University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Úvod

Read the Official Description

Naše Technická fakulta je největší ve Skotsku. Jsme také jedním z největších, nejlépe vybaveným strojírenských fakult ve Velké Británii.

Jsme domovem pro více než 5000 studentů ze 100 zemí. Můžete si vybrat ke studiu v některém z našich osm předních světových oddělení.

Naše působivou škálu více než 40 bakalářských, magisterských a profesního rozvoje kurzů Vám nabízí inženýrské vzdělání která vyhovuje vašim potřebám.

Naši zaměstnanci a studenti provádějí výzkum, která dělá skutečný dopad, poskytování řešení mnoha globálních výzev, které čelí společnost dnes.

Pokud jste vážně o kariéře ve strojírenství, Strathclyde je místem k životu.

Proč si vybrat Strathclyde pro strojírenství

Můžete se stát Chartered Engineer

Všechny naše bakalářské inženýrství programy jsou plně akreditovány příslušnými profesními Engineering institucemi. To umožňuje našim absolventům, aby se staly způsobilými pro Chartered stav Engineer. Mnoho našich postgraduálních stupňů jsou také akreditovány.

Máme širokou škálu technických předmětů

Nabízíme přes 40 vysokoškolské kursy, které pokryjí širokou škálu disciplín. Naše postgraduální kurz portfoliu má také více než 40 kurzů, a je jedním z největších ve Velké Británii. Můžete studovat naše teoretické kurzy v jednom z našich osmi oddělení:

architektura biomedicínské inženýrství Chemické a procesní inženýrství http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil a environmentální inženýrství a level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true Design, výroba a správa Engineering Elektronika a elektrotechnika Mechanical & Aerospace Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval architektura oceán a lodní stavitelství a level_ug = true & level_pgt = true & level_pgr = true

Můžeme pomoci dosáhnout své ambice zaměstnanosti

Naše silné odkazy průmyslu zajistily, že téměř 90% našich absolventů jsou v zaměstnání na plný úvazek, nebo dalšímu studiu do šesti měsíců od ukončení studia.

Nabízíme širokou škálu stipendií

Máme jeden z největších portfolií stipendia na nabídku jakéhokoliv inženýrství fakulty ve Velké Británii.

Budete těžit z našich excelence ve výzkumu

Máme jeden z největších výzkumných portfolií ve Velké Británii na 85.000.000 liber - a stále roste.

Tři z našich oddělení řadí na první místo ve Skotsku na výzkum energie. Sedm z našich osmi odděleních pořadí v top 10 v Británii na výzkum energie (REF 2014).

Podívejte se na náš výzkum.

Máme silné vazby s průmyslem

Naši studenti jsou často dána možnost pracovat na reálných výzev pro průmysl. Ty mají podobu projektů zadaných externími společnostmi.

Naši vysokoškolských studentů těžit z naší jedinečné ročního náboru a sítí večeři, "Gala". Téměř 50 absolventů náboru společnosti zúčastní večeře.

Jsme číslo jedna skotský univerzita pro náš výkon přenosu znalostí partnerství. Jsme mezi prvními třemi ve Velké Británii.

Strathclyde je sedmý v lize podnikatelských univerzit ve Velké Británii. Jsme přineslo více než 40 spin-out firem k dnešnímu dni. Také jsme dostali více než 160 patentů a licenční smlouvy. Ty přinesly více než € 56m v licenčních poplatků.

Máme světové třídy zařízení

Nedávno jsme dokončili 40.000.000libra investiční program ve strojírenských zařízení a podpůrné infrastruktury. Jako student, budete mít přístup k state-of-the-art zařízení a pracovních prostor.

Zjistěte více o našich zařízeních.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět MSc - Magistr » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Biomedical Engineering

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 21 měsíců September 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

MSc je modulární konverzní kurz, který poskytuje širokou odbornou přípravu v biomedicínském inženýrství, které vám pomohou postupovat s kariéru v oblasti výzkumu, průmyslu nebo v NHS. [+]

Proč tento kurz? [-]

MSc V Biomedicínském Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 21 měsíců August 2018 Spojené království Glasgow + 1 více

MSc je modulární konverzní kurz, který poskytuje širokou odbornou přípravu v biomedicínském inženýrství, které vám pomohou postupovat s kariéru v oblasti výzkumu, průmyslu nebo v NHS. Přinášíme dohromady techniku, medicínu a život a fyzikální vědy k tomu, aby rozvoj daného klinického a průmyslového výzkumu ... [+]

Mgr. Biomedicínské inženýrství

MSc je modulární konverzní kurz, který poskytuje širokou odbornou přípravu v biomedicínském inženýrství, které vám pomohou postupovat s kariéru v oblasti výzkumu, průmyslu nebo v NHS.

Přinášíme dohromady techniku, medicínu a život a fyzikální vědy k tomu, aby rozvoj daného klinického a průmyslového výzkumu.

Program zkoumá pokroky v technologii a techniky pro vytváření aplikací a řešení klinicky relevantních problémů.

V rámci kurzu budete pokračovat na návštěvy místních klinickými středisky a navštěvovat přednášky z průmyslníků a návštěvy expertů z Velké Británie a zámoří. Budete mít také možnost setkat se s mnoha našich průmyslových a klinických partnerům pomoci radu a dále svou kariéru.... [-]


Magistr

MSc V Oboru Zdravotnických Prostředků

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Glasgow

Tento kurz MSc poskytuje inženýrům a fyzické vědcům poznání a pochopení zdravotnických zařízení používaných v diagnostice a léčbě pacientů. Kurz je dodáván pracovníci z EPSRC financovaného centra pro doktorské programy ve zdravotnických prostředcích a zdravotnických technologií (CDT), s kolegy z Engineering, vědy o životě a přírodní vědy. K dispozici je také vstup z klinických poradců z NHS a jinde ... [+]

MSc v lékařských přístrojích

Tento kurz MSc poskytuje inženýrům a fyzické vědcům poznání a pochopení zdravotnických zařízení používaných v diagnostice a léčbě pacientů.

Kurz je dodáván pracovníci z EPSRC financovaného centra pro doktorské programy ve zdravotnických prostředcích a zdravotnických technologií (CDT), s kolegy z Engineering, vědy o životě a přírodní vědy. K dispozici je také vstup z klinických poradců z NHS a jinde.

Výcvikový program vybaví vám základní znalosti a terminologii v současném životě přírodovědných předmětů, které vám umožní prozkoumat témata ve vašem vlastním výzkumném projektu s směrem od svého nadřízeného.... [-]


Contact

Engineering Faculty Office, University of Strathclyde

Adresa, 1. řádek Engineering Faculty Office, University of Strathclyde, Room 5.25, Royal College Building, 204 George Street
G1 1XW Glasgow, Skotsko, Spojené království
Website http://www.strath.ac.uk/engineering/
Telefonní číslo +44 (0)141 548 2749

Adresa, 1. řádek Aalborg, Dánsko
Telefonní číslo false

Adresa, 1. řádek Hamburg, Německo
Telefonní číslo false