesterfieldu najdete staré a nové spojení, které vytvoří nejmodernější služby v oblasti ošetřovatelských a zdravotnických kurzů. Bývalé gymnázium Chesterfield jsme změnili na moderní, jasnou základnu pro vaše studium. Mezi jeho zařízení patří špičková sada Immersive Interactive Simulation Suite, která replikuje reálné scénáře v bezpečném vzdělávacím prostředí.

Studentský život

Naše aktivní svaz studentů organizuje řadu aktivit, které vám pomohou co nejvíce z vašeho času s námi. Vítejte Fortnight vám ne jeden, ale dva týdny zábavy, jak jste se usadit do univerzitního života.

Klubové večery a večírky vás brzy pobaví, zatímco venkovní kina a otevřená mic noc poskytne něco s trochu více uvolněné. Sport je v nabídce na konkurenční nebo sociální úrovni a společnosti pokrývají řadu akademických předmětů, koníčků a dalších zájmů. Unie je také zde, aby vás zastupovala a podporovala po celou dobu vašeho působení na univerzitě.

Derby má živé a kompaktní centrum města s množstvím míst k jídlu a pití. K dispozici jsou kina, umělecké centrum a dobrá nabídka zábavy, od nočních klubů až po únikové místnosti, trampolína, vánoční kluziště, bowling a krytý golf. Pokud máte rádi obchod, vnitřní nákupní centrum Intu má dobrý výběr obchodů na ulici, zatímco historická čtvrť katedrály má několik samostatných butiků a specializovaných obchodů.

Buxton je klidnější město a skvělá základna pro venkovní aktivity, ideální, pokud máte rádi procházky, horolezectví, cyklistiku nebo kanoistiku. Je také známá svou uměleckou a kulturní scénou, s několika populárními festivaly letního umění. Je tu dobrý výběr obchodů, barů a restaurací, ale je to jen krátká cesta do jasných světel v Manchesteru, pokud chcete velký večer - takže můžete získat to nejlepší z obou světů zde.

Dny otevřených dveří

Rádi bychom vás přivítali na Den otevřených dveří. Je to nejlepší způsob, jak vidět univerzitu pro sebe a klást všechny ty otázky, které máte o kurzu, městě a kampusech. Můžete si udělat prohlídku areálu se současnými studenty, jít si promluvit o předmětu, který chcete studovat, potkat studenty a zaměstnance, kteří vám mohou říci, jaké to je studovat zde a absolvovat prohlídku našeho ubytování. Tam je poradenství v ruce o použití, finance a studium v zahraničí, stejně jako přístupové kurzy, on-line studia a další možnosti.

Open Days se konají po celý rok - podrobnosti naleznete na našich webových stránkách.

Místa

Derby

Adresa, 1. řádek
Kedleston Road (4,515.61 mi)
DE22 1GB Derby, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium