University of Leeds, School of Chemistry

Úvod

Read the Official Description

Klíčovou vlastností University of Leeds, School of Chemistry je dodávka vynikající postgraduální výuky. Naši studenti jsou zásadní a nedílnou součástí naší komunity. Naše velikost a včetně struktury, aby za vynikající, podpůrné a přátelském prostředí s našimi doktorandů v centru všeho, co děláme. Je naším cílem, aby vám pomohl, jako student, a stal se jedním z lidí, kteří činí další velký pokrok v chemii. Jsme hrdí na úspěchy našich doktorandů, kteří pokrok na pozicích v akademických, průmyslových a komerčních organizací po celém světě. Naše záruka vám pomohou realizovat vaše ambice a profesní aspirace je založen na silném historií výzkumu. Najdete vrcholy excelence v atmosférické chemii, farmaceutické chemii, laserové spektroskopie, organické syntézy, barvy a polymerní chemii. Jako vynikající centrem pro chemii, budete studovat s některými z nejlepších mozků ve svém oboru. Jsme rovněž zaručí, že budete mít širokou podporu a zázemí, které vám umožní získat co nejvíce ze svého času tady na Leeds.

Rozvíjet svůj potenciál Masters je cena o jeden stupeň vyšší než bakalářský titul a může být dokončena během jednoho roku prezenčního studia (12 měsíců). Naše Magisterské kurzy jsou organizovány do vyučovaných modulů, ve kterém budete hodnotit a navíc, budete také muset napsat výzkumu disertační práce nebo projektu. Pokud se rozhodnete studovat Masters v Leeds "School of Chemistry, budete mít prospěch z používání našich vynikajících zařízení, naše výjimečné studentské podpory a přátelskou atmosféru, z nichž všechny slouží pečovat o své vzdělávací potenciál.

Stipendia Řada stipendií jsou k dispozici, informujte se na více informací. Pokud jste bývalý student na University of Leeds, můžete mít nárok na 10% absolventů školného stipendia se.

Výuka a výzkum nejvyšší kvality University of Leeds je dobře známý po celém světě pro kvalitu svého vzdělání a výzkumu, a naše tituly jsou uznávány zaměstnavateli a na univerzitách po celém světě. V posledním Research Excellence Framework, naše škola chemická byl potvrzen jako jeden z nejlepších resortů, je zařazen 4th v Británii pro výzkum vlivu. Všechny naše kurzy Masters jsou pevně spojeny s našimi výzkumnými skupinami což znamená, že bude probíhat pod vedením pracovníků, kteří se aktivně podílejí na výzkumu na světové úrovni a nejmodernější odborné praxe.

Široká škála pracovních příležitostí Naše silné spojení s průmyslem, aby naše kurzy jsou up-to-data a v souladu s potřebami zaměstnavatelů, což znamená, že na dokončení studia, budete mít ideální pozici pro kariéru vědy týkající se vašeho výběru v průmyslu nebo probíhá do výzkumu míry.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Chemické Biologie A Lék Konstrukce

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Leeds

Tento MSc je zaměřen jak na chemické biologie a design drogy. Chemická biologie je aplikace chemických nástrojů a nápadů, biologických a lékařských problémů. Tento přístup je vysoce interdisciplinární a může zahrnovat interakci, například syntetické chemiky bílkovin vědci. [+]

University of Leeds zahájila první učil MSc v oboru chemické biologie ve Velké Británii a byl samozřejmě jeden z prvních dvou magisterských kurzů ve Velké Británii, na které má akreditaci od Royal Society of Chemistry.

Chemická biologie je aplikace chemických nástrojů a nápadů, biologických a lékařských problémů. Tento přístup je vysoce interdisciplinární a může zahrnovat interakci, například syntetické chemiky bílkovin vědci. Molekuly se specifickými biologickými vlastnostmi mohou být navrženy nebo může být objeven screeningu. S malými molekulami nástroje v ruce, jejich interakce s proteiny mohou být zkoumal pomocí biofyzikálních metod a účinky na buněčnou fyziologii založena.... [-]