Přečtěte si oficiální popis

Inspirována naší minulostí, která pomáhá utvářet vaši budoucnost

Díky 50 letům špičkové kvality za sebou jako univerzitě jsme i nadále rozšiřovali mezinárodní reputaci a poskytování kurzů. Vždy jsme byli průkopníky v rozvoji nových kurzových předmětů, které reflektují a předjímají potřeby zaměstnavatelů, našich studentů a společnosti jako celku.

Bradford byl první univerzitou mimo Londýn, která nabízela studium na částečný úvazek a naše kurzy jsou navrženy v reakci na měnící se obchodní, sociální, vědecké a environmentální prostředí.

Od první moderní Business School, která má mezinárodní pověst, až po první stupeň studia míru, i nadále nabízíme relevantní, praktické a užitečné učení pro všechny naše studenty.

Dnes se naše sdružení se zaměstnavateli rozšiřují po celém světě. Naše spolupráce spočívá v sdružování s místními zaměstnavateli prostřednictvím našich iniciativ týkajících se angažovanosti zaměstnavatelů, zámořských partnerství, včetně těch v Singapuru, Bruneji, Malajsii, Pákistánu a Indii.

"Můžete mít jistotu, že se vaše univerzita bude rozvíjet v budoucnosti se stejnou dynamikou, jakou se ukázala v minulosti - vzděláváním mužů a žen, kteří dostávají vzdělání a školení odpovídající potřebám naší měnící společnosti."

Harold Wilsonbývalého předsedy vlády a našeho prvního kancléře

Strategie, politiky, poslání a hodnoty

Vše, co univerzita dělá, bez ohledu na to, jak je malá, je součástí našeho poslání jako instituce a naší firemní strategie.

Naše hodnoty a zásady jsou zavedeny tak, abychom zajistili, že při dosahování našich cílů to uděláme spravedlivě a co nejvíce.

Naše vizi udržitelného kampusu

Na University of Bradford jsme odhodláni udržitelnost a získali uznání za náš udržitelný areál a jsme jedním z vedoucích světových ekologů.

Naše vize zahrnuje splnění čtyř základních cílů:

Pracovat na udržitelném vzdělávání

Vytváření udržitelnější budoucnosti prostřednictvím zapojení studentů, zaměstnanců, místní komunity a zaměstnavatelů do dovedností a znalostí potřebných pro dosažení udržitelného rozvoje.

Pracujte na zdravém prostředí

Ochrana životního prostředí minimalizací využívání zdrojů a emisí a současně zlepšením okolního prostředí.

Práce směřující k sociálnímu blahu

Vytváření ekologičtějšího a bezpečnějšího prostředí, v němž mohou žáci, zaměstnanci a místní komunita žít, komunikovat, studovat a být aktivní.

Pracujte na prosperující ekonomice

Rozvoj výzkumu, inovací a přenosu znalostí s cílem přinést větší prosperitu našim studentům, univerzitě, městu a regionu.

Výzkum

University of Bradford je technologická univerzita s více než padesátiletou zkušeností v oblasti výzkumu.

Náš výzkum je zařazen mezi 50 nejlepších ve Velké Británii (HEFCE, 2014) pro kvalitu výzkumu, přičemž tři čtvrtiny jsou zařazeny buď jako světové nebo mezinárodní vynikající.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BSc

University of Bradford

Tento kurz vám poskytuje podrobné informace o příčinách onemocnění člověka, o tom, jak tyto příznaky a účinky onemocnění působí na strukturu a funkci lidských buněk, tkán ... [+]

Přehled

Biomedicínská věda je hloubková studie lidské biologie jak v normálních, tak v chorobných stavech.

Tento kurz vám poskytuje podrobné informace o příčinách onemocnění člověka, o tom, jak tyto příznaky a účinky onemocnění působí na strukturu a funkci lidských buněk, tkání a celého organismu. Studenti se seznámí jak s běžnými technikami používanými při studiu lidských onemocnění v NHS, tak s vývojovými inovativními technologiemi pro experimentální léčbu.

University of Bradford je v 50 nejvýznamnějších univerzitách pro výzkum v nejnovějším výzkumném rámci excelence, přičemž výzkumníci na světové úrovni se zabývají výukou informovanými výuky.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Fyzioterapie hraje zásadní roli v celkovém zdraví a pohodě široké škály pacientů. Fyzioterapeuti pracují s různými případy ve všech zdravotnických zařízeních, často jako ... [+]

Přehled

Fyzioterapie hraje zásadní roli v celkovém zdraví a pohodě široké škály pacientů. Fyzioterapeuti pracují s různými případy ve všech zdravotnických zařízeních, často jako součást multidisciplinárních týmů.

Jako student v Bradfordu rozvíjíte dovednosti, které potřebujete, abyste získali klíčovou roli při řízení jak akutních, tak dlouhodobých stavů, pomáhali obnovit a udržovat funkci a činnost a prevenci úrazů nebo nemocí.

Bradfordský přístup zdůrazňuje integraci a aplikaci teorie a praxe, aby vytvořil adaptabilní, inovativní absolvent s vynikajícími profesionálními dovednostmi, kteří mohou využívat výzkumného, ​​hodnotícího, řešení problémů v rehabilitační praxi.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Optometrie je zdravotnická profese zabývající se vyšetřením, diagnostikou a léčbou lidského vizuálního systému. V našem stárnoucím obyvatelstvu se očekává nárůst poptávky ... [+]

Přehled

Optometrie je zdravotnická profese zabývající se vyšetřením, diagnostikou a léčbou lidského vizuálního systému.

V našem stárnoucím obyvatelstvu se očekává nárůst poptávky po péči o oči a optometristy jsou ideálně umístěny, aby pomohly tomuto požadavku uspokojit.

Program je založen na základních akademických vědách, stejně jako na podrobných klinických a praktických studiích. Důraz je kladen především na optometrickou službu pro pacienty.

Uvidíte pacienty na vlastní oční klinice na univerzitě a navštěvujte místní nemocnice, kde jste instruováni o uznání a léčbě očních onemocnění staršími oftalmology.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tříletý titul na plný úvazek v ošetřovatelství vede k odborné kvalifikaci ošetřovatelky a způsobilosti k registraci u ošetřovatelské a porodní asistentky. Jedná se o prak ... [+]

Přehled

Tříletý titul na plný úvazek v ošetřovatelství vede k odborné kvalifikaci ošetřovatelky a způsobilosti k registraci u ošetřovatelské a porodní asistentky.

Jedná se o praktický kurz zaměřený na pacienta se stejným počtem teorií a klinickou praxí, která umožňuje studentům prožívat různé aspekty zdravotní péče.

Ošetřovatelství v Bradfordu dostalo 96% celkové spokojenosti studentů v Národním průzkumu studenta 2016.

Přes celou vesnici Yorkshire Dales do městských čtvrtí, žádná jiná oblast Spojeného království nenabízí bohatou různorodost klinických zkušeností dostupných prostřednictvím univerzity a jejích partnerů.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Náš program Ocupační terapie vám nabízí aktivní a společnou výuku v přátelském prostředí. Získáte teoretické znalosti a praktické zkušenosti, které potřebujete k tomu, ab ... [+]

Přehled

Náš program Ocupační terapie vám nabízí aktivní a společnou výuku v přátelském prostředí.

Získáte teoretické znalosti a praktické zkušenosti, které potřebujete k tomu, abyste se stali profesionálním terapeutem v zaměstnání.

Rozvíjíte znalosti o:

pracovní potřeby lidí a obyvatelstvaprofesionální schopnosti řešit bariéry v zaměstnáníudržování a zvyšování výkonnosti lidí v zaměstnání

Pracovní terapeuti pomáhají lidem se zotavit z fyzické nebo duševní choroby a podporují je, aby žili svůj život co nejvíce.

Budete pracovat jak s dospělými, tak s dětmi v řadě zdravotnických a sociálních zařízení, abyste našli kreativní řešení každodenních problémů.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

University of Bradford

Aplikujte profesionální inženýrské znalosti pro pochopení, modifikaci a kontrolu biologických systémů na tomto 4letém stupni BEng (Hons) biomedicínského inženýrství, včet ... [+]

Aplikujte profesionální inženýrské znalosti pro pochopení, modifikaci a kontrolu biologických systémů na tomto 4letém stupni BEng (Hons) biomedicínského inženýrství, včetně ročníku zasílatelství v průmyslu.

Budete studovat disciplíny jako:

rehabilitační technika - protetické / ortotické přístrojebiomateriály a návrh implantátůtkáňové inženýrství a opravy ran pro umělé orgánygenomové kódování a genetické inženýrstvízdravotnické technologie - design a výroba

Veškeré výuky jsou informovány nejnovějším výzkumem a jsou dodávány zkušenými lékaři a klinickými vědci. Získáte také profesionální náhled předních průmyslových partnerů a praktické zkušenosti v našich nejmodernějších inženýrských laboratořích.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento nový čtyřletý program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet znalosti a dovednosti specificky relevantní pro nastavení sportu a cvičení, stejně jako tradiční ... [+]

Přehled

Tento nový čtyřletý program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet znalosti a dovednosti specificky relevantní pro nastavení sportu a cvičení, stejně jako tradiční fyzioterapeutické prostředí.

Absolventi získají odbornou magisterskou kvalifikaci v oboru fyzioterapie a otevírají řadu kariérních příležitostí jako fyzioterapeut v oblasti sportu, cvičení a zdraví a blahobytu. Poskytuje také základ pro další výzkumnou studii.

Média pro sportovní a cvičební účely obsahuje všechny moduly z vysoce uznávaného programu fyzioterapie BSc (Hons). Tento učební plán je rozšířen o další moduly sportu a cvičení, rozšířený výzkum a možnost získat kvalifikaci pro první pomoc v oblasti sportu - zvýšit vaše vyhlídky na práci v sportovním prostředí.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

University of Bradford

Advanced Dementia Studies je program distančního vzdělávání na částečný úvazek. Studiem on-line budete mít flexibilitu, aby se vešly vaše studium kolem vašeho pracovního ... [+]

Přehled

Advanced Dementia Studies je program distančního vzdělávání na částečný úvazek. Studiem on-line budete mít flexibilitu, aby se vešly vaše studium kolem vašeho pracovního života a učit se od a se studenty z celého světa.

MSc Pokročilá studia demence - 3 rokyPGDip Pokročilá studia demence - 2 rokyPGCert studia demence - 1 rok

Program byl vytvořen tak, aby vás rozvíjel jako vůdce ve svém oboru péče o demenci a umožňoval vám využívat nejlepších dostupných důkazů na podporu vaší práce. Přijímáme pohled na lidská práva, abychom porozuměli zkušenostem lidí žijících s demencí a podpořili zapojení multidisciplinárních týmů a služeb. Náš program je podpořen špičkovým výzkumem.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento magisterský program na plný úvazek poskytuje komplexní přehled o praktikách bezpečnosti léku v procesu vývoje léků. Zaměřuje se na klíčové aspekty předklinického ho ... [+]

Přehled

Tento magisterský program na plný úvazek poskytuje komplexní přehled o praktikách bezpečnosti léku v procesu vývoje léků.

Zaměřuje se na klíčové aspekty předklinického hodnocení léčiv prostřednictvím studie:

Odhalování a vývoj drogBezpečnostní farmakologieMechanismy toxicity vyvolané léčivemRegulační záležitostiBioanalytické vědy

Poskytne vám nejmodernější školení v oblasti předklinické toxikologie s důrazem na molekulární in vitro a in vivo aspekty toxikologických a bezpečnostních farmakologických vyšetření.

Jako součást programu provedete originální výzkumný projekt, který bude základem vaší dizertační práce.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento program je jedinečný, protože kombinuje studium farmaceutických technologií, včetně farmaceutických věd a kontroly léčiv. Byla navržena tak, aby vám poskytla pokroč ... [+]

Tento program je jedinečný, protože kombinuje studium farmaceutických technologií, včetně farmaceutických věd a kontroly léčiv.

Byla navržena tak, aby vám poskytla pokročilé teoretické znalosti věd, které souvisejí s disciplínami ve farmaceutických vědách a poskytnou vám dovednosti, které potřebujete pro laboratorní práci v této oblasti.

Mezi tyto disciplíny patří vývoj farmaceutické formulace, se zvláštním důrazem na technologii používanou ve farmaceutickém procesu a vývoji a výrobě léků. Toto zaměření vede k důrazu na procesy a postupy pro klinické zkoušky, které jsou potřebné pro udělování licencí a regulaci.

Kontrola léčiv je důležitým prvkem tohoto programu. Zahrnuje nařízení o drogách, vydávání licencí na drogy, testování drog a bezpečnost. Dozvíte se o klíčových procesech zapojených do strukturovaných norem pro prosazování a kontrolu prostřednictvím uplatňování zajištění kvality. Získáte také znalosti a dovednosti související s farmaceutickými dodavatelskými řetězci a farmakovigilancí, včetně bezpečného a správného používání léčiv.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento výzkumný magisterský kurz je navržen tak, aby vám umožnil porozumět biologii a využití nejmodernější oblasti biologických věd - regenerační medicíny - pomocí kůže j ... [+]

Přehled

Tento výzkumný magisterský kurz je navržen tak, aby vám umožnil porozumět biologii a využití nejmodernější oblasti biologických věd - regenerační medicíny - pomocí kůže jako hlavního zaměření.

Regenerativní medicína má za cíl léčit onemocnění člověkem produkcí náhradních buněk, tkání nebo orgánů. Zahrnuje skupinu nových technologií založených na používání kmenových buněk. Tato oblast je v současné době v počáteční fázi, ale rychle se rozvíjí kvůli nedávné schopnosti manipulovat se specializovanými kmenovými buňkami dospělých, aby se vrátily do více embryonální podoby, která může produkovat všechny buněčné typy.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento kurz pro lékařské biologické vědy je navržen tak, aby umožnil studentům specializaci v jedné klíčové oblasti onemocnění člověka z rakovinové biologie, lékařské bioc ... [+]

Přehled

Biomedicínské vědy zahrnují multidisciplinární přístup ke studiu lidského zdraví a onemocnění.

Tento rozsah biologických a molekulárních věd je základem pro vědecký základ vyšetřování lidského těla ve zdraví a onemocnění, což umožňuje diagnostiku a terapeutickou intervenci.

Existuje poptávka po absolventů s pokročilým biomedicínským výcvikem schopným aplikovat své dovednosti na výzkum, vzdělávání, regulační schválení, diagnostické služby a komercializaci biomedicínských informací.

Tento kurz pro lékařské biologické vědy je navržen tak, aby umožnil studentům specializaci v jedné klíčové oblasti onemocnění člověka z rakovinové biologie, lékařské biochemie, lékařské buněčné biologie nebo lékařské mikrobiologie.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

MSc Ošetřovatelství studia (mezinárodní) je teoreticky zaměřený program, vyvinutý speciálně pro mezinárodní student pracující na pokročilé praxi role. Cílem této ceny je ... [+]

Přehled

Zdravotní sestry na celém světě jsou v čele inovací a rozvoje v oblasti poskytování zdravotní a sociální péče. Stále vzrůstají nároky na zdravotní sestry, aby se vyrovnaly technologickému pokroku a změnám v úloze, přičemž vycházejí z praxe založené na důkazech a pracují v dynamickém prostředí, aby zajistily svým pacientům nejkvalitnější výsledky.

V současném klimatu mezinárodní mobility se stala zásadní schopnost pracovat efektivně s lidmi různých kultur, neboť poskytování zdravotní péče může být v rozporu s kulturními přesvědčeními, standardy a praxí pacientů.

MSc Ošetřovatelství studia (mezinárodní) je teoreticky zaměřený program, vyvinutý speciálně pro mezinárodní student pracující na pokročilé praxi role. Cílem této ceny je rozvíjet zdravotní sestry / porodní asistentky, které se mohou aktivně zapojit do celoživotního učení, účinně pracovat s lidmi s různými kulturami, přesvědčeními a praktikami a hodnotit praktické zkušenosti založené na důkazech a literaturu, aby informovali, pokročili a vedli praxi a poskytování služeb .... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Program je navržen tak, aby vám poskytl nejmodernější kurz moderní farmakologie rakoviny, který splňuje poptávku zaměstnavatelů a poskytuje odborný pohled na dostupné lék ... [+]

To je vzrušující čas, abychom se zapojili do terapie rakoviny. Na základě lepšího porozumění molekulárním aspektům rakoviny se objevily nové možnosti terapeutických intervencí, které jsou účinné "cíleně orientované". Tato nová léčiva jsou zcela odlišná od klasických chemoterapeutických látek a nabízejí možnost skutečně selektivní terapie rakoviny, která jsou přizpůsobena individuálnímu nádoru pacienta. Farmakologie rakoviny hraje klíčovou roli při vývoji léků. V laboratoři i na klinice se farmakologie rakoviny musí přizpůsobit měnící se tváři vývoje léčiv pomocí stanovení experimentálních modelů a cílených přístupů.

... [-]
Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Tento program je navržen tak, aby vám pomohl postupovat jako zdravotník. Poskytne vám jak dovednosti, tak i odbornou kvalifikaci, kterou potřebujete pro získání vyšších v ... [+]

Přehled

Tento program je navržen tak, aby vám pomohl postupovat jako zdravotník. Poskytne vám jak dovednosti, tak i odbornou kvalifikaci, kterou potřebujete pro získání vyšších vedoucích a řídících funkcí v rámci zdravotní a sociální péče.

Náš tým zkušených akademiků a praktiků se zaměřuje na kompetentní management a efektivní vedení, které poskytuje studentům jak z klinického, tak manažerského prostředí nástroje potřebné pro poskytování služeb a udržitelnou změnu ve zdravotnických a sociálních zařízeních.

Program je vhodný pro ty, kteří pracují v klinické i neklinické roli:

ti, kteří již pracují jako spojenci zdravotnických odborníků, kliničtí vědci, zdravotní sestry nebo lékaři, kteří chtějí vykonávat manažerské příležitostiti, kteří pracují v rámci zdravotnické a sociální péče nebo dobrovolného sektoru v rolích, jako je zadávání zakázek, zlepšování kvality, klinický audit nebo řízení rizik, kteří chtějí podniknout další krok ve své kariéře... [-]
Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magistr

University of Bradford

Náš inovativní a oceněný studijní program, který je dodáván převážně týmovým učením (TBL), byl navržen farmaceuty, pedagogy, studenty a zaměstnavateli, aby se ujistil, že ... [+]

Přehled

Na University of Bradford vyučujeme lékárnu od roku 1927 a jsou odborníky na přípravu studentů do světa klinické praxe.

Náš inovativní a oceněný studijní program, který je dodáván převážně týmovým učením (TBL), byl navržen farmaceuty, pedagogy, studenty a zaměstnavateli, aby se ujistil, že absolvujete nejen potřebné znalosti a dovednosti absolventa lékáren, ale také s dovednostmi, komunikací, týmovou praxí a dovednostmi, které jsou potřebné k zajištění zaměstnání. Naše třídy simulují pracovní prostředí a budete pracovat v malých týmech, abychom řešili problémy v reálném světě, z nichž mnohé jsou přineseny do učebny z lékárenské praxe naším týmem praktikujících lékárníků.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Bradford MPH je určen pro ty, kteří chtějí přejít na veřejné zdraví, politiku nebo rozvoj komunity na vyšší úrovni, a je vhodný pro kandidáty z různých vysokoškolských st ... [+]

Přehled

Bradford MPH je určen pro ty, kteří chtějí přejít na veřejné zdraví, politiku nebo rozvoj komunity na vyšší úrovni, a je vhodný pro kandidáty z různých vysokoškolských studijních prostředí a / nebo profesní zkušenosti.

Program rozvíjí studenty do budoucích zdravotnických vedoucích, kteří chápou zdravotní politiku, změnu komunity, změnu lidského chování nebo návrh zdravotních služeb.

Program kladl důraz na vedení a strategické myšlení vyvinuté komplexním kvalitativním a kvantitativním výzkumem, analýzou a hodnocením. Je přizpůsobena demografickým a epidemiologickým výzvám současných městských společností - chorobám blahobytu a stárnutí a marginalizovaným a zranitelným skupinám obyvatel, které tyto druhy prostředí vytvářejí.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

PhD

University of Bradford

Zveme aplikace od nadšených výzkumných studentů, kteří chtějí prozkoumat aspekt praxe týkající se našich výzkumných klastrů. ... [+]

Přehled

Zveme aplikace od nadšených výzkumných studentů, kteří chtějí prozkoumat aspekt praxe týkající se našich výzkumných klastrů.

Bydlení dobře s demencíZačlenění a rozmanitostŘízení, kvalita a bezpečnostUkončení péče o životNerovnosti v oblasti zdravíZdravotnické technologie

Prozkoumejte výše uvedené oblasti a vyhledejte podrobnosti o dostupných projektech, potenciálních supervizorech a současných studentech.

Můžete se obrátit na zaměstnance v rámci fakulty, kteří pracují ve vaší oblasti zájmu, aby před předložením žádosti o podporu a výzkum diskutovali o svých výzkumných nápadech.

Vítáme žádosti o postgraduální výzkum titulů po celý rok a bude zvažovat alternativní počáteční termíny, kdy načasování neodpovídá našim dvěma datům přijetí: říjen a únor.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 7 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Bradford

Přihlaste se na studium PhD na Bradford School of Pharmacy and Medical Sciences, která zahrnuje multidisciplinární výzkum v Centru vědy o farmaceutickém inženýrství. ... [+]

Přehled

Přihlaste se na studium PhD na Bradford School of Pharmacy and Medical Sciences, která zahrnuje multidisciplinární výzkum v Centru vědy o farmaceutickém inženýrství a je také aktivní v následujících oblastech:

Výzkum Inovace VýzkumVývoj léčiv a farmaceutické vědyOptimalizace léčivFarmakologie a experimentální terapeutikaÚstav rakoviny rakoviny

Před odesláním přihlášky se můžete obrátit na uvedené supervizory - kontaktní údaje jsou uvedeny v rámci každého projektu.

Nejnovější výzkumný rámec excelence (2014) hodnotil 92% našeho výzkumu jako mezinárodní kvality / vedoucího na světě.

Vítáme žádosti o postgraduální výzkum titulů po celý rok a bude zvažovat alternativní počáteční termíny, kdy načasování neodpovídá našim dvěma datům přijetí: říjen a únor.... [-]

Spojené království Bradford
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině